0 oy
438 göst.
Aile kategorisinde (655 puan) tarafından

İlk önce yorumlarınızı belki çok sonra gorucem cunku internetim yok bi süre giremicem ama girince mutlaka okuyacağım yorumlarinizi kendi kalbinizin kendi içinizin kabul ettikçe yorum yaparsınız iyi veya kötü kendi yorumunuz çünkü biraz uzun olacak kusura bakmayın 

Ben eşimle 2 sene önce evlendim tam 2 sene oldu yani evlenmeden 2.3 sene önce vafat etmiş annesi babası başka bi kadinla evli gibiydi biz öyle saniyorduk meğerse evli değilmiş öyle takiliyormus kadınla 

Babası Antalya'da çalışmaya gitmişti orada tanışmış filan neyse biz kadını hiç gormedik bile benim 2 kaynım 1 görümcem var görümcem 12 yaşında 

Babası hiç bakmadı ne para gönderdi ne baktı ben baktım ona evlendim günden beri bizimle yaşamaya başladı ilk önce kirada oturuyorduk 

Görümcem benim yanımda ne konusulursa meğerse babasına anlatirmis kata kata biz babasigilin evini ortadan ikiye böldük orada yasmaaya başladık 

Karşıda eşimin emmisi gil yaşıyor yengesi önceden hep kayın valideme filan muska yaparmış yuvası bozulsun diye öyle kötü biri işte 

Neyse asıl konu görümcem benim yanımda ben ne iş yapsam ucundan tutar yardım ederdi bulaşığı ben kopuklesem o durulardi evi ben supursem o silerdi ve hiçbir zaman ben yardım et bana demedim 

Eşimin babası Antalya'daki işi bıraktı buraya geldi tek başına burada çalışmaya başladı adam alkolik ayyasin teki kısaca babası gelince görümcem onla yaşamaya başladı 

Meğerse babasına hep anlatirmis yengem beni hizmetçi gibi davraniyo kendi oturuyo beni çalıştırıyor diye çünkü emmisinin karısı doldurmuş 12 yaşındaki çocuğu ne desen neye inandirsan onu soyler çünkü 

Ben gene hamileyim 2 aylık baya büyük olay çıktı eşimin babası eşime bağırdı çağırdı karın kızımı hizmetçi gibi kullanıyor filan diye eşim babasını da sildi kardeşini de gorumcemi yani 

Şu anda gorumceme ben bakmıyorum ve bakmadım için eşimin halası babannesi teyzeleri herkes bana sırt döndü bu durum benim canım çok sıkıyor eşime de anlatamıyorum üzülmesin diye 

Hakkınızı helal edin uzun oldu baya inşallah anlatabilmisim dir 

5 Cevaplar

0 oy
(2,323 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Biz de konuşmuyoruz niye uzulyosun hiç üzülme eşine çocuğuna bak kimseyi takma ben bunu öğrendim
(655 puan) tarafından
Kuzum inan benim canımı sıkan şey ben 2 sene baktım o kıza kimse sahip çıkmıyordu şimdi herkes iyi ben kötü oldum benim derdim bu herseyini ben çektim o kızın herşeyini saçı bitlendi ben oturdum 1 hafta temizledim düşün ben daha nisanliyken o kıza bakmaya başladım kimse yapmazdı bunu ben o kıza bakarken kimse arayıp sormuyordu bile şimdi herkes doğru ben yanlış oldum
(2,323 puan) tarafından
Ben de öyle çok fedakarlık yaptım ama bütün yapılanlar silindi atıldı insan işte nankör sen iyilik yapmışsın Allah için yaptim de geç onlarla muhatap olma üzülme
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşin senin yanındaysa hiç sıkılmasın canın sırtını dönen dönsün herkes ekmeğini mi veriyor boşversene 
(655 puan) tarafından
Kuzum benim derdim o kıza bakarken benden iyisi yok bakmayı kesince benden kötüsü yok birde onu hizmetci gibi kullandım ima ediyorlar bu benim canımı sıkıyordu
0 oy
(670 puan) tarafından
Artık babasının yanına gitmek istedi benlik bir şey yok kavgamız falan olmadı görümcemle Allah rızası için baktım de başka da bişey deme 
(655 puan) tarafından
Kuzum konu komşuya herkese anlatmışlar kavga ettik hizmetçi gibi davraniyirmus filan fiye
(670 puan) tarafından
Sen sus o zaman susan her zaman karlıdr
0 oy
tarafından
Canım 12yaşındakı kız kucuk degıl aklı başında evet cocuk sayılır fakat işe yardımda edebılır etmeyebilir akıl edemeyebılır. Ama tutupta bu lafları edıyorsa zaten aklı fazlası ıle calısıyordur. Yuvan bozuluyorsa hic muhatap olma. Baksın babasına işte. Sen neden uzuluyorsun herkes keyfıne baksın sen yuvana huzuruna bak. Eşinine anlat ama cok uzerıne gıtmeden esını bunaltmadan anlat. Kımseye ihtiyacın yok kı zaten buyu muska ıle ugrasan ınsanı evıne alma. Verdıklerınıde yeme. 
(655 puan) tarafından
Eşim benim yanımda zaten kuzum çok şükür haklısın herkes ona çocuk diyor ama onun yaptıklarını bi çocuk yapamaz çok çin fikirli
tarafından
Kesınlıkle kuzum. Onları dusunebılıyosa zaten sen kendını uzme esınde destekcın sonucta 2 sene boyunca o kıza nasıl davrandgnı gordu nankorluk yapıyorsa kendı terchı. Sen Allah rızası cın baktın
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Hiç üzülme canım boşver Allah senin içini biliyor demek ki eşin de biliyor ki silmiş onları gerisi hiç önemli değil sana gelip soran olursa durumu anlat ama böyle hicbirsey bilmeden ahkam kesenlere de aldırış etme bırak 
(655 puan) tarafından
Eşim de takma kimseyi diyor kuzum ama öyle olmuyor 2 sene ben baktım ona bu yaptıkları çok zoruma gidiyor
(2,039 puan) tarafından
Sen üzerine düşeni yapmışsın canım nankörlük eden o takılma gerçekten boşver demek ki kötü niyetliler kurtuldum de sevin bence

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 200 göst.
23 Ağustos 2023 Aile kategorisinde 1anne1prenses (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 202 göst.
22 Nisan 2023 Aile kategorisinde Beratcinar (2,450 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 379 göst.
12 Aralık 2022 Aile kategorisinde Ht (2,089 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 173 göst.