0 oy
648 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Merak ettim yani dileğiniz kabul oldu mu sonra    :angel:

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben kıldım ama kabul olmadı şimdi iyiki olmamis diyorum herşeyin hayırlısı 
tarafından
Haha :)) farkettim :))
tarafından
Evet hakkımda hayırlı ise kolaylaştır onu bana.engeller .kalksin dedim olmadi çok dua ettim ama her gece kalkıp kıldım hacet namazını gece kıldım bide uykudan kalkıp olmadi şimdi diyorum ıyiki olmamis bize iyi gözüken şer olabilir allah korusun
tarafından
Doğru diyorsun canım aynen öyle valla
tarafından
Aslında duanız kabul olmuş oluyor :) Sizin için hayırlı değilmiş Rabbim vermemiş istediğini. Biz o esnada görmüyoruz bizim için hayır olanı .
tarafından
Aynen öyle valla
-Reklam-
0 oy
(4,887 puan) tarafından
Evet 

Hayırlı  ise kabul oldu 

Hayırlı değilse kabul olmadı ..
tarafından
Hangi gün kılmıştın canım ve kaç kere kıldın da kabul oldu
(4,887 puan) tarafından
Bi kaç defa kıldm.  Perşembeyi cumaya bağlayan gece sanırsam
tarafından
Tmm sağol canım
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Kıldım kabul oldu sanrım tam bende anlamadım istedigim üniversiteye gitmek içindi gittim kabul oldu iki ay sonra geri döndüm hayırlısı buymuş 
tarafından
Ona da şükür canım
0 oy
(211 puan) tarafından
Ben kıldım oldu herhalde ya :)
tarafından
Heralde mi :))
(211 puan) tarafından
Bişey dielmistim hatırlamıyorm ama oldu diye hatırlıyorum akc yil önce
0 oy
tarafından
Evet oldu . AMA.o zamanlar duzenli names  kilardim be onu da denedim ikisi de kabul oldu 
tarafından
Hangi gün kılmıştın canım
tarafından
Ikindi namazini  kildim sora 2 rekat  hacet namazi actim  goggle dan oyle baka  baka  kildim  belki  carsamba idi  bilmiyorum  sanrm gunu onemli degil
tarafından
Hep perşembe gecesi diyolar da ondan sordum canım
tarafından
Bilmiom ki onu bnde yorumlarda okudm
tarafından
Sağol canım
0 oy
tarafından

Ya Allah razı olsun senden . Benimde bir dileğim var aklıma gelmemişti hacet namazı kilmak. Benim de sana tavsiyem esmaul Hüsna ile dua edebilirsin. Anlamlarına bak. Ona göre dua et :)

tarafından
Rica ederim canım Allah hepimizden razı olsun bakicam şimdi :)
0 oy
tarafından

Ben kildim ...

tarafından
Evet hemen degil ama oldu esimle evlenmeyi dilemistim  :Djfesscvggv
tarafından
Ne güzel :)
tarafından
Senin icin hayirli bisey ise Rabbim bi sekilde kabul ediyor hayirli degilse olmuyo
tarafından
Insallah hayirlidir
tarafından
Insallah  ♡
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Kaynanamla oturuyordum ayrı ev arıyoruz bütçeye göre bir tane vardı çok güzel tam bize göre ama kaynanamlarin evin çaprazında kalıyor biliyorum ki alsam ne farkı olacak yine aynı sorunlar devam edecek eşim tutturdu o evi alalım diye ama ben istemiyorum onunda istediği gece çalıştığı için bir tarafa yakın olmakti birgün anneme gelmiştim hacet namazı kıldım ağlayarak dedim bana hayırlısı ile oraya uzak buraya yakin bir ev nasip et Rabb'im diye o ara annemin yan dairesi satılığa çıktı eşim yeri merkezi diye burayı tercih etti ve aldı çok şükür başka da kılmadim çok şükür Rabb'im herşeyi nasıp etti ama sadece namaz için değil edilen her dua da hayırlısı demek her zaman iyidir. Hatta artık hayrın içindeki şerri şerrin içindeki hayrı görmeyi nasıl et Rabb'im diye dua ederim 
tarafından
Gözünaydın canım benim
Ne zaman kılmıştın sen hatırlıyo musun ve çok ağlamış miydin
(1,790 puan) tarafından
Yani eve çıkalı 7 sene oldu aldıktan 9 ay sonra taşınmıstik 8 sene önce diyelim. çok  ağlama derken yani çok sıkıntılı bir andi benim icin. Çok ağlayıp ağlamamak önemi değil canım Mevla kulunu sinamadikca gün yüzü göstermezmis öyle düşün. İçinde bulunduğun her ne ise bu senin sınavın sen dua et tevekkül et Rabb'im hayırlı olanı nasip eylesin inşaallah sana
(1,790 puan) tarafından
Bu arada kılmak istiyorsun sanırım sen hacet namazıni olur mu olmaz ki diye düşünüyorsun ama hiç düşünme bile sorma da kıl sen et duanı bence
tarafından
Allah razı olsun canım amin
Ben kıldım da bu akşam duamı ettim kabul olur mu Allah bilir herkes perşembe demiş gerçi cuma da mübarek gün dmi inşallah kabul olur

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 178 göst.
10 Mart 2024 Diğer kategorisinde Mevah (1,533 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 160 göst.
10 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Kuzey19 (327 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 175 göst.
30 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Zenit (3,490 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.