0 oy
1,027 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (545 puan) tarafından
Ben 21 gunluk lohusayim bazen sari gibi akinti oluyo bazen kesilmis gibi oluyo bazen biraz daha fazlaca gelir gibi oluyo ama daha tam.bitti diyemiorum kanamam icin. SurdA hepi topu 20 gun daha nornal kabul olucak kanama ama ya durmazsa ozaman napicam merak ediorum. Ben hamilelik donemimdede doguma giderkende hic catal muayene sehpasına yatmadim korkuorum oraya yatmaktan kanama durmazsa ilacmi verilio bilgi verirmisiniz? Sezeryan oldum ben sizlerin kac gun surdu kanamalariniz? Hayir durucakmis gibi gelmio banada oyuzden buraya yazma geregi hissettim ön bilgi olsun die

3 Cevaplar

0 oy
(3,529 puan) tarafından

Amcamın kızı 40 gün çekti sezaryen oldu daha yeni kanaması durmadı senin gibi devam etti doktor bişe yapamam dedi ona adet kanamanda belki gelmiştir biraz daha bekleyelim dedi hala bekliyor ve kanama leke şeklinde devam ediyor 

(545 puan) tarafından
Bende adet kanamasi gibi cok gelmio boyle lekeden biraz daha fazla gibi  ama daha 21 gun oldu insallah durur 40a kadar bakcaz gorcez bakalim
-Reklam-
0 oy
(40 puan) tarafından

tatlm sitres yapmana gerek yok bende bir ay kanamam oldu norml olan bu simdiden sari renkte falan gelmeye basladiysa kesilir.merak etme  daha 21 gn olms neden simdiden sitres yapiyosnki kendine

(545 puan) tarafından
Bi kesilip bi baslayinca sanki hic bitmicekmis gibi gelmeye başladı  pabik yaptim.bian canim insallah zamaninda durur biter gider yorum.icin tskrler
0 oy
tarafından

Olabiliyor cnm benimde 2.5 ay oldu doğum yapali daha görüyorum doktora söyledim normal dedi kimi kadın 3 ay görüyor 

(545 puan) tarafından
Oyy  insLlah olmaz oyle ya bikkinlik gelio insana habire pedlerle ugrasmaktan
tarafından
Aynen oyle ama  yapacak bişey yok kizimda 40gun sürmüştü bunda 3 ay olcak gibi

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 278 göst.
28 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 35 göst.
6 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
17 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 100 göst.
25 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meymn0765 (2 puan) tarafından soruldu

378,106 soru

11,317,069 cevap

34,762 kullanıcı

...