0 oy
1,319 göst.
Diğer kategorisinde (604 puan) tarafından
Bizim 14 aylik bebegimiz var ve gurbetteyiz benim memleketim de esimin memleketi de baya uzak. Nasil bakacaksin zaten tekine zor baktin bu cocuk daha emiyor ikisine birden bakamayacaksin diyor her ay nasil hastaneye gidecez cocukla virus bu kadar artmisken diyor. Ogrendigimizden beri benimle aldiralim diye kavga ediyor. Ben ona kiyamam ama esime bunu nasil kabul ettricem cok canim sikkin ilk cocgumuzda da hic istememisti daha erken diye. Bi turlu mutlu olmama izin vermedi yani 

33 Cevaplar

+7 oy
(7,410 puan) tarafından
Hey Allah im ya sanki kendi kendine yaptin. Sinir oluyorum boyle dusunen erkeklere. Rabbim verdiyse kolaylikda verir canim. Mecbur kabul edecek can o. 14 aylik yavruna kıyabilir misin? Ikisinin hic farki yok. Sen istedikden sonra oda mecbur alisacam canjm. Hayirla kucağına al insaAllah 
-Reklam-
+5 oy
tarafından
Madem hamile olmani istemiyo korunacakti o zmn
(604 puan) tarafından
Bende oyle soyledim kendine sahip ciksaydin tek basima yapmadim diyor tek bildigi bagirmak
tarafından
Bagirarak ne b.k sahibi olacaksa . Kusura bakma cnm agzimi bozdum
+1 oy
(453 puan) tarafından
Deseydin ben tek başıma mi yaptım ne geldiuse senden geldi o ne terbiyesizlik ya 
+1 oy
(4,654 puan) tarafından
Deki o na o zaman şeyine dikat etseydi ala ala ya yapınca iyi olunca vay olmaz 
+1 oy
tarafından
Ailesini  ara kizssinlar
+1 oy
tarafından
Aldiralim ne demek tövbe Yarabbim ya adam akıllı korusaymis kendini madem istemiyormus o kadar sabret dua et csnim Rabbim verdiği bebekle rızkını da verir çok şükür 
+1 oy
(1,094 puan) tarafından
Bacım imkanın varsa yazdığımı kocana okut. Benim kocamda istemedi hamile kalınca bagırdı çagırdı. Ben hamile kalınca bir anda işleri açıldı ama hala istemedi bebeği aglıya aglıya helak oldum sonra bebeğim karnımda öldü. İşi gücü bir anda bozuldu bankaya borçlandı. Biz ayrıldık Arkadan kayınvalidem vefat etti bir anda. Hiç bir işi tutturamadı en sevdiği arkadaslarını kaybetti. Barıştık Şimdi tekrar hamileyim o kadar korkuyor ki birsey olacak bebeğe diye cünkü rüyalarına girmiş 
+1 oy
(834 puan) tarafından

Kuzumm? Ne? Bu postunu yeni görüyorum. Kız şaka de? Böyle bir nimet böyle bir rahmet daha yoktur yeryüzünde... kii araları 2 yaş olmuş olacak çok aşırı yakın değil ki. Benimkilerin arası 1 buçuk yaş olacak. İnan ki zorluğunu bile Rabbim öyle bir sevdiriyor ki ^.^  hele 15. Haftada ilk hareketlerini hissettim <3 o ilk hamile olduğumu öğrendiğimde bocalamış olan halime çok kızdım. Korkmuştum, şaşkındım oğlum 9 buçuk aylıktı. Nasıl yaparım diyordum 1 hafta boyunca bi elim karnımda bir elim kafamda tedirgindim hep... sonra dedim kızım manyak mısın? Sen nasıl müslümansın? Bu senin iman etmiş halin mi bir de? Kıldığın namazından oruç tutan ağzından utan... dünyam döndü resmen... teyzesi bir de kızmış. Bir tane de kız nasip etmiş Rabbim <3 Hayırla sağlıkla kucağımıza alalım inşallah. İleriyi düşündükçe öok çok mutlu oluyorum. Birincisi 27 yaşımdayım ve bu genç yaşta 2 evlat annesi olma fikri ( bu devire göre yani :))  oğlumun artık sadece benimle tüm gün evde sıkılmayacak olması fikri( babamızı az görüyoruz)  aralarındaki yaş farkı çok olmadığı için birbirlerini anlayacak olmaları fikri(ergenliği saymalayım :P) ve en çok da benim tümm bunlar için enerjimin varken bunların olup bitmesiii çok hoşuma gidiyorr. Yavrum şu an 15 aylık ve göbeğimi açıp,  'aaaaiiy bebbee ' diye karnımı seviyor. Öpüyor :'( çok güzel duygular inan ki tek üzüntüm var tandem yapamadım. Ben tandem emzirmek istiyordum ama işte sütüm sarı süte döndü hep gelir sandım. Kiminin hiç kesilmiyormuş. Ne biliyim bi tek o kaldı içimde. Gerisi hiçç. İnan ki dünya hiç...

