0 oy
338 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Emzryorum acaba ondan mı her gece 1 paket cips yyorum :)) gün içinde 1 tam birde yarım ekmek yyorum offf offf cok kötü bir durum ya

10 Cevaplar

0 oy
(6,053 puan) tarafından
Kilo almiyorsan no problem ☺kilo aliyorsan way haline ☺☺
tarafından
Boyum 1.74 kilom su an tahmini 78 falan vardır benve
(6,053 puan) tarafından
Oo manken gibinsin ☺❤
tarafından
Teşekkürler canım benim :))))
(6,053 puan) tarafından
❤❤❤❤❤❤
-Reklam-
0 oy
(8,082 puan) tarafından

Seninki yine ıyi hiç demiyim boşver :D

tarafından
Sen daha mj cok yyon :)
0 oy
(2,369 puan) tarafından

Kuzu sen haline şükret.

Ben bir oturusta 2 Ekmekli doner yiyorum.

Sabah akşam ekmeği hariç :D

tarafından
Ooooo masallah asko kac kilosun:))
tarafından
Hiii kız bayılırım döner ekmeğe yaaa nolcak bizim bu halimiz offf
(2,369 puan) tarafından
170 boy 78 de kilo.  17 haftalikta gebeyim
0 oy
(10,163 puan) tarafından
Bacım emziren annenin iştahı artar da onlar sana yol su elektrik olarak döner dikkat et. Sağlıklı şeyler ye
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Ayy benimde iştahim gitti gebeyim bide son aylarim bebeğim zayif kalicak diye üzülüyorum ama iştah yok emzirdiğin icin canim o afiyet olsun yarasin kuzuna 
0 oy
(47 puan) tarafından

Ben tek öğünde yiyorum onu :D

0 oy
tarafından
Ayyy kız keşkr bende yesem birgün anca yarım ekmek bende emziriyorum ama iştah yokk
0 oy
tarafından
Boyuna göre 65 kilo ideal senin için emzirme döneminde tabiki yiyeceksin ama sağlıklı şeyler ye hem sütun için hem de bebeğin yarın Bi gün emzirmeyi bırakınca nasıl kilo vericem diye düşünür durursun 
tarafından
Ahh keşke 65 kiloyu ben bekarken goryordum keşke 65 olsam
tarafından
Zor değil canım  çok kilon yok ki azıcık diyet yaparak verirsin
0 oy
tarafından

Senlik sorun yok canim ekmekler cok küçüldü :D 

0 oy
(9,626 puan) tarafından

Allahım söyle bi boğaz banada ver..Amin

Ye canım ye can boğazdan gelir yedigin mideden geçer ve en son tuvaletten çıkar ama sindirdikten sonra çıkar bende hemen cikiyo ve kilo alamıyorum eğer kilo almak istemiyosan inşallah senin yediklerin bana yapışır 8-)ben hamileyken yemeğe her oturusumda iki ekmek yer öyle kalkardım ve yemekten sonra yedigim abur cubur ictigim litre litre ayranlar sular meyve sulari kendime gunde 3 4 demlik demledigim caylar da cabasi..doğumdan sonra 1 tane ekmeyi 3 günde zor yiyorum bi bardak su içmeyi bile unutuyorum..aslinda bende emziriyorum istahimin acilmasi lazim ama niye böyle oldu anlamadım ya :getlost:

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 53 göst.
13 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 309 göst.
0 oy
8 cevap 169 göst.
0 oy
7 cevap 99 göst.
8 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde aleyaley (392 puan) tarafından soruldu

377,322 soru

11,291,716 cevap

34,709 kullanıcı

...