0 oy
402 göst.
Diğer kategorisinde (1,094 puan) tarafından

Şimdi kızlar işin içinden cıkamadım bilen bilir eşimle neredeyse hiç konusmayız.üç gün once işten cıkacagını soyledi bana. Ama nedenini soylemedi.dğn gece kızımla beraber oynuyorlardı bilgisayarda kızıma hadi yat gec oldu cok dedim. Kızımda mızmızlandı. Eşimde kızıma bosver yatma erkenden zaten işi bıraktım dedi. Bu gun hazırlanıyor cıkmak için işe gidecek misin dedim evet dedi işi bıraktım dedin dedim cevap vermedi. Şimdi ben ne yapayım nasıl ögrenirim? Sigortası yok arayıp orayı sorsam anında haberi olur. 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Telefpnuna girebiliyor musun eşinin evdeyken?
tarafından
Life360 diye program var. Eşimin ve benim telefonunda yüklü. Konum internet açık olduğunda anlık nerede olduğunu gösteriyor. Konum kapalıysa 3 5 dk öncesini vs gösteriyor.
Ben eşime bakıyorum eve gelmesine yakın yemeği hazırlıyorum oraya göre. Ya da hazırlanıp çıkmam lazımsa adamı sürekli aramak yerine oradan bakıp ona göre iniyorum kapıya. Bildirimleri gizleyince de belli olmaz hem. Bazı telefonlarda da uygulama gizleme var. Eşine yüklersen diye diyorum. En azından iş yerinin adresini falan bilirsin ordan anlarsın belki
(1,094 puan) tarafından
Cano benimde aklıma geldi ama bunlar yasal degil. İşim geregi boyle birsey le suclanırsam yuz kızartıcı bizde. Yoksa paralı olanlarından alırım ben bunların
(1,424 puan) tarafından
Biraz riskli gibi?
tarafından
He bilmiyorum o zaman kuzum
Benim eşimin haberi olduğunu için bir sorun yaşamam. Ama senin için durum farklı tabi
(1,094 puan) tarafından
Aynen cano riskli o benim için.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çalıştığı yeri ara direkt sor 
(1,094 puan) tarafından
Arar sorarım da anında laf gider
0 oy
(47 puan) tarafından
Bence çalıştığı yere ulaşamıyorum gibi bi şey söyleyerek sor direk sorma 
0 oy
(48,491 puan) tarafından
aman Birak kendi haline neyin kafasini yasiyosa seni merakta birakmaya calisiyo belliki
(1,094 puan) tarafından
Beni merakta bırakmaya calısmıyor da yalan soyler

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 11,723 göst.
25 Ağustos 2018 Aile kategorisinde Eda (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,253 göst.
27 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,708 göst.
5 Ağustos 2020 Kültür-Sanat kategorisinde Budaki (10 puan) tarafından soruldu