0 oy
531 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bayramda eltimi aradjm acmadi watsapta msj attı beni bidaha arama diye ondan once eşim eltime kardesininkizlarla olan yazismalarini atmisti kaynim istanbuldaydi eltim epey kiskanmisti esimede kizmistm niye attin diye neyse bugun kaynanamla konuştum dedi eltinle konusuyomusun yok dedim bayramda aradm öyle dedi dedi bana demiş gülsüm yani ben onun esine kiz ayarlamisim kaynim karısına demis bu konusmalari attigi kızı gulsum bana ayarlamis sok oldum dedim hiç derdm yok kalkıp kocasina kizmi ayarliyicam iftira olurda böylesi pes yani dedim niye demedi o zmn bana ayarlamismisin diye sdce bidaha beni arama dedi o kdr dedim oyle bişi yok kocasiylada yuzlestiririm bu saatten sonrada slm bile vermem dengesiz ya

7 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Canim senin kocan kaynina yazismalari attigi icin kizlarla onlarda kendi oglunu suclayacak hali yokya tabi sana atacaklar 
tarafından
Kaynimin eşine yollamıştı yazışmaları bunu yapmadan önce kaynım bana msj atmsti gülsüm güzelsin kendine bunu yapma boşa kocani bir sürü borç yapmış bilmm ne eşine msjlari gosterdm oda onun karısına kocasının yazışmalarını atti
-Reklam-
+1 oy
(3,921 puan) tarafından
Insan oglu cig sût emmis atarlar iftira cnm rabbim islah etsin
+1 oy
(735 puan) tarafından
Kocan doğru yapmamış çok ayıp yani. 
0 oy
tarafından
Ne büyük bir iftira ben olayım bunu böyle bırakmam çok afedersin sen karı mı pazarliyorsunda kaynina kız ayarlayacak bide üstüne esin bunu gidip yengesine yetiştirecek en başta kocan seni rezil eder böyle bir şey olabilir mi yazıklar olsun bu nasıl iş dır böyle dehşet verici resmen 
0 oy
(580 puan) tarafından

ne entesan aileler ani kardes:angel:neyin kafadini yasiyorlar

0 oy
(1,008 puan) tarafından
kocan kızıyorsa sana atılan mesaja arasin uyarsın benim.karimla muhatap olma  ona yaz.a diye mesaj atması yazismalaei atmasi ergen kızlar gibi olmuş hic hos degil bence yanlışa yanlışla cevap vermek olmamis

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 523 göst.
30 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,392 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 740 göst.
10 Ocak 2023 Diğer kategorisinde 175766 (274 puan) tarafından soruldu
+3 oy
5 cevap 533 göst.
25 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 680 göst.
11 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu

380,747 soru

11,399,700 cevap

34,928 kullanıcı

...