0 oy
316 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (655 puan) tarafından

Sağlık ocağında yaptırdım kadın doğum doktorum istedi diye eşim almaya gitti ona bilgi vermemişler pazartesi gostericem sonuçları 

Aayan bakabilir mi lütfen değerler nasıl doktor kalemle çizmiş 2

image

image

image

yeri ama 

8 Cevaplar

0 oy
(2,437 puan) tarafından

SANA KABARAN BİRSEY VAR :D:D:D

tarafından
Sen nerde gördün sapık :)))))
(2,437 puan) tarafından
:D görerem ben :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
İnsülin ve kolesterolün yüksek çıkmış keratin ve feritin de düşük çıkmış o yüzden çizmiş oraları 
(655 puan) tarafından
Önemli şey mi kuzum bu dediklerin
tarafından
İnsülin şeker canım önemli tabi tatlı yeme hamur işinden uzak dur kolesterol de önemli yağlı şeyler yeme kızartma tarzı
0 oy
tarafından
İnsülin direncin yüksek çıkmış yani şeker 
(655 puan) tarafından
Pazartesi kuzum randevum saat 4 te o zamana kadar idare etmem gerek sanırım
tarafından
Aynen ekmek yeme kepek ekmek ye tatlıdan uzak dur ekmeği kesinle alma ağzına kepek ekmek aldır eşine
(655 puan) tarafından
Bebek için tehlikeli mi ya da ne gibi tehlikesi var internetten baktım da pek anlamadım
tarafından
Dikkat edersen bir şey olmaz daha fazlasını kafana takma cnm
(655 puan) tarafından
İnşallah kuzum o zaman pazartesi gününe kadar ben dikkat edeyim sonrasına doktor bakar
0 oy
(5,375 puan) tarafından
İnsülin yüksek kuzu ya benim 13 flndı hap vermişti diğerlerini oek bilmiom 
(655 puan) tarafından
Hamilelikte önemli mi şeker
(5,375 puan) tarafından
Tabiki önemli canm
(655 puan) tarafından
Ne gibi önemi var kuzum
(5,375 puan) tarafından
Canım suyun fazla olabiliyo bebek iri olabilr şekerden dolayı Allah korusun benmde vardı mesela zeka engelli olabilr ölebilr dedi dr tabi bunlar önlemini almazsan Allah korusun sen diyet yapcaksın dr söyler zaten gerek duyarsa da insülin verir iğne vurulursun yani kotkutma kendini ama dr git
0 oy
tarafından
Kolesterol çok az yüksek ama insülin baya çıkmış tatlıyı kes hatta diyet yap insülini düşür yoksa insülin diyabet şeker hastalığı oluyor kendin diyet yaparak düşüremezsen ilaç verir doktor. Tatlı ve kızartma türü şeyler yeme. 
(655 puan) tarafından
Hamilelikte önemli mi şeker
0 oy
tarafından

Memleketim OSMANİYE :'(

İnsülin ve kolesterolun yüksek çıkmış cnm çok geçmiş olsun 

(655 puan) tarafından
Burada misin kuzum sende
tarafından
Yok cnm İstanbula gelin geldim
0 oy
tarafından
Şekerin ve kolestrolün yüksek çıkmış büyük ihtimal perhiz verecek doktor o zamana kadar şekeri azalt canım hamur işi tüketme yağı azalt düzelecektir inşallah 
(655 puan) tarafından
Perhiz ne birde önemli birşey mi hamilelikte şeker
tarafından
Perhiz=Diyet canım
Gebelikte şeker önemli canım sana zarar verir bazen bebeğe de geçebilir bu sıkıntılar ama diyet uygularsan yediklerine dikkat edersen bir sıkıntı çıkmaz bu sonuçlarla belki doktor şeker yuklemeside isteye bilir tahlilden önce yediğin bir sey de etkilemiş olabilir ben kendi fikrimce bir öneride bulunduk canım eğer doktor pazartesi tekrar tahlil isterse diye diyet yapınca değişecekmi sonuç
0 oy
(460 puan) tarafından
Gebelik var mı kolestrol bi tık yüksek çıkmış ama gebelikde yüksek çıkması normal insulin değerim yüksek çıkmış hemoglabin de düşük çıkmış ama yine çok değil oynamalar var ama hafif canım geçmiş olsun 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 401 göst.
30 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 134 göst.
26 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Baybaynigt (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 172 göst.
6 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Kdkbdowlk (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 127 göst.
17 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sunehriiii (1,766 puan) tarafından soruldu

382,956 soru

11,463,272 cevap

35,056 kullanıcı

...