0 oy
553 göst.
Moda kategorisinde (286 puan) tarafından
Kızlar Allah nasip eder inşallah 3 4 aya evimize yerlesecez 2+1 olacak oturma odasına sizce nasıl bir takım alayım oda büyük bide ben konsolda istiyorum acaba nasıl.olsun olurmu ki aynı oda da yane hem salon olacak + rahat olsun istiyorm öyle ağır bir oda istemiyorm 

8 Cevaplar

0 oy
(12,852 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Köşe takımı alma canım spor oturma grubu tavsiye ederim benim de TV ünitesi yoo konsol var TV onun üzerinde çok da güzel duruyor
(286 puan) tarafından
Konsol üstüne tv kötü durmaz demi aklımda var ama.hic görmedim
(12,852 puan) tarafından
Yok çok daha iyi duruyor oğlum uyusun foto çekip atıyım canım hem çocuk için de daha güvenli
(286 puan) tarafından
Anladım canım vallah öyleyse b2nim 2. De yolda yane evde 2 canavar olunca bence öyle yapayım çok güzel fikir
-Reklam-
+1 oy
tarafından
İstedin varmı örnek canm
(286 puan) tarafından
Kafamda diyorum ki acaba L koltuk yanına iki küçük koltuk konsol olsa acaba çok mu görmemiş gibi olur :))
tarafından
L koltuk alma eger yoksa binpişmanım canm kelebek koltuk var mesela
(286 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim bakacam simdiden
+1 oy
(586 puan) tarafından
Eşyaların kibar olmasına özen göster ki oda geniş ve ferah dursun 
(286 puan) tarafından
Öyle yapacam inşallah kullanışlı sade ve rahattan yanayim
+1 oy
tarafından
Fikirde verebilirim canim ama istersen internetten 2+1 dekorasyon örneklerine vak daha iyi olur
(286 puan) tarafından
Çok iyi olur fikiriz bakayım ben hiç akl8ma gelmedi inan
0 oy
tarafından
Ferah olsun istiyorsan açık renklere kaç koyu renkler yaşlı zevksiz işi iki renk koltuk seç berjerler renkli perdeler öyle yaşına göre spor takıl derim
(286 puan) tarafından
Hmm teşekkür ederim canım  spor istiyorum canim
0 oy
tarafından
İç mimarım özelden Yardımcı olabilirim 
(286 puan) tarafından
Gerçekten mi çok teşekkür ederim
0 oy
(326 puan) tarafından

image

bak csnim buda benim salonum konsol ustu tv 
(326 puan) tarafından
nedemek canim yardimci olmak istedim kararina
(286 puan) tarafından
Eşime attım bu tarz yapalım ünite almayalım dedim tamam dedi bakalım artık
(326 puan) tarafından
yani canim hem kullanisli olur senin icin dolaplarina biseyler koyarsin :) benim oturma odamda unite var da misafor odasindada tv olunca boyle dusunduk ama guzel duruyor bence :))
(286 puan) tarafından
Tv peknizliyecegimiz düşünmüyorum o yüzden uniteside gereksiz olur :)) en iyisi konsol üzeri olsun dedğiniz gibi dolapta kullanılır en azından
(326 puan) tarafından
yani oyle  canim :**
0 oy
(396 puan) tarafından
Canım eşya yeni alacaksan kesinlikle oturma odasında nereye koyacağını kararlastir ölçü alarak seç mobilyanı biz alel acele ev dizdik hic dikkat etmedik onlara koltuklar çok battal oldu baya genişler mağaza büyük olduğu için göze büyük gelmiyor ama eve gelince öyle olmuyor konsolda güzel olur ama tv üzerine koymayı düşünüyorsan bn pek sevmiyorum hoş durmuyor bnce herkesin tercihi farklı tabi 
(286 puan) tarafından
Haklisin canım aceleyle olmaz 3 4 ay var daha  bende konsol üzeri tv sevdim ya :)

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 562 göst.
8 Temmuz 2020 Moda kategorisinde Prens annesii (1,718 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 518 göst.
5 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 83 göst.
30 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 305 göst.
19 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Tinkirbelll (1,120 puan) tarafından soruldu

377,361 soru

11,292,803 cevap

34,711 kullanıcı

...