0 oy
643 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
............

8 Cevaplar

+1 oy
(60 puan) tarafından
Wla kuzum kullanamaz diyorlar tv lerde onca doktor falan  ne bilim herkes bısey dıyor  sımdı ne desek gunahına girmis olcaz doktorun uygun gormus herhalde ama baska doktorada sor istersen
(60 puan) tarafından
Aynen canm antibiyotik bu ılaclar dıye bılıyorm normal hamıle olmayanlara bıle yan etkısı oluyormus agırmıs baya  covıdle zaten enfeksıyon doktoru ılgılenıyor belkı cıgerlerne yayılmıştir ondan vermıstır yınede kadın dogum doktoruna sor onayı varsa al canm vaktınde az kkalms Allah yardmcn olsun canım
tarafından
Canım doktorum henüz yok özele gidiyordum memnun degilim diye en son 7 agustosta gittim dün de dogum evinde muane oldum nstye baglandım sorcak kimse yok ben kullanmıyım o zaman
(60 puan) tarafından
Wala bilemdim canm sen blrsn bi kadın dogumcu olsaydi sorabılecgın
(60 puan) tarafından
İnstagramın varsa kadın dogumcular var sor istersen omunda onayını aldktan sonra kullan bence
(895 puan) tarafından
Hastaneye pozitifkenmi muayene oldunuz.biliyorlarmiydi
-Reklam-
+1 oy
(449 puan) tarafından
Kendi doktorunla görüş en iyi bilgiyi o verir
+1 oy
tarafından
Ben olsam içmem zaten bu ilaçlar çok ağır ALLAH korusun korona öldürmese ilaç öldürüyor çok ağır
0 oy
tarafından
Aynen hamileler korona ilacını kullanamaz diye biliyorum csnim sen bireyin yoksa içme bence yinede doktroa şöyle diyecem de onlar da iç der hersfe 
tarafından
Dedim iste canım bana kullanmanda bisey yok dedi bisey olursa pisman olmamak icin ic dedi
tarafından
O ilaçların bebeğe zararı var diye okumuştum canım şuanda ki belirtilerini bilmiyorum ama yani ilaclae sıkıntılı ya
tarafından
Ama hamilelikte veriliyormuş canim.zarari varsa neden veriyorlar
tarafından
Bilmiyorum onu ama öyle yazıyordu internet haberlerinde
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Bana aynisini verdiler süt kesiyormus ben kullanmamistim kizim kuvezden cikinca emziririm demisdim ama malesef cooktan biberona alismis ben bana verilen ilaclari hastanedeyken ya camdan asagiya yada cope lavaboya atiyordum
tarafından
Kulllanmadın diye mi sütten kesildin canım anlamadm.orayi
(2,765 puan) tarafından
Yok ilac sütu kesiyormus bende sutum kesilmesin diye ilac almadim cope attim bebegimde o sirada kuvezdeydi bana gostermediler hic 13 gunlukken girdi kuveze 38 gunluken geri aldim ama bebegim coktan biberona alismis o yuzden beni emmedi suan 6 aylik
0 oy
(7,197 puan) tarafından
Sorumluluk senin canim ben olsam kullanmazdim 
tarafından
Ben suan dün verdiler kullandm bugün sabahta içtim ama kullanmak istemiyorum
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Arkadaşım da hamileyken oldu ama ilaç kullanmadı nefes darlığı flan da çekmiş ama hiö ilaç kullanmadı atlattı bebeği de sağlıklı bir şekilde doğdu bence sen de içme kötü hissetmiyorsan kendini 
(3,823 puan) tarafından
Bide kadın doğum doktorunu ara ona sor en faydalı bilgiyi o verir
0 oy
tarafından
Canm bende pozitif oldum durumum kötüleşti ama doktorum paroldan başka bir şey vermedi inatla. Bilmiyom inşallah ilaçların bebeğe zararı yoktur

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 43 göst.
0 oy
3 cevap 355 göst.
0 oy
6 cevap 137 göst.
21 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tubaka (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 211 göst.
28 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Ersu47 (6 puan) tarafından soruldu

380,315 soru

11,387,064 cevap

34,887 kullanıcı

...