0 oy
714 göst.
Aile kategorisinde (295 puan) tarafından
Kizlar hastaneye gttik az once geldim anneleri gordum nasil zayflar ya nasil fit kaldiniz boyle bi kadin 3 cocuk annesi benden zayf acikcasi nasil başaryolar boyle olmayi her dogurmamda zayf olsam ben 5 tane dogururdum heralde

24 Cevaplar

+1 oy
(1,217 puan) tarafından
Kaç tane getirdinki :) 
(295 puan) tarafından
Ay ne guzel ben lohusayken 5 kg verdim dahada verirdim ama annemin evine gttim orda yedim ictim yattm verdigimide aldim
(1,217 puan) tarafından
Hamilelikte 10 kilo almıştım lohusalıkdagitti hepsi
(295 puan) tarafından
Bende 12 aldim canim
(1,217 puan) tarafından
Verirsin kız. Hiçmi gitmedi
(6,203 puan) tarafından
Valla sezeryan doğum yaptım ama sıfır göbek çünkü doğumdan 1hafta sonra sürekli mekik çektim :D
-Reklam-
+1 oy
(582 puan) tarafından
Gebelikten sonra bazıları sıkı  diyete giriyor bazılarınınki ise gerçekten ALLAH  vergisi bazen diyorum  en güzel zenginlik size verilmiş:))
(582 puan) tarafından
Yap yap asla kendini salma sonra daha kötü oluyor.
(295 puan) tarafından
Kaynanam kiziyo ye diyo bebek ac kalyo diyor baktm elbiselerim hepsi dar gelyo eşimde elbise alamam zayfla dedi bebegme zaten tadimlara başladim 5 aylk
(582 puan) tarafından
Ben ikinci doğumumda emzirirken diyetisyene ve spora başladım baya kilo verdim tam ideal kiloya geldim yine hamile kaldım:D
Oyuzden onun bunun lafina  bakma sağlık herşeyden önemli zaten doktora falan gitsen ona göre liste veriyor ac kalmıyorsun.
(295 puan) tarafından
Ben dyetsyene gttm 2 kg verdim ama eşim cok borcum var dedi devam edemedim birakmak zorunda kaldim
(582 puan) tarafından
Ben doğumdan sonra 30 kilo kadar verdim :D
Evet biraz pahalı özel diyetisyenler.
Onun yerine evde leslie yap baya yağ yakıyor. Ve kendin diyet yöntemlerini araştır.
+1 oy
(202 puan) tarafından
Ben de incecigum ama bilerek degil bence cogu. Çünkü bebegim zor bi bebek gece uyumuyor gunduz huysuz 11 aylik halen ayni yemek zor yiyorum oyuzden oluyor bnce cogu annede boyle :) 
(295 puan) tarafından
Olabilir cnm benm
0 oy
(6,053 puan) tarafından

Hahah benim gibi dusunen biri daha :D:ermm:

0 oy
tarafından

Bünye ve metabolizmadan kaynaklı bence cnm ya

0 oy
(1,980 puan) tarafından
Boğazı büyük değildir bizim gb :)
0 oy
tarafından

Çünkü kafaya takmıyolar kg yi öyle kadınlar 

0 oy
tarafından

Bende hep aynı şeyi söylerim :)

