0 oy
380 göst.
Diğer kategorisinde (5 puan) tarafından
Kizlar 2 bucuk ay once dahileye muanesi oldun bsey cikmadi d vitaminim cok dusuk cikti yok dencek kadar azmis 7ye dusmus.bumu sebep oluyo aczba 

9 Cevaplar

0 oy
(28,404 puan) tarafından

Oladabilir olmayadabilir geçmiş olsun 

-Reklam-
0 oy
(12,277 puan) tarafından
Bende de oldu ama.doktisa gitmedim henüz 

Bilmiyorum canım post yukarıda kalsın
(5 puan) tarafından
Sendedemi oluyo.ben bide agir stres yasadim psikiyatri ilaclari kullaniyom.stresten kollarimda kilcal damarlar belirginlesti hemen kizariyo.yaygin anksiyete yadiyorum ama agir bi sekilde
(5 puan) tarafından
Kolundada cikiyomu
(12,277 puan) tarafından
Yok canım sadece bacaklar. Da ara ara
0 oy
(580 puan) tarafından
bendede cikiyr fark etmeden carpipda mi cikiyr bilmiyrum 
(5 puan) tarafından
Bacaklarinin ustundemi.
(580 puan) tarafından
eveet
0 oy
(665 puan) tarafından

Bendede çıkıyo yaa :ermm:

(5 puan) tarafından
Arada bir cikip kayboluyolar dimi seninde oylemi
(665 puan) tarafından
Evet canim şu andada var çok canimi yakiyoo (((
(5 puan) tarafından
Benim kolumun ustundede cikiyo asagsinda
0 oy
tarafından
Bende de aynısı oluyor sebepsiz morluklarim  oluyor hatta suan da bacagimda öyle bir morluk var ki sanırsın dayak yemişim öyle fena ben kansızlığa bagliyorum ama bilemiyorum da pazartesi gidicem doktora şikayetlerimi silicem tahlil falan yaptiricam bakalım ne diyecek 
(9 puan) tarafından
Cok eski post ama son durumunuz nedir
(527 puan) tarafından
Kız bu post benimdi ben açmıştım eski hesabım hala var başka postada yazmişsin orayada cvp verdim :)))))
0 oy
(468 puan) tarafından
Benimde oluyordu cnm ve halada oluyo bacagımda morluklar sebepsiz yere
(5 puan) tarafından
Niyeki acsba.ben 5 ay oldu dogum yapsli 1 defa tek adet gordum.
0 oy
tarafından
Canım aynı sorun bende de var şuan bile mosmor bacağım sanki darbedilmiş Dahiliye ye gittim aynı bişey çıkmadı b12 çok düşüktü ama ondan değilmiş. Bende araştırdım kalp damar cerrahisi ne gitmek gerekiyormuş kan dolaşım bozukluğu yada pıhtılaşma dan dolayı oluyormuş sonra randevu alıp gidicem. 
(5 puan) tarafından
Cnm pihtilasma olsa dahiliyede cikardi yada kan dolsaim bozuklugu dyonya cikardi orda.ama kalp damar bilmiyom cnm ona ayri gitmek lazim
tarafından
Hayır ben Dahiliye doktoruna da dedim oda dedi evet bazen çok az olan kan hastalıkları bizde çıkmaya biliyor hematoloji ve damar cerrahisi daha iyi araştırıyor oraya da gidebilirsiniz dedi çünkü Dahiliye normal kan sayımı hemogram fln baktı pek araştırmadı benim teyzemde baya morluklar oluyordu Dahiliye hafif bir dolaşım bozukluğu demişti ama hematoloji teyzeme ömür boyu ilaç kullanman gerek demişti o yüzden damar cerrahisi ve hematoloji kan hastalıklarını daha iyi araştırıyor canısı ☺️
(5 puan) tarafından
Ama allh korusun kotu bsey olsa cikardi dyom korkma yani doktor dedi bana cunku.
tarafından
Ya işte yinede tedbirli olmak lazım eğer yeni başlangıç oluyorsa en azından ilaçla hemen düzelir o yüzden damar cerrahisi ne gitmek iyidir yoksa Allah korusun bi sıkıntı varsa ve ilerlerse sonra daha kötü olur. Mesela teyzem onun down sendromlu oğlu var Allah yardımcısı olsun inşallah o yüzden yıllardır vardı oğlu durmuyor diye gidemedi en son kolları bacakları komple morarınca gitti Dahiliye ilaç verdi geçer dedi geçmeyince hematoloji ye git dedi hematoloji araştırınca ömür boyu ilaçları kullanmak zorundasın demiş çünkü kalbe giden damarlar Allah korusun tıkanabilir demiş o yüzden tedbirli olmak her zaman iyidir Rabbim sağlık sıhhat versin hepimize inşallah.
(9 puan) tarafından
Cok eski post ama son durumunuz nedir tahlil yapildimi
0 oy
tarafından
Şöyle diyim bacagmda sivilce gibi bisi cikmis onu sıkıştırmistim ertesi gunune morarmıştı  oyle cok da sıkıstirmamistm :/
0 oy
(16,781 puan) tarafından
Evet ya arada oluyor neden oluo acaba 
(5 puan) tarafından
Bilmiyomki cnm valla.ben ilac kullaniyom antidepresan doktorum psikiyatri dojtoru yani ilaclarda yaoar dedi

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 961 göst.
18 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Şunu da ye kalmasın (2,201 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 540 göst.
14 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Sibo (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 135 göst.
30 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Halime1992 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 116 göst.
30 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Halime1992 (9 puan) tarafından soruldu

397,214 soru

11,880,385 cevap

35,997 kullanıcı

...