0 oy
1,670 göst.
Aile kategorisinde (258 puan) tarafından
Ya kızlar ben ne zaman annemle babamın yanına gelsem eşim bana soğuk yapıyor bana mesaj atmıyor aramıyor ben yazmazsam gün içinde hiç konuşmayız yani bugün de yazdım saat 4 gibi napiyorsun diye sadece çalışıyorum demiş kolay gelsin dedim  teşekkürler yazdı ve cevap vermedim bu saat oldu ne aradi ne yazdı ben de yazmayacağım ama durum hep bu ne oluyor anlamıyorum :/

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Istemiyo mu gitmeni
(258 puan) tarafından
Yok be kuzum ne kıskanması hep onun anasının dibinde olayim istiyor başka da benimde aklıma bişey gelmiyor ama yok ya aramayacagim bende aklı başına gelsin.
tarafından
Aynen arama birazda o arasin o zmn
(258 puan) tarafından
Aynen canım da ararsa aramazsa da zaten gelmesin beni almaya hiç bir şekilde
tarafından
Oylede demiyeydin iyiydi kiz seni seviyordur
(258 puan) tarafından
Ama insan merak eder ya napıyor ne ediyor diye
-Reklam-
0 oy
(782 puan) tarafından
Benimkide bazen.oyle yapiyor bazende cok ariyo.ne yapiyosun nerdesin diye erkekler hep.ayni hepo
(258 puan) tarafından
Bu hiç aramiyor sorun bu ne arıyor ne mesaj atıyor ben yazmazsam aramazsam aramiyor
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Canım gitmeni istemiyordur senin hatrina yada ailen için gönderiyordur kendi kendini naza çekiyor işte bende bir yıldan beri ilk defa iki gün önce gittim bir gece kaldım oda yengem doğum yaptı diye ben yazdım aradım banada yüz vermedi
(2,126 puan) tarafından
Hiç sorma canm düşün bide ben beraber oturuyorum kendi yedi yirmidort görsün ben haftalarca hasret kalim tek göndermiyor iki üç haftada bir beraber gidiyoruz
(258 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum seninde birlik oturmayı düşünemiyorum bile heralde kafayı yerdim ya
(2,126 puan) tarafından
Ben hergun yiyorum tatsız tuzsuz en kotu bişey canm sağol Allah razı olsun
(258 puan) tarafından
Vallahi Allah sendne razı olsun inşallah kendi evine çıkmak nasip olur çok zor gerçekten kaynanayla aynı evde yaşamak ben orda kalırken bile arada nefesim daralıyor bir gün kalıp ikinci gün hemen koşa koşa eve gidiyorum
(2,126 puan) tarafından
Allah razı olsun canm sağol
0 oy
tarafından
Sende yazma boşver o düşünsün 
(258 puan) tarafından
Öyle yapicam zaten canım en mantıklısı yazmamak aramamak
0 oy
(654 puan) tarafından
Aynı.durumu bende yaşıyorum ama benimki bazen mesaj atar yada atmaz hiç soğuk davranır hep oraya gittiğimde hergun aşkımli yavrumlu konuşan  adam aileme gidince napıyon Iyi Tm gibi şeyler yazar bnm ailemle kendince sorunu var ailemle çok yakın olmamıza rağmen 2 haftada 1.1 ayda.1.kere götürür ah ah daha çok varda kısa tuttum ama kendi ailesine gidince bokumu yer afedersin Allah'a havale ettim artık bıktım bu saçma sapan davranışlarından 
(258 puan) tarafından
Vallahi bizimkide aynı ama onun ki aileyse benim ki de aile benim canım annem babam hala torunları gelicek diye afedersin bir yerlerini yırtıyor kaynanamdan ne gördüm sanki herkes kendi bilir annemle babamın tırnağı olamazlar inan
(654 puan) tarafından
Evet canım ama benimki artık devam ederse yapmaya boşanmayı düşünüyorum oda dusunuyomus öyle söyledi artık vurama geldi bende bıktım felan valla canıma minnet ölümlü dünyadayız kalp kirmayi insanları nameyi çok seviyolar böyle insanlar keşke biraz adam olsalar erkek olan bunu yapmaz inan
(258 puan) tarafından
Kuzum ölümlü dünya işte anne babamızı her zamna daha sık ziyaret etmeliyiz kaynanayi her gün görüyorsak en azından 2 haftada bir kendi annemi babamı da göreyim bunu anlasalar zaten aman ben dedim rabbim sana kız evlat verirse el oğlu bize gondermezse anlarsın benim ailemin yaşadığını dedim bişey diyemedi
(654 puan) tarafından
Haklisin doğru söylemişsin hakkımızda hayırlısı olsun canım benim
(258 puan) tarafından
Amin canimmm
0 oy
(6,807 puan) tarafından
Benimki yapiyor ama ben sordum orda guvendesin neden arayim dedi
(258 puan) tarafından
Ya ne alakası var nisanliyken veya sevgiliyken de ailemizin yanında guvendeyiz niye arıyorlardı
(6,807 puan) tarafından
Benimki ozmanda aramiyordu ki :)
(258 puan) tarafından
Anaaaa
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Benim bi arkadasm var onun eside oyle yapiyormus oda anlatti gecenlerde hatta daha giderken diyormus aramam diye huy demekki 
(258 puan) tarafından
Ay ben bu erkeklerin huylarina
0 oy
(205 puan) tarafından
Tam tersi annemlere gidince oyle beni arar görüntülü filan çocukları ozledim dio
(258 puan) tarafından
Yok beni hiç aramiyor

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 1,554 göst.
28 Şubat 2022 Aile kategorisinde Tugba1234567 (1,253 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 2,473 göst.
4 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Kumsal28 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 334 göst.
21 Ekim 2022 Aile kategorisinde Sevaliss (449 puan) tarafından soruldu