0 oy
307 göst.
Diğer kategorisinde (2,010 puan) tarafından
ikinci gebeligim ama ilki dede nişan olmadı bunda da 39 haftalık olduk nişan bunda da gelmiyecek sanırım o güzel ani görmeyi hep çok istedim ya 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından

3. Ye artık insaAllah canim 

(2,010 puan) tarafından
aman allah olmayanlara versin bir kız bir oğlan yeter
-Reklam-
0 oy
(643 puan) tarafından
Nisan gelince bişey olmuyor bende suyum gelsin istemiştim ama nisan geldi suyum gelmedi :d
(2,010 puan) tarafından
o an heyecanı yaşamak için ne zaman doğuracağını biliyorsun o ani heyecanla bekliyorsun ondan
(643 puan) tarafından
Bi arkadasimin nisani geldikten 10 gun sonra doğum yaptı bende 3 gun sonra yaptım hemen aninda doğum olmuyor yani degisebiliyor
(2,010 puan) tarafından
evet biliyorum ama onu görmek bile bir heyecan
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Hahaha deli :D ben nişanım gelince korkmuştum :D
(2,010 puan) tarafından
ya ne bilim bende öyle bir takıntı oldu bir anda onu görünce insanı heyecan basiyor
(2,633 puan) tarafından
valla merak edilecek bir şey değil :) kan veya kahverengi akinti geliyor bu nişan mı başka birsey mi demekten aklını yiyorsun korkudan. Ben nişan geldikten 1 hafta sonra doğum yaptim mesela...
(2,010 puan) tarafından
aynen öyle mesela şu an birşey yok ne zaman doguracagimi bilmiyorum nisan onun habercisi bir hafta  veya iki hafta biliyosun
(2,633 puan) tarafından
ben ilk hamileliğimde nişan falan  hiç düşünmemiştim nasil olucak ne olucak diye. O yüzden cahil cesaretiyle normal doğum yaptım suan 2.ye hamileyim doğumdan çok korkuyorum :D
(2,010 puan) tarafından
aynısı bende de var ilki bilmediğim için korku yoktu şu an 2 nci ama çok korkuyorum :)
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Bende sanci gelmeai nasil bisi onu merak  ediyorum:)
(1,964 puan) tarafından
Benm normaldi  kesin diye bekliyodm kismet cok istedm ama olmaynca olmuyor canim hayırlısyla kavusta nasil gelrlerse artk❤
(2,010 puan) tarafından
aynen ama sezeryandan çok korkuyorum :)
(1,964 puan) tarafından
Bende  cok  korkuyodum yaa bn sezaryan olmam diyodum hatta doktor  sancn  yok  acilman yok alalim dedi bn yok beklicem dedm bastılar  suniyi oda ölüm  gibiydi ama yinede sezaryan olmasn diye  sıktım  disimi sonuç  SEZARYAN:d
Ama ne salakkmisim keske direnmeseymism alsalarmis dedim düşündüğüm  gibi olmadi masallah deym cok iyidim
(2,010 puan) tarafından
zor mu ilk ayağa kalkma ani agrilari
(1,964 puan) tarafından
Evet ilk basta gerckten zor  ben 1 hafta falan bi zorlandm snra mecbur ayaklandm bebegim sarılık  olmstu  ona kosmaktan. Oturup  kalkma grcekten zordu  aklin bebekte oldugu icin gozun bisi görümuyo
0 oy
(567 puan) tarafından
Canım birde şöyle düşün  Rabbim sağ salim kucağına verir İnşaAllah

Ben kendi fikrime göre o kadarda güzel Bi an değil doğum daha başka ve özel hele birde bebeğin ağlaması ipincecik cılız sesiyle doğumumu hatırladım 
(2,010 puan) tarafından
sağlıklı olsun rabbim bizlere bagislasin
0 oy
(22,072 puan) tarafından

Benim suyum gelmisti :)

(2,010 puan) tarafından
oda güzel ışte ya nişan ya su bir heves bastı ne bilim :)
0 oy
tarafından
Bndede gelmedi canım binm sancidan acilmadan once suyum geldi suni sanciyla dogum yaptim
(2,010 puan) tarafından
benim kız 37 de baş aşağı dönmüştü pazar günü gittim yine makat gelişi bu gidişle sezeryan ol cam dönmez daha yan duruyo
tarafından
Döner bnimde tam son haftada donsu 38 haftalikken
(2,010 puan) tarafından
şu an bile yan duruyo ya :(
tarafından
Allah yardımcin olsun canim
(2,010 puan) tarafından
amin cumlemizin
0 oy
tarafından
Ayy şu yazıyi görünce ilk Nisan geldiği zaman geldi aklıma 38 haftaliktim goruncd şükrettim geliyo diye sonra 2 kere daha geldi sonuç itibari ile 39+6da geldi bebisim
(2,010 puan) tarafından
demi aynen demek istediğim buydu çok şükür belirti başladı ya ki da olur doğum heyecanı
0 oy
tarafından

Benim de suyum gelmişti :D yada nişan geldi ama anlamadım ilk gebeliğim Di hep su gelmesini bekledim hatta bana hep komik geldi hahah hep suyum gelince ben nasıl suyum geldi diyeceğim diye utandım hahaha çok komik ya utanacak birşey yokmuş oysaki 

(2,010 puan) tarafından
çok güzel duygular ama  benim  kız  37 de baş aşağı dönmüştü bu pazar yine makta gelişi olmuş yan duruyo bu gidişle sezeryan gozukuyor
0 oy
tarafından
Hahaha :D benim nisan geldi ama suyum gelmedi ebe patlatti
(249 puan) tarafından
Ya bisey diyecem  benim baya suyum geldi ama doğum başladığında doktor yine bisey patlattı hissettim ne olabilir ?
tarafından
Onceki akan sey su oldugundan emin misn
0 oy
(582 puan) tarafından
Iki doğum yaptım ikisinde  de nişan  falan gelmedi bende.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 106 göst.
3 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 120 göst.
20 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Selmaaa❤ (4,102 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 622 göst.
9 Mart 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Zeynep63 (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 378 göst.