0 oy
743 göst.
Moda kategorisinde (587 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Upload failed: [object Object]

image

image

Kızlar evimde bazı odalarda ağır halilardan var iyi hoş ama yeni olduğu için çok tüyleniyor ve hemen batıyor mutfağıma yatak odama yıkanan halı kullanıyorum ve çok memnunum şiddetle de tavsiye ediyorum. Hem yazlığı var hemde mevsimlik var :-)

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Iki tane kalin halim var cnm iki tanede ince . Kalinlar cok tuyleniyodu dedigin gibi artik tuylenmiyo 
(587 puan) tarafından
Ben ince halılar i ayrı bı sevdim yaa at makineye yikansin mis gibi çıksın ohh:-)
tarafından
Aynen cnm  inceler hemen temizleniyo
(587 puan) tarafından
Aynen cnm
-Reklam-
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Bende cocuk var diye kısın yun halı seriyorum evde halı mı var köpek mi var belli degil yurudukce baya tel tel kıl heryer. Supur supur canım cıkıyor. Senin dediğin halıdan bende mutfakta var mis birsey mi sokuldu at yıka ertesi güne mis gibi
(587 puan) tarafından
Hahahha aynen basmak günah olur:-):-)
(1,094 puan) tarafından
Kız eve girince selam verip hal hatır sorarım ben o halıya =) ben 1500 e aldıgım halıyı kırk yılda bir seriyom
(587 puan) tarafından
Hahahha annem de öyle alır saklar sermeyecksn niye alıyon derim kiyamazmis sermeye yazık giden paralara valla:-)
(1,094 puan) tarafından
Naha anca doguma sererim birsey dokenin de aklını alırım.
(587 puan) tarafından
O an aklına gelir mi ki döküldü mu kaldı mı diye :-)
0 oy
(1,451 puan) tarafından
İki tane salonumda bi tane misafir odamda bi tane yatak odamda(yatak odamdaki küçük) büyük halılardan var üzerine halı kılıfı kullanıyorum
(587 puan) tarafından
Bende oturma odasında kullanıyorum kılıfı ama halıyı sanki gereksiz almışım da üstünü örtüyor gibi hissediyorum halinin desenini unutuyoz örtü yüzünden bı bakıma kolaylık ama iki iş olmuş oluyor iste
(1,451 puan) tarafından
Yani öyle ama en azından yıkaması kolay dedigin gbi yıkanan halılardan olsa kolaylık olurdu ama evlenirken hiç o yönden düşünmemiştim
(587 puan) tarafından
Ben çok istedim ince halı dedm ama beni dinlemediler şimdi evimdeyim kimse karışamıyor bir yönden iyi bir yönden kötü işte ya
(1,451 puan) tarafından
İşlh zamanla kendimiz yenileriz halılarımızı
(587 puan) tarafından
İnşallah cnm
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Bende bu konuda muzdaribim her sene halıları yikamaya veririm gelirler yine tüylü yine tüylü..süpürüyorum makine yine tüy doluyo artık bu kış bunlar kalsinda seneye yaz için bütün odalara kestiricem incecik olanlardan yazın onları kışın kalınları kullanırım ☺️☺️ sanada hayırlı olsun canım iyi günlerde kullan inşallah ☺️❤
(587 puan) tarafından
Bak ben attım bak istersen bu tarz işte bunların boyları var olmadı kestirilenleri var inan çok kullanışlılar :-*:-*
(9,626 puan) tarafından
Ayyy çok güzeller ya güle güle kullan rengine bayıldım
:-* :-* ☺️ hakkaten güzelmiş bise bile dökülse hemen at makineye yıka veya at banyoya balkona iki dakka yıka aynı gün kurur ama kalinlar öyle değil çıkmayan bise döküldüğünde o an yıkadın yıkadın yıkayamadın gitti
(587 puan) tarafından
Saol cnm daha iyileri senin olsun, modellerine aşığım bide bu sene griye taktım herşeye yakışıyor ya bayılıyorum ben. Yıkayıp kuruması çok kolay büyükleri yıkarken kollar mahvoluyor kuruması 2 3 gün sürüyor
(9,626 puan) tarafından
Amin canim benim Allah herkese herşeyin iyisini nasip etsin inşallah ❤ bende gri ve gri hafif siyah karışımlı halılara bayılıyorum ama benim 1 odam hariç diğer odalarimin mobilyalari ceviz kabuğu rengi açık kahve ve ekru tonlarında mutfak dolaplarında üst kısmı beyaz alt kısmı yine ceviz kabuğu renginde o yüzden sanırım gri kullanamam bende seviyorum griyi ama malesef mobilyalara uyan bi renk almam lazım  :/
(587 puan) tarafından
Niye ay. Artık zıt yapılıyor herşey uydurmak önemli bı havluyla bir örtüyü misal kombinle ben misal banyoya havlu koydum oda gri makine örtüm pudra gözün alışınca hoş geliyor
0 oy
tarafından
Evimde ince halılar var hiiiç kalın halım yok almam da. One öyle hantal gibi hiç sevmem. İnce halılar güzel oluyo yıkanabilir oluyo :)
(587 puan) tarafından
Ay en güzelini yapmışsın hiç görmek yok koca halılara:-)
tarafından
Hiç ısınamadım o kalın halılara oldum olası sevmem yani.
(587 puan) tarafından
Bekarken temizlik eziyet bide annemler uzun yıllar önce almış essek ölüsü gibi tek başıma kaldıramıyorum çırpmak eziyetti inceler öyle değil yaa
tarafından
Aynı dert bende de vardı annem temizlik hastası bide her hafta halı sildirirdi ablamla bana. Ordan bi nefret kaldı icimde :D
(587 puan) tarafından
Hahah benimkide öyle temizlik takıntısı var, biz yıkıyordk ben çalışınca eskisi kadar zorlamadi:,-) benden küçüklere kalmıştı
0 oy
tarafından
İnce halı kullanıyorum ikisi süngerli diğerleri kesme. Hali yıkama derdim yok. Makinaya atıyorum yıkıyor 2 saatte de kuruyor 
(587 puan) tarafından
Aynen en güzeli bişey mi döküldü at yikansin oh miss
0 oy
tarafından

