0 oy
482 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bugün kuruldu doğum a 29 gün kaldı Sağ salim kucağıma almayı nasip etsin inşallah kıyafetlerini dizdim hep 2hamileligim ama ilk gibi heycanliyim

image

8 Cevaplar

0 oy
tarafından

Karyola diyince yatak sandım beşikmiş    :D

tarafından
Büyüyen karyola mi besikmi bise diyorlar sanırım :)
tarafından
Galiba büyüyen beşik diyolar :) hayırlı olsun canım :)
tarafından
Sağol canım :)
-Reklam-
0 oy
tarafından

Amin kuzum güle güle kullan çok güzel ikinci bebeğimi de büyüyen beşikten almayı düşünüyorum <3

tarafından
Amin canım inşallah ♥️ çok kullanışlı bunlar kızımda bundan di tek kişilik yatağa çevirdik :)
0 oy
(164 puan) tarafından
Besiğin fiyatı nedir canım tam olarak
tarafından
Taksitle 1500 aldım canim
(164 puan) tarafından
Taksitli olduğu için okadar pahalı demekki çünkü aynısından 500 gördüm internette yinede güle güle kullan
tarafından
Aynen taksit olunca fark oluyor canım amin sağol canım :)
0 oy
tarafından
Cok gzul canim kac  aldin
tarafından
Taksitle 1500 aldım canim
0 oy
(194 puan) tarafından
Çok güzelmiş cnm güle güle kullansın yavrun.. nerden aldın ve kaç TL ye aldın bende bundan almayı düşünüyrm da kullanışlı mi? Büyüdüğünde kaç yasina kadar kullanabilir mesela :)
tarafından
Amin canım sağol taksitle bizim devamlı alışveriş yaptgimiz magazdan 1500 aldım canim kızımın kide bundan büyüttük 15 16 yaşına kadar kullanır
(194 puan) tarafından
Gayet uyguna almışsın ve çok da hoş duruyor. En mantıklısı böyle almak sanırım küçük beşik alsan tekrardan yatak alman gerekir az bı büyüyünce :)
tarafından
Aynen canım tekrar almkatansa bunlar iyi oluyor :)
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Bende bundan alcaktım ama yatak odasına koyamam ayrı odaya koymam gerekir diye almıcam sanırım sen bebeğini ayrı mi koycan canım doğunca yoksa yatak odasına mi kurdun beşiği
tarafından
Odasına koydum canım yatak odasina ablamın çocuğundan kaln 4 aylık olana kadar kullanilan küçük beşigini aldim koydum
(2,792 puan) tarafından
Anladım canım teşekkürler,güle güle kullanın inşallah sağlıcakla yatsın büyüsün içinde :))
tarafından
Amin caanim sağol :)
0 oy
(2 puan) tarafından
Nasıl büyütüluyo  acaba kızımın besigide bundan fakat nasıl buyultuunu bilmiyorm
tarafından
Yanındaki komidin çıkıyor tek kişilik yatak oluyor resim atım istersen
(2 puan) tarafından
Olur kuzum
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Güle güle kullansın minnak ❣️❤️❤️
tarafından
Amin canım sağol ♥️

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 647 göst.
0 oy
2 cevap 161 göst.
18 Mart 2021 Aile kategorisinde Seker bal (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 191 göst.
3 Ocak 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde ogulcanmums (1,084 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 153 göst.
16 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,181 puan) tarafından soruldu

379,116 soru

11,348,341 cevap

34,813 kullanıcı

...