0 oy
542 göst.
Diğer kategorisinde (2,844 puan) tarafından
Kaynanam kayın pederim 3 saatliğine bir temizlik işine gidiyorlar yani öğlen 2 kadar evde oluyorlar kızları da evde benimle yaşıt bu arada ama elinden bir iş gelmez ..

Neyse sabah kahvaltı hazırladım eşime bana yedik kız dışardan geldi bilmiyorum nereye gitmiş geldi buz dolabını açtı baktı hazır biseyler yok odasına gitti şimdi tekrar geldi sınırlı sınırlı yumurta kırıyor tava da yumurta kırmıştım gördü pufff yapıyor yikamak zorunda kalacak ya.

Ama napim yani ona da özel kahvaltı mi yapım koskocaman kiz bana bugüne kadar kimse hazirlamadi 

Kotu hissediyorum ama yapsin kendisine ister annesine söylesin gelin kendi yiyor tek diye 

13 Cevaplar

+2 oy
(1,625 puan) tarafından
Ne kötü hissediyosun evin gelinisin diye millete hizmet etmek zorundamısın çocuk değil sonuçta 
(2,844 puan) tarafından
Evet değil benimle yaşıt bende buna sınır oluyorum anası işten gelince bana soruyor kızı yedi mi diye sanki ben 40 yaşımdayım mecburum kızına bakmaya
-Reklam-
+1 oy
(5,324 puan) tarafından
Sen o evin gelinmisim diye hizmetçisi kölesi değilsin elleri ayakları tutuyor yapsinlar
(2,844 puan) tarafından
Evet bende kendime bu şekilde söylüyorum bu yüzden yapmıyorum
+1 oy
(1,699 puan) tarafından
Küçük olsa keşke hazırlasaydın derdim ama sen onun yaşında evlilik yürütüyorsun yani 1 yumurta kırmaya pufluyorsa Allan kolaylık versin ona
(2,844 puan) tarafından
Evet 18 yaşımızdayız ikimizde bu yüzden bende kendimi tutuyorum hizmet etmemek için kendime sürekli o seninle yaşıt bırak yapsin diyerek tutuyorum
0 oy
(4,040 puan) tarafından
İyi gelin olup napqcaksin ki sen bu dünyaya iyi gelin olmaya mi geldin ister püf yapsın ister cuf yapsın mal mal davranmasin senin sahibin değil
(2,844 puan) tarafından
Valla öğrensin banane elaleme köle olarak gelmiyoruz ya
0 oy
(738 puan) tarafından
Ona bişey hazırlamak zorunda değilsin bende kendimi böyle kötü hissediyordum ama biz onların hizmetcileri değiliz elleri kolları tutuyor yapsınlar boşa oflayip puflamasin sen gelinsin köle değil
(2,844 puan) tarafından
Yeni geldiğimde bunun önüne koyar kaldırırdım ama aklimi topladım artik eskisi gibi yok
0 oy
(2,241 puan) tarafından
benim gorumcem bir su almaya kalkmazdi yemek hazirlardim yer oyle birakir kalkardi hic bir is yapmazdi simdi evli cocugu var beni ariyo ki yenge hakkini helal et sen nasil bizimle ugrasmisin cocukla birlikte ben yapamiyorum hic birsey bilmiyorum diye . o yuzden ona iyilik yap ve hicbir isini sen yapma ogrensin 
(2,844 puan) tarafından
Yeni gelin geldiğimde bende önüne koyar kaldırırdım ama aklım basima geldi sonunda
Neyseki seninki vefaliymis benimki helallik bile istemez farkına varmaz
(2,241 puan) tarafından
evlenince farkina varir canim hic merak etme :) hep dedim ona ogren biseyler diye amaan banane dedi simdi evde kaynana gorumce ust katta elti hep birlik yasiyolar bundan bekliyolar herseyi o da akillandi
(2,844 puan) tarafından
Insallah buna da öyle bir aile duser de öğrenir yoksa bunu kimse tutmaz
0 oy
(3,702 puan) tarafından
Anası pamuklara sarıp da mı büyütmüş evde de böyle kıçını devirip annesini mi bekliyor yemek yapacak diye 
(2,844 puan) tarafından
Vallaha öyle yapıyor
(3,702 puan) tarafından
El kapısına gidince bekle öyle oturmayı hemen arkandan konuşurlar bizim gelin böyle diye mecbur yapacak
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Ya şu gelin kavramı degişsemi artık. Neden gelin hizmet etmek zorunda. Cok merak ediyoem. Sevenler evleniyor birtek karı koca oluyor mutlu mesut olsunlae istiyorm gelin kelimesindem nefret geliyo bana...
(2,844 puan) tarafından
Aynen ya bazen düşünüyorum eşimi sevdim onunla birlikte yaşamak için geldim ailesine bakmaya mi geldim belli değil
(187 puan) tarafından
Doğru walla
(1,175 puan) tarafından
Hep su aileler yüzünden kavga cıkıyor. Biz ne güzel aşık evlendik. Nişanlıyken başladı resmen ya. Aileler işin icine girdi mi kavga oluyor. Şimdi nerde o eski aşk. Aynı evin icine sıgamıyoruz artk. Cok yıprandık cok..
0 oy
(30 puan) tarafından
Niye kendini kotü hissediyon ayni yaştasin sen kaynana evini irade edebiliyon o da kendine kalksin yemegini yapsin canım deeli mi ne görümcende sen hizmetcimisin 
0 oy
(187 puan) tarafından
Canim sen o eve köle gelmesin ki yapsin allah allah sen o eve eşine es olmaya geldin tamam kayananin islerini yaparsin ise gidiyor ama gorumcen ne o.öyle bi yumurtami kiramiyormus birakne koru gelinden bunu düşünüyorsun birde boşver köle değilsin sen
0 oy
(3,079 puan) tarafından
Bende de var canım bi tane çok iyi anlıyorum ikimizde 22 yaşındayız ama o sanki daha 10 yaşındaki çocuk 
0 oy
tarafından
Benim kaynım da var 15 yaşın da köyde beraber kalıyoruz geç kalkıyo sabah yemiyo bizimle ben bisey hazırlamak zorun da değilim yiyiceksen ye şimdi diyorum kaynanam da karışmıyor artık oğluna şimdi ye sonra bisey hazırlamam kimse hizmetçiniz değil filan diyo başta deseydin keşke 
0 oy
(27,305 puan) tarafından

Kendini hizmetci yerine koyup boyle sacma düşünme 

Allah el vermis ayak vermis.  Yapsin cocuk degil kime ne dersede desin  .

Sende susup kendini ezidirme

Sçanla söven tatlı oluyor unutma.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 278 göst.
10 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 368 göst.
19 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hediye33 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 262 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (462 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 395 göst.
11 Nisan 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,173 soru

11,287,648 cevap

34,693 kullanıcı

...