0 oy
431 göst.
Diğer kategorisinde (1,451 puan) tarafından
Kızlar dogum yapalı 50 gün oldu 40 günlükken 3 aylık korunma ignesi yaptırdım ve hemşire bu gunden itibaten korur dedigi için o günden beri eşim afedersiniz korunmasız ilişki yaşıyoruz ve benim midem bulanıyor kaç gündür acaba hamilemiyim

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
İnşallah değilsindir 
(1,451 puan) tarafından
İşlh yaaa vala korkuyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Test yap canım için rahatlasın
(1,451 puan) tarafından
Önceki hamileligimde beta hcg hormonu sıfırlanmışmıdır vucutta
0 oy
tarafından
Madem korkuyorsun neden korunmuyorsunuz anlam veremedim herşeye rağmen olabilen bebekler var bunu düşün doğum yapınca hormon sıfırlanıyor azalıyor yani test yap umarım istediğin gibi llur
tarafından
Canım yinede korunmak gerekiyor anladın mı korkuyorsan daha iyi korunman lazım diyorum ha almayıp korkuyorsan sen bilirisn
(1,451 puan) tarafından
Tamamda bana ilk günden itibaren dedi hemşire bnde o yüzden korunmadım şimdi midem bulandıgı için kokmaya başladım eger öyle oldugunu bilseydim zaten korunurdum yinede
tarafından
Haklısın canım bilmediğini bilmiyorum kusura bakma hayirlsii olsun
(1,451 puan) tarafından
Allahım işlh olmaz iki tane çocugum var araları 1 buçuk yaş zaten çok onlara bakmak bide bu dogumumda amaliyat sırasında baya kötü oldum bünyem bidaha kaldırmaz
tarafından
İnşallah gelene de yapacak bişey yok canım Allah verirse elden ne gelir
0 oy
(580 puan) tarafından
ebemin dedigi 1 yil adet yapmiyr bu igne 
(44,744 puan) tarafından
Onu bilmiyorum valla canim
(1,451 puan) tarafından
Hadi olsa bile igne etkisini gösterdikten sonra düşük olmaz mı yani saglıklı bi gebelik olur mu ki sonuçta vucuda verilen bi ilaç var
(44,744 puan) tarafından
Bebege zarar canim bebegi baya etkiler  yarin bi test al da yap bence
(1,451 puan) tarafından
Yapıcam işlh olmaz bide sa ki adet olucam ama olmuyor gbi sancılarım var çok gerginim ama aynı zamanda midem bulanıyor bulantıdan şüpeniyorum sadece ama olsa bile daha erken degil mi mide bulantısı için felan bilmşyorum ya çok kafaya taktım
(44,744 puan) tarafından
Kizz bunlari bi dusunme belkide yoktur pisikoljikmende bunlari yasiyo olabilirsin once test yap kafani bunla yiyip.bitirme
0 oy
(406 puan) tarafından
Canım igne vurulsan bile eşinin korunması lazmdı bende igne vuruldum zamanında ama kızım oldugundan beri 1 buçuk senedir hem ben korunurum hem eşim prezervatifle korunuyo ilaç kullanıyorum şuan hala aynı. İstemiyorsanız mecbur koruncaksınız. İnşallah degilsindir bebegin çok küçük daha allah gönlüne göre versin 
(1,451 puan) tarafından
Bilmiyordum cnm ekstra korunmam gerektigini işlh olmaz
0 oy
tarafından
Canm bazen adette yaklaştığında mide bulantısı oluyor bir test al için rahat etsin 
(1,451 puan) tarafından
İşlh yaa adet olucam sanki karnım agrıyor ama olmuyor çokda gerginim bugunlerde ama bulantı bni şüpelendiriyor
tarafından
Rabbim gönlüne göre versin inşallah canm ne diyeyim
(1,451 puan) tarafından
Ayrıca dün kontrol için hastaneye gittim ultrasondan baktı rahim toparlanmışmı diye şüpeleniyorum diye sormayı unuttum olsa ultrasonda görünürmüydü acaba
tarafından
Olsa tabiki görünürdü
0 oy
(587 puan) tarafından
Korunma iğnesi yüzünden bı hastamız hamile kalmıştı i adet olmadığını sanıyordu meğer hamile kalmış ve bebek 4aylik olmuştu. İns değilsinizdir
(1,451 puan) tarafından
Ayy şu an çok korktum yen ederim işl degildir
(587 puan) tarafından
İns cnm aklında bulunsun hiç bir yöntem tam bı koruma degildir
(1,451 puan) tarafından
Evet öyle ama napıcam ki başka eşim korunmak istemiyor
(587 puan) tarafından
Ozmn gelene kanaat edecek  spiralle bile hamile kalan çok ilaç icsen oda ayrı skntili
0 oy
tarafından

Ayy daha çok yenisin birde sezeryansan daha zor inşallah yokdur bişey 

(1,451 puan) tarafından
Evet cnm ikinci sezeryanımı oldum
0 oy
(7,208 puan) tarafından
Canım kirkin çıktıktan sonra daha on gün olmuş hemen belli etmez ki kendini gerçi benim ki 8.gunde feci mide ağrısı ile belli etmisti kendini ama seni bilemiycem binde bir olur çünkü
(1,451 puan) tarafından
Bilmiyorum yaa bi yandan bnde öyle düşünüyorum bi yandanda içim rahat degil
(7,208 puan) tarafından
Bence o vurulduğun iğnenin yan etkileri mide bulantısı falan
(1,451 puan) tarafından
Ayyy işlh yaa

İlgili bir soru bulunamadı

381,012 soru

11,406,713 cevap

34,944 kullanıcı

...