0 oy
376 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (33 puan) tarafından
Kızlar cok özür diliyorum bir haftadır cok rıhatsızim rahim ağzı yara mı bilmiyorum ama dokunamiyorum cok ozur diliyorum kendimi yıkayınca cok canım aciyo bir haftatır eşimle birlikte olamiyorum sağlık ocagi fitil verdi bi faydası olmadı dahada kotü oldu surekli sızliyo kaşıntı yanma ağrı var akıntı ise parca parca geliyo soğan suyu içsem bir faydası olurmu pazartesi hastaneye gitcem bebegim kucuk virüs var korkuyorum varmı bitkisel evde yapabilecigim bisey ..

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Hemen kendi üzerime alındım haa rahim deyince soruna gelince Bence şimdilik bişey yapma doktora gitmeyi bekle 

tarafından
Haha kız napim rahim den bi e kelimesi eksik :)
(3,750 puan) tarafından
Hahaha
tarafından
Tövbe tövbe :)
(25,224 puan) tarafından
Hahaha bende Rahime ile ilgili diye okudum valla kavga mı cıktı yine diye girdim posta :D
tarafından
Yok kızz kavgayla işim olmaz kimseciklerle uğraşamam halim yok
-Reklam-
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Beyaz sirke ile yıkana bilirsin ama doktora gitmen lazım sana kadar 10 defa hastaneye gittim yapcak bisey yok
0 oy
tarafından
Mantar enfeksiyonu olmuş travazol ya da travakort kremlerinden birini alıp sur canım ve sakin soğuk su ile taharetlenme doktorun verdiği fitil bitmediysede kullanmaya devam et geçmiş olsun 
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Canım en saglıklı ısı kadın hastalıkları biran önce gitmelisin ama denemek istersen sicak karbonatlı suyla süreklı yıkama yap  çok geçmiş olsun 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bence mutlaka doktora git

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 179 göst.
17 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kuzel2013 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 302 göst.
20 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Kralice177 (482 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 240 göst.
30 Nisan 2022 Diğer kategorisinde meltemismetcan (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 550 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 1111 (79 puan) tarafından soruldu

380,017 soru

11,375,584 cevap

34,861 kullanıcı