0 oy
624 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (21 puan) tarafından

Arkadaşlar çocuğuna iştah açıcı olarak sipraktin şurup kullanan varmı?

Kızım çok iştahsız ve ben korkuyorum.İlacın bir sürü yan etkisi var.Bizde iştah açıcı yan etkisinin çıkıp çıkmayacağını nerden bilebilirim ki? Sipraktin hakkindaki yorumlarinizi yazar misiniz? Kızım 1bck yasinda

11 Cevaplar

+1 oy
(21 puan) tarafından
Evet cnm benim kizimda bu ara kulaniyor vala baya iştahini açti durmadan ywmek yiyoyor uykuda yapiyor vala ben kulandim bizararini görmedim
(21 puan) tarafından
Benim kizim 5 yaşinda ama oğlum küçük 1 bucuk yaşinda onada arada bir yarim kaşik veyordum bişey olmadi cnm
(21 puan) tarafından
Oğlunun iştahı acildimj canm bizde doktor verme dedi iyi değil diye
(21 puan) tarafından
Açildi cnm ama çok deyil nadiren veyordum yarim kaşik bişey yok olmadi cnm
(21 puan) tarafından
Az önce sağlık ocağının hemsirenin numarası bendeydi yazdım kızıma verebilir miyim iştah açar mı yok olmaz dedi
(507 puan) tarafından
Kızlar ılacın etkısı cok buyuk ben kullandım sersem gıbıydım
-Reklam-
+1 oy
(591 puan) tarafından
Canım nette okudugum kadarıyla alerji ılacıymıs iştah yapıyomus ama aşırı derecede uyku yapıyomus sersem oluyomus insan
(21 puan) tarafından
Kötü biseymis ya ablam da dedi pskoljisi bozuluormus
(591 puan) tarafından
Alıpta verme canim cocuga yazık gunah bosver iştahsız olsun benim kardeşimde 3 yasında aşırı iştahsız ama acıkınca kendı gelip yıyo zaten
+1 oy
tarafından
Kuzenim kullanıyor kızı ve oğlu hiç yemiyor şu içiyorlar sadece onu veriyordu yemeye başladılar uykularında normal bende bugün hastaneye gitcem doktor ne diyecek uğursuzluğuna ve iştahsızlığına 
(21 puan) tarafından
Valla ablam dedi iyi değil doktor da pskoljsini bozuyormus agliormus flan huysuzlasiolr
tarafından
Bir çok yan etkisi var işte sıkıntılı birbilac aslında
0 oy
tarafından
Dun doktor yegenime vermisti. Ablam uyku yaptigini soylemisti. Gorumcesi de kullanmis  zamanla uyku sorununun gectigini soylemis. Ama ise yariyormu bilmiyorum
tarafından
Yalnisim yoksa sipraktindi dur bi sorayim
(21 puan) tarafından
Bekliyorum canım Sor bı istah açıyor mu ya
0 oy
(278 puan) tarafından
Ben kendime kullandim ilk 2,3 gün aşırı uyku yaptı sonra duzeliyorsun iştahı acayip şekilde aciyo ben de kizima almayi düşünüyorum 
(21 puan) tarafından
Ben hemşireye yazdım olmaz dedi
(278 puan) tarafından
Ben de duymuştum da zararli diye bi ömür vermeyecegiz 3 gün versek yeter biraz iştahı acilsin benim kizim sofraya hic oturmuyo
0 oy
tarafından
Benim bildigim sinir ilaci o annem uyuyamadigi icin psikiyatri yazmış hatta 
(1,165 puan) tarafından
Sinır ilacı değil alerji ilacı. Yan etki olarak uyku yapiyo iştah aciyo
tarafından
Vallahi psikiyatriler sinir ilaci diye uyku icin veriyor canim lise caglarinda bende kullandim 1 ay ölü giiydim evet istah acıyor  ama resmen m@llastiriyor insani
(1,165 puan) tarafından
Mecbur kalmadıkca kullanmamak lazim
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Canım eşime sordum alerji ilaciymis ama yan etki olarak iştah açıcı olduğu için doktorlar yaziyomus. Doktor mu yazdı size peki. Uyku falan yapıyormuş
(21 puan) tarafından
Yok bn iştah açar mı diye alcktim amma iyi bı ilaç deil sersemlestrio insanı huysz ediorms
0 oy
tarafından
Bu ilacı anneannemin beyinden hasarlı engelli teyzeme veriyor uyuşun diye .

Bu ilaçlar yüzünden gün gectikce daha kötü halde .

Bravo size peynir ekmek gibi için içtirin şu ilaçları 
(21 puan) tarafından
Yok kız icirmiom ben sordum sadece
tarafından
Aynen içirme cnm benim valla benimkide iştahsız telefonla yedirebiliyorum en azından suruplardan daha zararsizdir
(21 puan) tarafından
Aynen  demir eksiği vardı Ferro diye bı ilaç verdi onu de veriom bende valla telefonla oyun açıom şarkı ancak yio
tarafından
Inşallah yerler kuzum dua edicem senin icin
0 oy
(165 puan) tarafından
Canım sakin verme yani asiir8 derece de uyku yapio ben kulllndm geçen 1 hafta kendime gelemedim bebegmle bile ilglndmm ama istahta aciyo da aşırı uyku yapio
(21 puan) tarafından
Yok kız vermem
0 oy
tarafından
ben kullandım ama cok uyku yapıyor aşırı derecede hemde bence verme 
(21 puan) tarafından
Vermiorm cnm
0 oy
(530 puan) tarafından
Canım biraz kullan bırak geri uyku yapıyor ve uyanınca yemek yedirmen lazım sersem oluyor çocuk 
(21 puan) tarafından
Vrmycem cnm herkes kötü demiş ablam hemsire bile yok verme dedi
(530 puan) tarafından
Bencede canım onun yerine chinko suruplar var viramin balık yağı öyle şeylere bak daha iyi ben chinko verdim oğluma hep

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 58 göst.
22 Aralık 2023 Diğer kategorisinde fatmahilall12 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 44 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Prensesannesi0806 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 151 göst.
0 oy
6 cevap 235 göst.
17 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde prens.annesiyim (89 puan) tarafından soruldu

378,308 soru

11,323,137 cevap

34,773 kullanıcı

...