0 oy
638 göst.
Diğer kategorisinde (3,739 puan) tarafından
Bebeğimin uyuması için rukye ,nebe suresilerini açıyorum diyorki senin agzin yok mu kendin okusana , namaz kıl senin aklın yok mu kılmaya dio :( halbuki 2_3 gün once onun en çok istediği şeyi vermiştim sevinsin diye ama bundan sonra vermicem birsey kalbimi çok kırdı dinin direği namaz tamam ama herkesin kıldığı kendjn ben hakkımı zerre helal etmiyorum ona Allah benim herşeyle karşıma gelin kul hakkı ile gelmeyin demis ona göre ben herşeyi yaparım ama namaz kılıyorum bir şey olmaz düşüncesinde

6 Cevaplar

+2 oy
(3,750 puan) tarafından
Burda hakaret edilecek bişey görmedim cnm sadece seni namaz kılmaya teşvik etmiş kılıp kılmaman, sana kalmış cnm 
(3,739 puan) tarafından
Ama neden güzel bir dille demiyor aklın yok mu diye bu yaklaşması yerine kızım Allah katında sevaba girersin senin için daha iyi olur dese
(3,750 puan) tarafından
Orda hatası var evet ama böyle şeyleri de takmamak lazım ya öyle dedi diye ndn kendine eziyet ediyorsun ki onu düşünüp daha çok daralacaksın sütün kesilir felan takma düşünme bile sen kendini bil yeter
-Reklam-
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Yazık namaz kilmiuirsun  diye böyle mi yapacak 
(3,739 puan) tarafından
Herkesin yaptığı ibadet kendine ama işte onane ben ibadetimi yapip yapmıyorsam
0 oy
tarafından
Geri kafalının biri canım boş ver
0 oy
tarafından
Üslup yanlış canım 
(3,739 puan) tarafından
Evet hemde çok
0 oy
(48,481 puan) tarafından
Bebek uyuturken nasil okucan ki insan be okudugunu anlar ne okuyabilir bebek firsat vermez ki kendisi okusun o zaman sen uyuturken ☺️
(3,739 puan) tarafından
Aynen öyle gelsin kendisi okusun
0 oy
(3,034 puan) tarafından
Seni iyiye güzele davet etmek istiyorsa bunu usulüne uygun yapmalı. Peygamber Efendimiz sevdirin nefret ettirmeyin. Kolaylaştırın zorlaştırmayın demiş. Bazı insanlar kaş yapayım derken göz çıkarıyor. Bu tarz bir üslupla kim namaz kılar ki. 
(3,739 puan) tarafından
Bide benim başım açık olduğu için ibadetlerim kabul olmazmis
(3,034 puan) tarafından
Ne alakası var. Hayırdır amel defterimi mi okudun deseydin. iyi işte sen cennete gidersin ben cehenneme öbür tarafta karşılaşmayiz de geç. Böyle cahil birine hiç bişey anlatamazsın. Dini yaşıyorm zannedip anca başkalarını eleştirirler.
(3,739 puan) tarafından
Aynen öyle

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 767 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde Bst.24 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 329 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde Bst.24 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 746 göst.
9 Nisan 2022 Aile kategorisinde Elifzi. (479 puan) tarafından soruldu