Çok sinir oluyorum kilo veremediğime 

(295 puan) tarafından
Bebegm 6 aylk olunca bende baslycam dyete valla imrendim ya
tarafından
Canım benim diyet yapmak sorun değil yapıyorum da veriyorum da ama verdiğim kilo sabit kalmıyor hep ömür boyu aç durmam lazım zayıf kalabilmek için bazıları deli gibi yiyor yine zayıf anlamıyorum yaa
(295 puan) tarafından
Benmde ac kalmam gerekiyo bi ara sabah yiyodum bide aksam yiyodum bâya verdiydim öyle gunde 2 ogun bide leslie yapyodum eski duzenime donmem lazm
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Bana da herkes naptın nasıl böyle inceciksin diyor hiç bsey yapmadim diyorum inanmayanlar var ama bünye metabolizma meselesi bence de hep zayiftim ben de nasıl kilo alıyor insanlar hemen diye merak ediyorum çünkü alamıyorum vermek de almak da bünyeye göre zor
(2,323 puan) tarafından
Yani ek gıdaya geçecek sonuçta araştır bakalım nasil zayiflayabilirsin hiç diyet yapmadım o yüzden bilemiyorum
(295 puan) tarafından
Aslinda ben baslattm yedirmeye tadimlik veriyorum 1 aydir
(2,323 puan) tarafından
E ne güzel işte bak ekmek ve şekeri kesebilirsin benim arkadaşım öyle yaptı bı de spor yapiyor evde kendisi
(295 puan) tarafından
Valla cnm makrna tatli yiyorum ondan veremiyorum acikcasi nasil olsa emziriyorum deyp yiyorum
(2,323 puan) tarafından
İşte o yüzden veremiyosundur onları kesmeye çalış
0 oy
(1,011 puan) tarafından
İştah yok hiç yavrum ondan. 44 ile hamile kaldım 59 ile doğuma girdim. Şuan oğlum aylık oldu koşturmaktan kilom yine 50 51. Ço uk doğurmuş gibi değilim hiç :)
(295 puan) tarafından
Benmde 168 cnm ben 65ile gebe kaldim 77 ile doguma gttm şimdi 70-71 arasiym
(1,011 puan) tarafından
Verirsin canım ya bebişin ile sağlıklı mutlu ol da boşver takma kafana gerisi öbemli değil
(295 puan) tarafından
Oyle cnm ogleden sonra bebegmin kan sonucu cikacak dua et temiz ciksin:(
(1,011 puan) tarafından
İnşallah tatlım ya inşallah bebişinin bütün sonuçları çok güzel gelir. Rabbim size bağışlasın onu
(295 puan) tarafından
Insallah amin
0 oy
(2,241 puan) tarafından

ben dogumdan hemen sonra o kadar kilo verdim ki 40im cikip kontrole gittiğimde doktorum benim kestigim anne bu degil dedi:D sonra o ozguvenle heralde ne bulduysam yedim kilo aldim simdi onlari vermeye calisiyom citi piti annelere imreniyorum

(295 puan) tarafından
Valla bende imreniyom ya yaşlari benden buyuk ama ben kendimi yasli hssedyom
0 oy
tarafından
73 ile doguma girdim suan 55 kiloyum oglum 4 aylik:) 

Yani onceden de zayiftim yine dondum
0 oy
(105 puan) tarafından
Bebişim 4 buçuk aylık 47 kiloyum göbek yok canım sezaryen oldum metabolizmam çok hızlı çalışıyo bide huzursuz bağırsak sendromu var bende kilo alamıyorum :) 
0 oy
tarafından
Bnde kilo almak istiyorum ya kilo 54 boy 1.72
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Sağlıklı beslenme,bol su ve spor :D
0 oy
tarafından
68 le dogum yaptim dogumdan 2 ay sonra yine 48 kiloya düşmüştüm hic bisey yapmadan ustelik oncekindende cok yemek yiyorum cocugum 4 aylik hala ne kilo aldim ne verdim 48 de takili kaldim bunye meselesi benimki cok yerim çok hareket ederim
0 oy
(2,665 puan) tarafından
Metabolizma dan dolayıdır o. Bende 2 doğum yaptım. Goren inanmıyor anne olduguma. Kardesım felan sanıyorlar bebeklerımi. Nerde göbek diyorlar. Ama metabolizmam hızlı calısıyor ozellıkle yaptıgım bısı yok. Keske az alabilsem dıyorum bende. 
0 oy
(15 puan) tarafından
Kızımın peşinde koşmaktan hamile kalmadan önceki kiloma indim 
0 oy
tarafından
Önceden çok zayıf olanlar doğumdan sonrasını takıyo bence ben 48dim 69 oldum doğumdan sonra ekmeği hayatımdan çıkardım hamur işi yemedim 8de sorna yemedim 2-3 ay içinde 48e düştüm günde 3-4 kere tartildim hep şuan bile mesela bebeğim 10 aylık tartikiyorum 50 olduğum an yemeden içmeden kesiliyorum dikkat ediyorum hemen geri 48e düşüyorum sabah ve akşam günde iki kere tartilirim yemeklerimi ona göre ayarlarım artık takıntı mi denir manyaklık mi denir buna bilmiyorim 
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Bazen genetik olabiliyor canım ben şimdi ikinciye hamileyim 47 kiloyum ☺ doğurunca 45 oluyorum ablam 3 cocuk annesi 55 kilo 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 164 göst.
0 oy
5 cevap 248 göst.
15 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 142 göst.
0 oy
24 cevap 665 göst.
3 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,988 soru