0 oy
485 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşim yıllık izne ayrıldı ailesinin yanına gitti erzuruma 4 gün orda kaldı biz oğlumla(9 aylik) birlikte izmirde evde tek başınıza kaldık kaynanamla.aram iyi değil zamanında çok çektim onlar yüzünden görüşmüyorum o yüzden biz gitmedik bi de malum virüs hava alanlarında çocukla gezmek istemedim o arada da oğlum rahatsızdı zaten hiç yemedi içmedi anlamı mızmızlandı durdu eşim de gelince bende ilgilenilenicem yardım edicem sana falan diye konuştu bu arada hala yıllık izni devam ediyor 1 hafta daha var bitmesine  neyse dün akşam geldi eşim eve oturdu bütün gece mal gibi tv izledi oğlum gidiyor bacaklarına tırmanıyor  kucağına bile almıyor dün gece ağlayınca kalkıp ilgilendi sadece sabah kalktığında saat12 olmuştu 12 den beri de hastaneye gitti ( corona testi istemisler  iş yerinden onun için) ama pazartesi de halledebilirdi sonra eve geldi telefonunu evde unutmuş onu aldı berbere gidiyorum dedi cıktı 2 saat berberde oyaladı simdi de araba yikiatmaya gidiyorum diyor sınır oldum ya kızdım bende sozde yardım edecektin kı.cının üstünde oturduğun yok  dedim haksız mıyım sizce 

4 Cevaplar

0 oy
(1,862 puan) tarafından
Haklısın, yıllık izne çıkıyor sizinle ilgilenmesi lazım önce. İnşallah düzelir
tarafından
Gelir birazdan 5 karış surat yapar oturur yine tv karşısına iyice sınır oluyorum artık ya yemin ederim bir insanın her hareketi mı batar batıyor artik bana
(1,862 puan) tarafından
Anlıyorum seni eşim öyle olunca ben de sinir oluyorum, konuştun mu açık açık söyle ilgilen bizimle falan de
tarafından
Demez miyim kuzum söyleyip söyleyip kendim dinliyorum tamam diyor yine aynı
(1,862 puan) tarafından
Valla Allah yardım etsin o zaman yapacak bişey yok bigün dank eder kafasına
-Reklam-
0 oy
tarafından

Haklısın biz kadınlar çoğu zaman haklı olsakda gülo onların beyni tek odak nokdasında kadın evde durur iş yapar bebe bakar Erkek de götünüüü başınıııı orda burda sallar işde erkek ya erkek çocuğamı bakar erkek ev işimi yapar ne zaman bitecek bu erkek kadın ayrımı kavramı bilmiyorum hiç 3 tane oğlum var yarabbim eşlerine yardım edebilen gerçek anlamda kadının değerini bilen eşler olmalarını nasip etsin amin 

tarafından
İşde benimkide öyle bak işe girecek bi kaç gün sonra ama orda burda finkk Atıyo bişey demiyorum inan artık çok yoruldum
tarafından
Demeyip içime atsam daha beter oluyor bi yerden sonra daha fena patliyorum bu sefer güzellikle soyleyince de laftan anlamıyor ne yapacagimi şaşırdım ya
tarafından
Aslında anlıyolarda anlamamazlıktan geliyolar valla bak
tarafından
Aynen işine gelmiyor sanki ben çocuğu babanın evinden getirdim
tarafından
Ne diyim canım al birini vur ötekine hepsimi aynı olur yaaa valla gerçi görüyorum bazı kocaları karılarına çok yardım ediyolar
0 oy
(456 puan) tarafından
Haklısın canım sayılı gün zaten çabuk geçiyor onuda sizinle gecirseydi ama erkekler böyle yapacak bişey yok maalesef
tarafından
Hee gün bi bahanesi var dışarı.cikmak için sınır ediyor beni
0 oy
tarafından
Anasına gidince bunlara bisey oluo

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 790 göst.
1 Ağustos 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 57 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Znurr (15 puan) tarafından soruldu