Bende halıları evlenirken bütçemiz azdı ince halı almıştım komple çok rahattı bu sene bebek var diye bi tane kalın yün halı aldım kafa yicem günde 2 kez evi makina yapıyorum felaket tüy veriyor dün yıkamaya gönderdim inşallah tüyleri azalır dedim belki biraz rahat ederim yoksa bu şekilde hiç kullanmam  koltukların tepesine kadar tüy oluyor çok pişman oldum aldığıma ama söylesem eşim kızar aldırdın niye kullanmıyorsun diye :ermm:

(587 puan) tarafından
En iyisi kaldır  bebis icin daha kötü olmasın,Allah korusun
tarafından
İşte dün yıkamaya gönderdim inşallah yıkanın a azalır tüyler ümidiyle ☺️
(587 puan) tarafından
İnşallah isteidgin gibi tüyleri çıkmayacak şekilde gelir:-)
tarafından
Amin inşallah canım ☺️
(587 puan) tarafından
:-):-)
0 oy
(903 puan) tarafından
Tümü yün halı diğerleri çok ince basit duruyor sevmedim
(587 puan) tarafından
Basit olanlsri da var modelli kabartmalilar bile var aslında
0 oy
(295 puan) tarafından
Cnm ince halinin resmini atarmisin bende sevmiyorum halilarimi kirleniyo sadecw yikatma temizliyor makinaya atlsin istyorum
(587 puan) tarafından
Ekledim cnm bak Yuvarlak olan banyo icin
(295 puan) tarafından
Sagol cnm alirken ne diyerek almaliyim?
(587 puan) tarafından
Yıkanabilir halı de ama altı pıtır pıtır olan sakın alma halı gibi olacak altı de, pıtır pıtır olanlar var berbat onlar buna bişey olmuyor istersen bin kere yıka
(295 puan) tarafından
Alti kaymaz tabanmi demeliyim
(587 puan) tarafından
Msj at ben sana altını atayım kaymaz diye geçiyor ama o başka bişey alti aynı halı gibi duruyor
0 oy
tarafından

Ben aldim ama hic memnun kalmadım siyah desenler hep soldu salon halisi da hep tiftiklendi eşime yalakalik yapiyom degistirelim diye:D

(587 puan) tarafından
Hangisinden aldın ağır halilardan mi ince halilardan mi? :-)
tarafından
Deri tabanlı ince halılardan
(587 puan) tarafından
İnce halı her zaman avantaj ya
tarafından
Ince halilardan memnun kalmadim ben yeni halı daha almadım
0 oy
(6 puan) tarafından
Ben halı kullanmadığım için cnm bir iki küçük halı seriyorum ortaya o kadar her yeri kaplamıyor hem zamanla tüylenme olmaz yeni ya ondan:)
(587 puan) tarafından
Ay oda kötü ya Rabbim şifa versin inşallah
(6 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm Allah razı olsun:) nerelisin cnm aslında bu soruyu neden sordum çünkü yaşadığım şehirde yanlız his ediyorum:)
(587 puan) tarafından
Doğma büyüme Ankara'dym ben canim
(6 puan) tarafından
Ankara güzel yer bir kere gelmek nasip olmuştu yakın olsaydık iyiydi:)
(587 puan) tarafından
Güzel olurdu cnm görüşürdük

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 89 göst.
0 oy
6 cevap 230 göst.
24 Aralık 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Babiyakus (502 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 89 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Hosmerim (2,660 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 256 göst.
13 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Mami (531 puan) tarafından soruldu

377,281 soru

11,290,563 cevap

34,704 kullanıcı

...