0 oy
374 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
eşim çok horluyo ya bu saat oldu bi türlü dalamadım oqlumda sürekli uyanıp dalıyo allahım ne yapacam sürekli uyarım yan yat diye ama adamada yazık kilolu yan yatamıyor 
notu ile kapatıldı: Hatalı baslik

12 Cevaplar

+1 oy
(385 puan) tarafından
Hahaha çok güldüm motor yine çalıştı demene .d.d gülüyoruz ama gerçekten çok ciddi bir sorun hırlamak bende çok rahatsız olurum uyuyamam heralde o gün
tarafından
of hemde nasıl horluyo horlayıncada nefesi sanki kesili ben nefes alamıyorm
(385 puan) tarafından
Zor valla canım ya inşallah bi çaresini bilen vardırda yardımcı olurlar sana
-Reklam-
+1 oy
(12,777 puan) tarafından
Bende diyorum motorlarıni bu saatte kim çalıştırıyor meğerse eşinden bahsediyor Muş sjjssjsj
0 oy
(122 puan) tarafından
Slmm bende de var ayni problem aynen onada uzuluyorum kilodan degil esim zayif ama yoruluyo drmek surekli korkuyo oglum yan don yan don diye diye oda sinir oldu bana ama banada yazik zorla bu saat oldu tam uyuycam aniden korkup agliyo sese bidaha sakinlestir 
0 oy
(235 puan) tarafından
Aynn ya bmki de çok horluyor çok kızıyorum oda ee eylem napayım yatmiyim diyo çok sinirleniyorum dkka başı yan yat yan yat demekten yoruldum :))  ama bnmki kilolu degl kilodan degil yoruldugundan oluyor herhalde bilmiyorum :)) 
0 oy
(249 puan) tarafından
Ayy sorma o sorun bendede var esimde horluyo bogazini sıkıcam varya onun yuzunden uyuyamiyorum kizim var 23 gunluk oda uyumuyo geceleri zaten kavgaliydik o uyumadan once simdi iyice ayar oldum 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Benimki de öyle çaresi salona yollamak :D 
0 oy
(2,894 puan) tarafından

Hahahah başlık :D

Benim ki de aynı adamı çevirmekten uyuyamadim hala :angry:

0 oy
(1,358 puan) tarafından
Haha cok guldum yaa :)
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Canım burnun tıkalı olmasından kaynaklanıyor. Eşimde çok horluyordu. Simdi Burun bandı aldık onu kullanıyor. O da rahatladi bende
0 oy
(772 puan) tarafından

Bizde de var o sorun bazen korkuyorum sus horlama diyorum bazen çocuknuyanıyo horlama diyorum bazende yanlışlıkla dönüp vurıyomuş gibi yapıom bazen elimi yüzüne koyuyom bunalıp uyanıo bilmeden yaptığımı sanıo benimki kilolu ve yorgun bi süre sonra duymuyorum ama artık :D

0 oy
(70 puan) tarafından
7 8 saniye burnunu sık bi 5 dakika kadar susuyolar  :Ddd 
0 oy
(319 puan) tarafından

At odadan :D dun gece bende deli oldum ama kendim icin  degil. Cunku o horladikca cocuk huzurlasiyordu :D vura vura susturmustum. Bnm esim de kilolu degil ama yoğun calismaltan oluyor

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 213 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde ikbal (48,695 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
20 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Prensesp (7,425 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 122 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde eylul_ (1,337 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 122 göst.