0 oy
298 göst.
Diğer kategorisinde (1,095 puan) tarafından
Cumartesi gece 1de islandigimi farkettim sonra su durmayınca kendimizi hastaneye attik 2de yatisim yapıldı. Nöbetçi ebe beni muayene etti çatala çıkınca bile su hiç durmadı sürekli geldi ama açıklığım sadece 1 cmdi gittiğim gecenin sabahı suni ye başladılar  pazar günü sabaha kadar sadece 4 cm ilerleme oldu daha fazla ilerlemedi 2 tüp suni sancı 3 tane de rahim gevşetici enjekte ettiler ama sürekli 4 cm dediler pazartesi sabah 9.30 gibi doktorum geldi muayene etti tabii artık sancılar çoğalmıştı dayanamayacak dereceye geldim:( bisey yiyip içemiyordum benden sonra gelenler önce doğurup gittiler hepsinin doğumuna şahit oldum uyku uyuyamiyordum. Doktor beni muayene edip 6 7 cme ulaşmış dedi büyük abdestin geldiğini hissettiğinde otur ikin sukuat yap diye tembih ettiler bir hemşire ve ebe sanci geldikçe sukuat yaptım sancim yokken derin nefes alıp verdim ama nstye giremiyordum acıdan 2 defa kendim çıktım kıvranıyordum resmen gücüm falan kalmadi kalan gücümü de kızımı doğurmaya vercem dedim saat 2de ebeye yalvardım muayene et beni dayanamıyorum dedim ebe muayene etti 8 cm olmuş hala kenarlara tutunuyor dedi çatalın merdiveninin Önüne bi hasta bezi serdi sanci geldikçe otur ikin ama ben sesini duymicam içe vereceksin herşeyi yoksa bu işi yapamazsın dedi her sanci gelişinde oturdum ikindim saat 3ü 15 geçe tekrar muayene etti beni bebeğin başını hissettim ıkınırsan yaparız dedi ama ben ikinamaz hale gelmiştim ıkınıp ıkınıp durdum ebe bana kızdı böyle yaparsan bebek boğulacak durma daha çok ikin bası kanalda gelmek üzere dedi . Ben yapamayınca görevli kadın karnıma bastırdı ben ıkındım o bastırdı derken bebek geldi çok şükür kızımı kucağıma zorda olsa aldım bütün acılarımı onun sesini duyduktan sonra unuttum sanki 2 saniye öncesinde hiç bisey çekmemişim gibi o kadar hafifledimki çok şükür binlerce kere şükür sezeryanla olmadı sağlıklı şekilde aldım kucağıma dün akşam hemen taburcu olduk bugün de kontrole gittik herşeyi normaldi şuan kucağımda ve uyuyor emdirmeye çalıştım ama almadı :) rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 

8 Cevaplar

+1 oy
(27,336 puan) tarafından

Sağlıkla büyüt bebegini 

-Reklam-
+1 oy
tarafından
Sağlıkla büyüsün inşallah 
+1 oy
tarafından
Ayy kendi doğumum geldi aklıma benimkide bu kadar zordu gerçekten.. Rabbim sagligiyla büyütmeyi nasip etsin insallah gozun aydin canim
+1 oy
(913 puan) tarafından
Okudukca 6ay önce  kendi yaşadıklarımı hatırladım 3gün açılmam olmadı el sokup açılmayı komtrol ettiklerinde nasıl da canım yanıyordu. Suni sancıyı verdiklerinde 24saat nasıl bağırdım çok zordu. Çok şükür deydi kızımı sağlıklı bi şekilde kucağıma aldım. Seni de tebrik ederim. Allah kızını hayırlı evlatlardan etsin inşAllah. 
0 oy
(735 puan) tarafından
Sağlıklı büyüsün inşallah.)
0 oy
(830 puan) tarafından

Hayırlı uğurlu olsun canım sağlıkla büyüt bebeğini :)

0 oy
(3,274 puan) tarafından
Gozun aydin sağlıkla büyüsün bebegin cnm
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Saglıkla sihhatle buyüt bebegini dinimize vatanina milletine hayırli bir evlat olur inşallah. ❤

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 113 göst.
7 Ocak 2021 Aile kategorisinde furkankaanannesi (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,240 göst.
18 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde elif merve❤yusuf (2,181 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 446 göst.
14 Haziran 2019 Aile kategorisinde Aysel (1,254 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 484 göst.
11 Haziran 2019 Diğer kategorisinde elif merve❤yusuf (2,181 puan) tarafından soruldu

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı

...