0 oy
315 göst.
Diğer kategorisinde (119 puan) tarafından
Kızlar 1 kızım var 11 aylık 21 gün sonra yaşına girecek ve 21 gün sonra birde oğlum olacak ama kızım 1 saniye yerinde durmuyor her yere giriyor her yeri kurcalıyor bende takıntılı bir insanım nasıl desem dağınıklığı hiç sevmiyorum bir yer dağınık olunca psikolojim bozuluyor ilaha her yer derli toplu temiz olacak akşama kadar hamile halimle kızımın arkasından evi topluyorum temizliyorum artık psikolojim çöktü siz nasıl yapıyorsunuz bir tane daha çocuğum olacak çok korkuyorum ikisini nasıl idare edicem 

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Hiç toplayamam öyle tamam bende aşırı seviyorum temizliği ama hamileyim o yüzden son aylardayım toplayabildiğimi toplarım toplayamadığım kalıyo elden bişey gelmiyo idare etcez 

(10,411 puan) tarafından
Kız seninki ne çabuk geçti soklardayim
tarafından
Hele ben kızz geçdi geçmesine ama bu son 1 ay kaldıya idrar enfeksiyonu çok kötü oluyo geçmiyoda
(643 puan) tarafından
Bende de var idrar enfeksiyonu geçmiyor gebelikten kaynaklı galiba afedersin sizinde iliskide yanma acı oluyormu enfeksiyondan mi kaynaklı acaba doktora soramiyorum
tarafından
Enfeksiyondan ama ben korkumdan adamı yanaştıramıyorum adamı yanıma
(643 puan) tarafından
Bende aynı sekilde ayda bir anca oluyor ama çok zorlanıyorum
-Reklam-
0 oy
(295 puan) tarafından
Canm seninkiler cok kucuk ondan dolayi sana zor olur
0 oy
(44,603 puan) tarafından
2 tane benim valla karinlarini doyuruyom onlar oynar gezirnir bi yandan supururm oglum 9 aylik uyudkcada yaparim bir sekil oluyo yaa yoluna koyuyosun herseyi zamanla 
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Herşey zamanla yoluna giriyor ilk önce onlarla ilgilenirim doyururum altını temizlerim küçüğü uyuturum büyükte oynarken işlerimi hallederim 
0 oy
tarafından
En büyük 4 buçuk yaşında 2 ci 1bucuk yasinda 3 cü 40 günlük oldu bugünle cnm küçük kızım uyuyunca yapıyorum heryeri topladıktan sonra diğer kızlarıma oyuncak veriyorum oynuyorlar sonra topluyorlar bi odada oynadiklarindan heryer dagilmiyo  cnm  
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Zor bela yapıyoruz valla tam si işi yapıyım diyitum bı bakmışsın oğlum beni yere atmış nene emiyo
0 oy
tarafından
Valla yapamıyorum. Biri 6 aylik biri 4 yaşında. Yardım alıyorum. Yoksa yetişemiyorum
0 oy
(2,682 puan) tarafından
Biri 23 aylık bırısı 2 aylık. Gunde Lık rutin temizliği ev supurme silmeyi yapıyorum ama illaki buyuk oglum daha kucuk yaramaz dagıtıyor evı hep her dk. O dagıtıyor ben topluyorum. Mecburiyet den derin temızlıgı de pazar gunu esım evde olunca yapıyorum o bebeklere bakıyor ben de evleri ait üst hallediyorum. 
0 oy
(961 puan) tarafından

Çok zor canım 

2 kızım var 

Biri 8 yaşında 

Diğeri 10 aylık 

İdare etmek çok zor

Küçüğüm yürüyor 

Her an yanındayım uyumadan hiçbir iş yapamıyorum

Ki en fazla 2 saat uyuyor 

Yetiştiğim kadar yapıyorum 

0 oy
(901 puan) tarafından
11 6 1 yaş çocuğum v r gece yapar yatarım işleri öglene aynı tas aynı hamam bende napcam bilmiyorum ‍♂️ 
0 oy
(456 puan) tarafından

Ahaahaahaa ben :D

0 oy
(294 puan) tarafından
Bence sallaaa gitsin çocuk onlar karıştırarak öğrenecekler keşvedecekler bos ver dagıtsınlar bu zamanları Bi daha geri gelmeyecek 

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 100 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zelihanur_80 (722 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 842 göst.
13 Mayıs 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 142 göst.
0 oy
5 cevap 344 göst.
10 Ekim 2018 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu