0 oy
1,794 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Arkadaşlar ablamın 9 haftalık bebeği karnında ölmüştu birkaç hafta önce , doktorda bekle Kendi düşer demiş, ama.bebek düşmediği için ablam bugün tekrar doktora gitmiş doktor ablama kesen şuan 13 haftalık olmuş ,

Normalde bir bebek öldüğü zaman kese çürür gittikçe geriye gider haftası , sizce bebek yaşıyor olabilir mi ,

34 Cevaplar

0 oy
(3,274 puan) tarafından
başka bir doktora daha gitsin belki bebek yaşıyordur cnm neler duyuyoruz 
-Reklam-
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Canım yanıltmak istemem. Ablan bir Dr daha gitsin ama benim bebeğim oyle 12 haftalık ölmüstü kalbi durmustu ama kese canlıydı.kesesi suyu artıyor bebek oylece duruyordu hiç agrım kanamam olmadı. Baya normal dogum gibi sancıyla yaptım kürtajı. 
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Canım oğlumda da kanamam oldu gittiik doktor dedi ölmüş kürtaj olacaksın. Bende ağladım kabul etmedim. Birkez daha olmuştum çünkü. Sonra başka doktora gittim ne ölmesi yaşıyor dedi. İyi ki.de.kürtaj olmamıştım. Şuan dört yaşına girecek Rabbim bağışlarsa eğer. Başka doktora da görünsün
0 oy
(161 puan) tarafından
Kuzu bebek vefat ettiyse kalbi durduysa ya kese küçülür yada büyümez gelişmez aynı kalır yarın başka bi özel doktora gitsin insAllah yaşıyordur bebegi
0 oy
(161 puan) tarafından
Kuzu noldu gitti mi. Ablan başka doktora 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Bende 4 haftalikken bi dusuk yaptim dr hic gitmedim evde kendi dustu gordumde dustugunu zaten kimyasal gebelik dendi ayy onuda bilemedim ama bak
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Bu şüpheyle yaşanır mı yazık ablan korkudan gitmek istemiyordur belki başka doktora götürün. Eğer bebek ölüyse bu ablan için tehlike oluşturur. 
0 oy
(285 puan) tarafından
Neyptnz sonuç neymiş İnş iyidir ablan
0 oy
(16,491 puan) tarafından
Post hortladı gördum cnm 

Naısl oldu ablan şimdi 
0 oy
(5,836 puan) tarafından
Yani 1 ay mı oldu? O bebek ölmüş olsaydı coktan anneyi zehirlenmişti bu mümkün degil ben inanamıyorum bebegi öldüğüne iyiki ilaç falan da vermemiş başka doktorlara da görünsün bence 1 ay nasıl sabretmiş
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Bebeğe ne oldu 
(10,411 puan) tarafından
2 senelik post niye hortlatiyorsun ki
(1,092 puan) tarafından
Ya kusura bakma çok merak ettim benim de bir düşüğüm oldu acaba dedim
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Başka Bi. Doktora gözüktü mü ablan peki
(10,411 puan) tarafından
Eski post yazmayın hic
0 oy
tarafından
13 haftalik bebegin kqlp atisi varmiymis hemen baska doktora gtsn ozele hatta soyle kesinlikle gtsn onu zehirler bak allah korusun ona brsey olmsn
(10,411 puan) tarafından
Eski post
tarafından
Amannn hic baktmmi ilk bastaydi korktum oyle yazdm simdi ya
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Kalp atışı var mı 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 421 göst.
18 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Esmosum (7,709 puan) tarafından soruldu
0 oy