0 oy
493 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kesintisiz izliyorum ve aniden gözlerden yaş geldi meliha kısmında..ders çıkarmak lazım aslında mesela şu an yaşadıkları geçmişte olan yaşadıkları kötü olaylar dayaklar sevgisizlik sahipsizlik karşı koyamama hayır diyememe gibi durumlar yüzünden..siz nasıl çocuğunuza davranırsanız ilerde o da anne baba olduğunda rol model olarak bizleri alıyor..bazen ben de sinirli anıma denk gelirse bağırıyorum yanlış kelimeler çıkıyor ağızdan..bundan sonra daha dikkat etmek gerekiyor..ilerde annem babam bizi sevmedi sahip çıkmadı deyip şiddete meyil vermemesi için iyi güzel hayırlı evlatlar yetiştirelim...

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Fazlasıyla etkiledi.3 bölümü peşpeşe izleidm. 4. Bölümü de izlerim çünkü ben de o potansiyel var ×_× kendimi tuhaf hissettirdi bana 
tarafından
Etkileyici bir dizi önceki bölümleri sona kadar izleyememiştim bunu izledim ve ders çıkardım diyebilirim
-Reklam-
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Kırmızı oda ile dogdugun ev kaderindir ikisini birleştirmişler harika olmuş 
(1,713 puan) tarafından
Dogdugun ev kaderindir kırmızı oda ve trt1 deki masumlar apartmanı nın yazarları aynı.
tarafından
Evet fragman gördüm destekçiler birbirlerine..kırmızı odanın da bakalım fragöanı nasıl olcak
(1,713 puan) tarafından
Trt1 deki masumlar apartmanı dagüzel dizi cnm tavsiye ederim izleyın 2 bölüm oynadı daha
(2,589 puan) tarafından
İşte diziler böyle olunca heyecan katıyor
0 oy
tarafından
Çok fena oldum valla kapattım çocuk konusunda çok hassasım dizi bile olsa çok kötü olurum bilmiyorm gözümün önüne farkli seyler geldi 
tarafından
Kimseye gvenilmiyor ki hiçbir şey göründüğü gibi değildir diye boşuna denmiyor..çocuklar falan söylemez hal hareketi onu konuşturuyor zaten şiddet gördüyse bunu oyuncaklarıyla bile anlatır
0 oy
(3,866 puan) tarafından
ben de simdi izledim . kadinin kizi ölunce cok agladim ya , cok duygusal :(
tarafından
Kıza sinir olmuştum karşı geliyor annesine..ölsem falan diyor sanki haklı gibi ama yangında ölmesi de ağır oldu ve ağladım ister istemez
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Her bölüm ağıtlarla geçiyor bir zamandan sonra insanın psikolojisini yıpratır. Pozitif bir yönünü göremedim henüz ne dizide nede diziyi izlerken kendim de
tarafından
Ders çıkarmak için izlenir bence..çocukların şiddete meyilli ilgisiz sevgisiz byütmenin ilerde nasıl sıkıntılar bilinçaltı yarattığına bakılmalı geçmişle yüzleşmek gerektiğini anladım ben
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Arayanın ilgisizliği sevgiye ac olmasında beni cok etkiliyor. 
tarafından
İşte ben de ders çıkarıp kızlarımı sevgisiz ilgisiz büyütmicem
(1,713 puan) tarafından
Aynen öyle cnm. Evlat candır. Benim 1 kızım 2 oglum var. Dünyalara değişmem sac karının bir telini.
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Izlerken cok agladim.
tarafından
Ben de öyle bayadır böyle etkileyici dizi izlememiştim
0 oy
tarafından
Hani söz var ya seni deli eden insanların psikoloğa gitmesi gerekirken senin gitmen sıkıntı işte o sözden etkilendim
tarafından
Aynen öyle..şunu da gördüm ki çocukların sevgisiz ve sahipsiz büyümesi kadar acıtan üzen birşey yok beni..benim de 2 kızım var büyükcküçüğü kıskanıyor onu sevemiyorum fazla bazen bana da sarıl beni ne zaman seveceksin diyor üzülüyorum
tarafından
Sev canım onu da çünkü küçükl0kten o etki kalıyor bak ben annesiz büyüdüm o eksiklik ömür boyu sürüyor kızım oldu ama hiç kimsenin yeri aynı değil bunu anladım
0 oy
tarafından

Çok ilginç bişey kadının kızı ölünce daha 16 yaşındaydı demesi anammm istemsiz gözlerimden yaşlar süzüldü insanın beynine işliyo bu olay 

tarafından
Aynen öyle ergenliğin verdiği asilikle anneye karşı gelmesi ve ölsem deyip yangında öllmesi ağır oldu kadın ağladı ben ağladım resmen
tarafından
Mehmet ve nesrin hikayesi bitti ama yerine yeni konu geliyo iyileşme sürecine girdiler keşke görebilseydik azda olsaydıda
0 oy
(489 puan) tarafından
Bunlar Gülseren Budayicioglu nun gerçek hastalarını anlatıyor.  Gulseren hanım da harika bir psikolog.  Ayrica Kitaplarını da okuyabilirsiniz . 
tarafından
Kitap okumaya vaktimiz olmuyor ki daha doğrusu küçük kızım karıştırmayı pek sever beni de rahat bırakmaz biraz büyüsün okurum inşallah
0 oy
tarafından
Bu dizide anne babalar ne yaptıysa ben yapmayacam diye kendine anlat sonra izle canım o zaman görüp yapmamak için eğer şiddet varsa susmayın demek için gösteriliyor o insanlaea
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Bence son zamanların en iyidizisi. Cnkü herkes içinde kendisindsn bişi buluyor ve dısardan nasıl görndüğnü izliyor. Belki de bu dizi vesilesiyle cogu insan akıllanır ve kendini törpüler.
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Bende çok kötü oluyorum en çok melihayı izledim. Zaten ne izlesem kendimi sorgularım. İzledikçe kendimi hep sorguluyorum. Acaba ben nasılım? Nasıl bir anneyim? Eksiklerimi zayıflarımı düşünüyorum hep.. Bugün de düşündüm ve tam düşünürken de bu posta denk geldim.. Rabbim hayırlı anneler olmamızı ve hayırlı evlatlar yetiştirmemizi nasip etsin.. 
0 oy
(1,008 puan) tarafından
bencede ders çıkarmak.adina muhtesem.bir dizi farkındalık yaratacak bir dizi agliya ağlaya seyrediyorum oyunculuklar muhteşem 
0 oy
(194 puan) tarafından
Bende aynı şekilde çok etkilendim baya da ağladım.Gecmise gittim herkesin acısı sınavı farklı farklı.Bu geceden itibaren izlememe kararı aldım.Onlari izledikçe kendi hayatım yaşadıklarım film gibi gözlerimin önünden geciyo.Onlar orda ben burda ağlıyorum.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 167 göst.
18 Şubat 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Beratcinar (2,491 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 113 göst.
28 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 381 göst.
1 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Aslıs (13,202 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 149 göst.
17 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Esinsonmez (44 puan) tarafından soruldu

380,764 soru

11,400,212 cevap

34,929 kullanıcı