(604 puan) tarafından
Bende emzirmeye devam etmek istiyorum ogkum emmeyi o kadar cok seviyor ki bedenim izin verirse emziricem insallah. Sarı süt ne oluyor peki
tarafından
O kadar doğru yazmış anlatmışsın ki daha fazla hakkım olsa daha fazla artı verirdim ama arkadaşım bence ikinci çocuk öldü diye bir endisesi sıkıntısı yok adam tutturmuş yok diye çok üzüldüm rabbim yüreğine hidayet versin inşallah döner bu yanlışından
(834 puan) tarafından
İnşallah emzirirsin kuzum ^.^
Sarı süt dediğim hani  ilk hani doğumdan sonra süt yeni yeni gelmeye başlıyor ya  o sütğ diyorum yani
0 oy
(294 puan) tarafından

Ben aldırmıyom istemiyorsan kapı orda deseydin:angry: bu ne terbiyesizlik yaaa

0 oy
tarafından
O bebeğine günahına girme canım aldırma sakın o konuşsun dursun 
0 oy
tarafından
Sacmalamasin Rabbim nasip etmiş , hangi mantıkla evladını istemiyor .

Olan olmuş kabullenmek zorunda .
0 oy
(580 puan) tarafından
esinde uckuruna sahip ciksaydi istemiyorsa 

dua et allah islah etsin esini allaha sigin de ben bskarin 
0 oy
(283 puan) tarafından
Ha o zaman baştan dusunecekti üzmesin seni alışsın en kısa zamanda bu duruma
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Madem istemiyor Uckuruna sahip cikcakti.  2. Cocukla alakasi yok bence senin esin genel olarak cocuk istemiyor rahatına düşkün sanırım allah yardimcin olsun 
0 oy
(1,597 puan) tarafından
Istemiyorsa adam gibi korunucaktı!!!!!! cocugu aldırmayı düşünüceyine gitsin cahil düşüncesini aldirsin!!!!!!
0 oy
tarafından
Sakın aldırma canım elbet kabullenecek. Madem istemiyordu yapmasaydı çocuk yada hastaneye götürüp korunman için birşey ler yapsaydı. Allah yardımcın olsun canım düşüncesiz bir insanmış o boşver sende çok takma mecbur kabullenecek ama sakın aldırma. 
0 oy
tarafından
Olmamış çocuk için henüz istemiyorum vs denebilir ama çocuk olmuş. Bu saatten sonra istememek olacak iş değil. İstemiyorsa yanaşmasaymış :@
0 oy
tarafından

Madem çocuk, istemiyo uçkuruna sahip çıkacak dikkat edecek herşeyi kadından beklemiycek yazıklar olsun böyle adamlara :angry:

tarafından
Rahime sen iki oğlun vardı İstanbul oturuyordun bebeğin erken olmuş kuvezde kalmıştı omusun
tarafından
Evet canım ben oyum
tarafından
Hamilesin yine okudum postlarini gördüm burda kaç kişi daha onlarda hamile eskilerden hızlı çıktık çocukları yaşına koyar koymaz sen beni hatirlamazsin benim 4 .olmuştu besi bekliyorum bende hayırlı olsun sanada
tarafından
Anammmm kızzz maşallah ben bağlatıyom ama bu son kısmetse 3 üncü bebe olcak
tarafından
Bende korunurken kaldı nasip olursa bnde baglatcam küçük olan çok huysuz kendime hiç güvenemiyorum nasıl bakcam ama yapcak bişey yok artık
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Allahım eşine akıl fikir versin gerçekten bahaneleri siralamis
0 oy
tarafından
Sakın böyle bir hata yapma kuzum çookk günah

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 289 göst.
24 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Asafmuho (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 189 göst.