0 oy
1,060 göst.
Diğer kategorisinde (177 puan) tarafından

Kizlar esim kendi annemlere getirdi arkadasi yurtdisina gidecekti cagirdi son gunum gel biraz yanima die bende git dedim tek kalmiyayim die gec gelirim annenlerde kal sen dedi getirdi beni yatiyorum telefon caldi manyak kocam gecenin bu saatinde ozledim die goruntulu aramis canimm kocamm varmi esi boyle olan :)

image

14 Cevaplar

+2 oy
(1,175 puan) tarafından
Allah mutlulugınuzu daim etsin. Fakatsöyle bişey var burda okadar eşiyle sıkıntısı olan ilgi görmeyen üzgün kadın varki.. böyle paylaşımlar onları okadar üzüyorki. İnsanları imrendirmek iyi birşey degil. Bunlara dikkat etmek lazm lütfen
(1,175 puan) tarafından
Ben kocasıyla ilgili acılan postlara da karşıyım. Bi kavga oluyor hemen post açılıyor. Bi yanlıs oluyor saniyesinde burda paylasolıyor. Bana bunlar cok sacma geliyo.
tarafından
Şimdiki yazdigin nerde önceki yazdigin nerde bacım temin iyi olanı paylaşma yazmissin smdi esinle iligili yazma yazmışsın
(1,175 puan) tarafından
Farkındaysanız orda 'da' eki var. İkisinide doğru bulmuyorum diyorm. Bu benim fikrim benm düşüncem ve kibar bir sekilde de yazmışım. Ne diye atarlı giderli bacımlı yorumlar atıyorsun
tarafından
Ben anlamıorum ya onu paylaşma bunu paylaşma biz ne konusacaz burda çok merak ediorum
(1,175 puan) tarafından
İstedigini yazıp paylaşmakta özgürsün. Bana koca muhabbeti yapmak aşırı saçma geliyo sadece
-Reklam-
0 oy
(80 puan) tarafından

Bizde ayni cnm is icin gitti her gece arar yeni bitti konusma

image

0 oy
(247 puan) tarafından
Ayy beni uykudan uyandırsa çok kızarım :D sabahlar çuvala mi girmiş.
(80 puan) tarafından
Valla hosuma gidiom bnm☺
(247 puan) tarafından
O da bildiğinden aramış demekki :)
(80 puan) tarafından
Evet
(177 puan) tarafından
Walla hicte kizmadm tam tersi hosuma gitti
(247 puan) tarafından
Ne güzel öyleyse ben kendi açımdan yorumladım zaten
0 oy
(27,762 puan) tarafından

Manyaklik niye olsun 

Muhabbetiniz ne guzel iste

Allah daim etsin 

0 oy
tarafından
Mutluluğunuz daim olsun inşallah ☺️
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Benimkide anneme bıraksın saat kaç olursa olsun arar her türlü ☺
tarafından
Sande koltuk yaktı diye adamı kov engelle "D çok ayıp ")))
(2,768 puan) tarafından
Hhaahaahah kuzum oralar cok hassas noktam ben kac kez yasakladım evde sigara içilmiycek diye bide koltuğumu yaktı :/
tarafından
")) barıştınız mı bari ") bebiklerim nasıllar büyüyorlar mı ") cinsiyet öğrendin mi kafamda deli sorular
(2,768 puan) tarafından
Barıştık :) zümra iyi teyzesii diğerini 30 unda öğrenicem inşâellah iyidir cinsiyetıde o gün ögrenirim ☺
tarafından
Teyzesi yesin güllü lokumum benim ") minikte iyidir inşallah rabbim sağ alain aldirsin kucağına ") bakalım onun cinsiyeti ne merak ediyorum ")
0 oy
(751 puan) tarafından
İyi ki var onlar bizim icin kalkip ise gidiyorlar uykularini bile alamadan Allah onlari basimizdan eksik etmesin insllah hepinizin esleri hep oyle olur :*
0 oy
tarafından
Benimkide işteyken gece mesaj atar baktım uyanığım arar hemen :)
0 oy
tarafından
Yok 

Tişikkirler  ")
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Evlendigmzden beri ilk defa ayri kalmstik gecenlerde kaynanamlarda kaldim aksama kadar ellikere goruntulu aradi bidaha biyerde kalma ayrilmayalim ben sevmedim boyle basimin etini yedi ☺☺
0 oy
(434 puan) tarafından
Tek değilsin cnm ;))))
0 oy
(120,181 puan) tarafından
Benimki her an ariyo bunaldim Artik
0 oy
tarafından

O manyaktan bi tane de bende var :)) annemlerde kaldığım sıralar 3 öğün arardı görüntülü arada seli konuşma ve msjlaşma hariç :)

Evdeykende hergün iş yerinde öğle molasında yemeği hızlıca yer görüntülü arar :)

İkimizde birbirimizin ikinci baharıyız ben 32 o 39 yaşında sanırım yaş ilerleyince daha bi kıymet bilir oluyoruz :)

0 oy
(1,262 puan) tarafından

Eşim yurt dışında uyanık oldugu sürece her saat görüntülü arar  :) ama eşim manyak değil :D

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 800 göst.
9 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (4,629 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 203 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Merva90 (82 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 366 göst.
18 Kasım 2021 Aile kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,071 göst.
9 Ekim 2021 Aile kategorisinde Buket masal (2,390 puan) tarafından soruldu

385,894 soru

11,537,078 cevap

35,209 kullanıcı