0 oy
295 göst.
Diğer kategorisinde (62 puan) tarafından
Arkadaşlar çok kötüyüm 34+4 günlüğüm  karnımın alt kısmında sancı gibi bi şeyler oluyo  tuvalete gittiğimde oturduğumda artık kalkamıyorum  ağrım oluyo bi de çok kötü bidem bulanıyo sanki zehirlenmiş gibiyim  başım dönüyo ayakta duramıyorum tekim kimsem yok burda  bi iş de yapamıyorum   doktor kontrolüm 2 gün sonra  napcam bilemiyorum bu durumda olan varmı korkmalımıyım hastaneye gitmelimiyim bi akıl verin şimdiden teşekkürler

7 Cevaplar

0 oy
(6,136 puan) tarafından
Sen hala evde mi duruyorsun eşini fln ara gelsin git hastaneye hamilesin beklemeye gelmez
(62 puan) tarafından
Haklısın ama  eşim işte tekim  eşime diyorum ama  eşim diyor hamilesin normaldir böyle şeyler zaten iki gün sonra kontrole gidicez  e benim için telaşa girilmiyosa ben ne yapabilirimki
(6,136 puan) tarafından
Eşin baya bi doğum yapmış tecrübeli galiba
(62 puan) tarafından
Erkek milleti işte ne diyceksin malum bebeğı onlar taşımıyo ne halde olduğumuzu bilmiyolar  geçer diyolar sıkma canını diyolar
(6,136 puan) tarafından
Sadece yapmasıyla ilgilendikleri için tövbe estağfurullah
-Reklam-
0 oy
(404 puan) tarafından
Hastaneye gitmelisin dolmuslada olsa git
(62 puan) tarafından
Hastane yakın ama eşim tek göndermez beni  bekle ben gelinceye doyor
0 oy
(8,328 puan) tarafından
Dinlen canım sancıların dınlendıgınde gecıyosa korkma 
(62 puan) tarafından
Malesef geçmiyor  özellikte basım ve midem çok bulanıyo zehirlenmiş gibiyim  akşama kadar dayanıcam eğer geçmese gidicem
(8,328 puan) tarafından
E dayanma o zaman can bekleme gıt doktora bebegın hareketlerı ne durumda
0 oy
(150 puan) tarafından
Yok cnm normal bunlar endiselenme
0 oy
(1,310 puan) tarafından

Yaa bende sen gibiyim başım çok ağrıyor ve midem bulanıyor üstümde öyle bir ağırlık varki anlatamam başım fln dönüyor hiç kalkasım yok :( günlerimiz aynı sayılır cuma günü sezaryen olıcam erkenden gel demişti bugün çook keyifsizim 

(62 puan) tarafından
Daha çok erken ama
(1,310 puan) tarafından
Canım beni 39.haftada sezaryena alacak önce ki doğumumda sezaryan olduğu için
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Dün gece aynı oldum sabaha kadarda aynıydım karnimda sanci vardi ama ben usutmekten oldum öyle 
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım ama erken doğum olucagini sanmıyorum dün çok çektim bugün daha iiyyim ben biraz fazla yordugum için oldu bide hafif soğuk algınlığı başladı seninkini bilemem ama erken doğum inşallah değildir bence gidince haber ver doktor ne derse merak ettim 

İlgili sorular

0 oy
97 cevap 765 göst.
3 gün önce Aile kategorisinde gokyldz2023 (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 458 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,905 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 80 göst.
19 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Sevcan1122 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 418 göst.