0 oy
311 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
korona cikmadan hasta olupta simdi bence ben ozamanlae covid oldum atlattim diyen varmi nasil hastalanmistiniz bence covid coktan vardi ben sinuzut gibi gecirdim agirdi simdk diyorum bence ozamanlar olmstum

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Şu söz geldi aklıma :D

image

tarafından
Evet vardi ama kimse farkında degildi eşimde öyle oldu 1 ay kala sonra virüs türkiye ye geldi.
Bilim adamları bile o sıralar atlatan çoğu kişi olmuş dedi.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet ben varım ocak ayında 5 aylık hamileyken ölüyordum resmen nefes darlığından öksürükten ve 15 gün önce testi pozitif çıktı o zamanki çektiklerimle aynı şeyleri yaşadım 
tarafından
hangi test pozitif
tarafından
Kuzum 15 gündür karantinadayım korona oldum dün bitti evde kalma sürem ocak ayında çektiklerimle aynıydı şimdi çektikşerim onu diyorum
tarafından
okadar zor dimi:(
tarafından
Off hemde nasıl rabbim düşmanıma bile bulaştırmasın bu illeti
(162 puan) tarafından
Bende hamileyken çok ağır bi grip geçirdim hiç böyle olmamıştı gece nefes alamadım burnum tıkandı bogazım kapandı heryerim kırılıyordu bende düşündüm sonradan acaba koronamıydı yoksa hamilelikten mi zor geçirdim bilemedim
0 oy
tarafından
Şubat ayında şimdiye kadar hastalanıp yatmayan eşim bir ateşlendi sabahlara kadar öksürdü kemikleri agrıdı 1 hafta yattı geçenlerde aklımıza geldi bizimde acaba covid miydi dedik ama ben 8 aylık gebeydim bana bişey olmadı 
0 oy
tarafından
Bende hamileydim subat mıydı tam hatırlamıyorum allahim oyle bi öksürürük oyle bi nefes darlığı hayatimda girmedim yemin ederim genelde hasta olurum ama nefes darligi hayatimda yasamadim ağzımı açıp derin derin nefes alıyordum o zamnda hamileydim inatçı bi ateşim vardi düşmüyordu 115 fun kendime gelemedim öksürüğüm jefes darligim 1 ay da anca geçti sonra korona cikti 1 ay sonrasi felan allahim kimseye bu hastaligi göstermesin ben kessin olmuşum demkki o sirada dedikodilar vardi burdada var diye
tarafından
Bidr inanilmaz kemiklerim avriyirdu hic unutmuyorum durmadan bacaklarimi geriyordum rahatlamak istiyirdum 5 gun yatalaktim ya beynim ağrıyordu basimin ici allahim yok oyle bi hastalik bende hamileyim diye boyle bi hastalik geçirdim diyirdum
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Gecen yil daha korona muhabbeti yoktu hatsalanmişdim ayni koronanin elametleri vardi..1hafta yerimden kalkamadim
0 oy
(947 puan) tarafından
Ben geçirdim 6 7 aylık hamileydim ama cok ağır değildi oksuruk çok  vardı benimki belki de normal gripti bilemem Şubat'ta doğum yaptım ben eşim de Ocak sonunda geçirdi bu Manisa depremi olduğu zamanlar Manisa'da oturuyorum ben o gündü hatta hastanedeydik ama çok kötü günlerce kalkamadi ateşi düşmek bilmedi istifra etti öksürük öyle böyle değil ciğerleri dökülüyordu resmen ambulansla gittik sıtma tuttu sanırım oda geçirdi farkında olmadan. Zor kendine geldi 1 haftadan fazla yattı 
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Sitma bas agrisi ishal eklem agrisi bogaz agrisi oksuruk simdi o sikintilarla gitsem karantinaya alirlar 
tarafından
Bunlar varsa git test yapsınlar canım
(292 puan) tarafından
Bu belirtilerle durdum 3 gün test yaptım pozitif çıktım
(6,053 puan) tarafından
Yok kiz daha kovit cikmadan once wardi bunlar simdi turp gibiyim Allah korusun ☺☺

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 132 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Pamira (980 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 213 göst.
10 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Alphavva (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 69 göst.
10 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Alphavva (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.