0 oy
670 göst.
Aile kategorisinde (202 puan) tarafından
Kızlar şimdi kaynimla ortak arabamız vardi kaynım ille satalım arabayı dedi kaynatamda aynen satın o parayı harcamayın ev alalım dedim bizim evimiz yok kaynımın evi alındı sıra bizde neyse arabayı sattılar sonra kaynım başladı motor alalım esim yok benim evim alincak dedi kaynatam motor almayın ev alacaz dedi arabanın parası esimdeyde kaynım dediki parayı bana gönder ben ona altın yapıyım demis eşimde parayı gönderdi altın yapmamıs kaynatami arayıp duruomus motor alak motor alak diye kaynatam naparsaniz yapin demis bugun kaynım eşimi aradiki motor aldim dedi esim nasil sinirlendi telefonu kapattı adam 2020 model motor almis ya eşime sormadan bide o parayla ev alacaktik adam gitmis bizim evimizin parasına motor almis 2020 model alt modelde değil nasil sinirlendim eşime dedim tepkini göster dedim 

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Esin hatali gondermeseydi kendi altin yapamiyomuymus
(202 puan) tarafından
Esim al sen altın yap demis
-Reklam-
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Hayir ortak araba nedir anlamiyorm
(202 puan) tarafından
Soyle o arabayı ortak aldılar bize ev almak icin beraber ödediler parasını
0 oy
tarafından

Ay çok sinir bozucu. En sevmediğim şey ortak iş yapmak ya. :angry:

(202 puan) tarafından
Sen nediosun yaaa bende nefret ediorum
0 oy
tarafından
Okadar haklısınki iii sen onun evine el koy
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Kizmakta haklsiiniz . allah bildigi gibi yapsin keske kaynatanda kasaydi para niye sizde ki yollamasaymis esinde keske altin yapacaksa masem size ev alinacakmis esin yapsaymis altni yani
(202 puan) tarafından
Kaynatama yarısını atmış paranın geri kalanini gitmis motel almis
0 oy
(264 puan) tarafından
İnanılır gibi değil işte kardeşin bile olsa ortak hiç bişeyin olmayacak insan bu devirde kardeşine bile güvenemiyor ya
(202 puan) tarafından
Aynen öyle eşime cok dedim bak ortak bisi alma ozaman Bana kiziodu şimdi bana hak verio
0 oy
(174 puan) tarafından
Ohaaa şaka mı bu yaa. Esin neden paranın hepsini attı ki kendi yapsaydı altın yapacaksa, yada yarısını atsaydi madem ortakti kendi hakkını neden attı ki
(202 puan) tarafından
Ya hepsini atıyım git sen altın yap dedi oda tamam dedi eşimde iste abisi olunca güvendi
(174 puan) tarafından
Yaaa yakininla arani maddi meseleler girmesi çok sinir bozucu bende sinir oluyorum kaynım alıyordu vermiyordu, eşim isteyince kötü oluyordu hatta bayadir bu mesele yüzünden konuşmuyorlar. En iyisi başta hiç vermemek herkes kendi hesabını yapsın ona göre plan yapsın ben çok karşıyım böyle ortak işlere
0 oy
(323 puan) tarafından
Eşinin dili yokmu tepkisini koysun orataya ve mesafesini motor nedir ya kardeşinin evi yokken
(202 puan) tarafından
Bende dedim tepkini göster dedim onun evi var okadar rahat olur dedim biz nekadar kira verioruz iki tanede bebeğimiz var dedim bunun elektrik su faturası var dedim
0 oy
tarafından
Ortak malın her zaman derdi çok olur bacim biz evlenirken kaynanam kese birlik olsun ama evler ayrı olsun dedi eşim kabul etmedi beraber olan herşeyin derdi çok olur araba da kaynanamın ama eşim kullanıyor biz biniyoruz en çok bisey olsa araba benim der hemen ortak mal çok kötü 
(202 puan) tarafından
Aynen bn zamanında cok dedim eşime bana cok kiziodu şimdi bana okadar gak verdiki gerçekten ortak hic birşey olmazz özellikle aileyle
0 oy
(4,987 puan) tarafından
Valla hata eşinde parayı göndereceğime ben altın yaparım deşeymiş kurdun eline kuzuyu vermiş daha zor alırsınız parayi
0 oy
(2,323 puan) tarafından
İnsan başına gelmeden akillanmiyor biz de böyle buna benzer kazık yedik şimdi konuşmuyoruz

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,120 göst.
29 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gozdegunes (5,240 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 919 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde KT (71 puan) tarafından soruldu
+2 oy
19 cevap 681 göst.
14 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Busebade (964 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 673 göst.
19 Eylül 2020 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,400 puan) tarafından soruldu

380,183 soru

11,381,631 cevap

34,875 kullanıcı