0 oy
653 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kizlar benim bobrekten yana cok sancim var asiri derece yani bobreklerimde genisleme var bebekte buyudukce sanci yapiyo bugun doktoruma gittim konusmaya dedi eger dayanamiyosan cuma gunu sezeryana alalim seni dedi ailenle konus ona gore ara beni dedi neyse iste eger kabul etmezsende son gunun 17 haziran dedi benim bebegim iri ben suan bile sezeryani kabul etmezsem benim son gunume kadar bebegin kilosu 4 u gecerse zaten mecburi sezeryan oluncak dedi doktorum suan bebegimin gelisimk iyi kilosu iyi bi sknti yok yani normal dogumada uygunmusum ama oda ne zaman olucak bilmiyorum yani bebek ne zaman gelicek bilmiyorum yani demek o ki ben bu cuma sezeryani kabul etsemmi yoksa son gunume kadar bekleyip yine sezeryanmi olsam sancidan hergun agliyorum perisan oldum ama napicagimida bilmiyorum uzun oldu biraz hakkinizi helal edin cevap verirsenizde sevirinirim

7 Cevaplar

0 oy
(3,458 puan) tarafından
Valla ne desem bilemedim hamilelikte hasta böbrek iyileşir falan derler seninki niye öyle kötü oldu ki üzüldüm. Ama beklesen belki normal doğum yapardın daha iyi olurdu senin için. Bide şuan kaç haftaliksin
tarafından
37 haftaligim bende normal dogum cok istiyorum ama bu sancilar gelince benj maf ediyo yeterki dogum yapiyimda nasil olursa olsun diyorum bazen
(3,458 puan) tarafından
En iyi kararı sen verirsin tatlım çektiğini sen biliyorsun
tarafından
Doktorumda oyle dedi canim sen bilirsin dedi ama napicagimi sasirdim yaa
-Reklam-
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Niye ağlıyorsun kendini ve bebeğini perişan ediyorsun. Buraya sordun ama burda da kararsız kalacan. Bunu en iyi doktorun ve esinle yapabilirsin canım. Inşallah her ikisi de sen bilirsin demez.  Benim kuzenimin eşin belinde platin olduğu için gününden önce seseryan oldu halama da bebek öyle daha çabuk buyur demiş. Kendisi de hemsire
tarafından
Anladim canim yani sezeryan olursam bi sknti olmaz dimi bebekte gelisiminde felan
(6,136 puan) tarafından
Doktorun da onayliyorsa neden sıkıntı olsun günün gelmiş ztn millet o aralar ztn doğuruyor ki inşallah bende doğururum ben şimdi 34 haftaligim doğurasım var artık bekliyorum çıksın diye. Sancim ağrımda yok hurma yiyorum hareket yapıyorum öyle
tarafından
Valla ben 30 haftadan beri bu sanciyi cekiyorum canim doktorum suan bebegin herseyi iyi bi sknti gormedim dedi ama her ihtimale karsi yuzde 1 kuveze girme ihtimali var  ama illada giricek demiyorum bana gore girmez kuveze ben sadece ihtimali soyluyorum dedi
(6,136 puan) tarafından
O.zmn azıcık daha sabret çünkü doktorunda güvenmiyor kendine. Yada eşin doktorun ve sen iyice konuşup netleştirin
tarafından
Bakalim hayirlisi artik canim
0 oy
tarafından
kqc haftaliksin canim
tarafından
37 haftaligim canim
tarafından
sezeryan olmanda sorun olmaz bence sonuçta sanci cekiyorsun benim kizimda 37+3 de oldu cumaya kadar zaten nerdeyse 38 olacaksin esin ne diyor
tarafından
Esim eger bebekte bi sknti olmicaksa bu kadar sanci cekmene gonlum razi degil diyo yani bana birakti karari oda  peki kuveze felan alindimi bebegin canim gelisimi herseyi tamamlanmismiydi
0 oy
tarafından
Suni sanci versinler cnm madem normal.dogurman mumkunmus. Bu kadar aci cekmekte cok zordur.17sine kadar dayanamazsin bu kadar aciyla
tarafından
Acilmam yok bebekle ilgilide bi sancim yok suni sanciyida 40 haftadan once vermiyolar napicagimi sasirdim gecem gunduzum kalmadi sancidan
tarafından
O zmn sezeryan tek care gibi gorunuyo senin icin
tarafından
Oyle galibaa yaa
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Bebegin kilosu bazen ultrasonda az yada çok çıkabiliyo
tarafından
Benim suan skntim bebegin kilosu degil canim suan bebegim 3600 gr benim skntim bobrekten yana
(2,484 puan) tarafından
Gorumcemin oyleymis canim bebek baskı yapiyomus ama dayanamicak gibiysen sezeryan ol ama bebek 1 saat bile anne karninda kalsa cok faydasi var yani. Eger doktorun sıkıntı yapmicaksa bari beklesin arife günü doğum yap
tarafından
Doktorum yok arife gunu canim
(2,484 puan) tarafından
Eşin ne diyo peki canım
tarafından
Esim bebekte bi sknti olmazsa kabul et diyo canim
0 oy
(404 puan) tarafından
Eger dayanamiyorsan bence doktorun dedigi mantikli sana da yazık canin yanıyor bebegin haftasi gelmis zaten sagligi kilosu gayet iyi suan tam sezeryan haftası ama sezeryaninda bir iki hafta acısı olacak haliyle onuda goze alman gerek
tarafından
Tabiki canim zaten kabul etsem herseyi goze alarak kabul edicem
0 oy
(327 puan) tarafından
Valla canim onun yerine dogumu tetikleyen seyler yap normal dogur derim bi cok yontem var
tarafından
Ama suan ne acilmam var ne ne sancim var bebek donmus ama kanala inmemis yoksa doktorumda arife gunu gidiyo yoksa bende oyle dusundum ama bunlarda olmayinca nasil olucam bilmiyorum
(327 puan) tarafından
En etkili yontem ilişkiye girmek ver yansın bacim zaten dogum yaklasmis

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 421 göst.
30 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde ❤Senoş'unAnnesi❤ (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 386 göst.
0 oy
7 cevap 355 göst.
0 oy
14 cevap 472 göst.
27 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,225 soru

11,320,218 cevap

34,765 kullanıcı

...