0 oy
412 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (28 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar instagramda görüyorum çok güzel isimli hastane çıkışları yapıyorlarbende yaptırmayı dusunyorum  yaptıran memnun kalan arkadslar varmi

10 Cevaplar

0 oy
(1,390 puan) tarafından

Bana çok gereksiz geliyor canım. Evet çok şık duruyor ama o kıyafet hemen küçülecek zaten çok az giydireceksin. Anca battaniyesi kullanışlı olur ama onun için de o kadar para vermek içimden gelmedi. Tabii insan özeniyor herkesin kendi tercihi bütçe meselesi :angel:

-Reklam-
0 oy
(57 puan) tarafından
Wala canım ben 6 7 takım yaptm isimli bebegim 2 aylık olmams ufaldı tulumlari zaten hıc kullanıslı degıl kske yaptrmadym foto icin falan güzel anı hatıra ama kuculuyorlar ve baskasında veremem isimli ancak hatıra diye kaldirqyım kızıma
(28 puan) tarafından
6 7 takıma gerek yok bence ben bir takım düşündüm hatıra kalsın fotoğraf filan da çekilir dye
(57 puan) tarafından
Ewet canm cok tatlı olıyorlar ben tumunu ısımlı yapmstm gerek yok ama guzel fotgrflarda anı olarak kalıcak yani
0 oy
(325 puan) tarafından
Ben zeynoca nakiş sayfasinda yaptirdim kullaniyoruz memnunuz bide baski olarak istiyorsandan unigon sayfasindan bakabilirsin
(28 puan) tarafından
Tamm canm sağol bakıcam
0 oy
(351 puan) tarafından
Bence israf sezeryan oldum onlu takım almıstım onu giyidirmişlerdi doğumdan sonra çokta güzeldi ama kan almıslar güzel silmeden giydirmişler kirlemmişti yanıma getirdiklerimde değiştirdik mecburen hemen maddi surumun iyiyse resim çektirip hatıra kalsın istyosan alabilirsin omun dışında kullanışlı deil çabucak büyüyorlar zaten
0 oy
(863 puan) tarafından
Ben uniqon dite bi siteden yatırmıştım Instagram hesapları da var güzeldi memnun kalmıştım 
(28 puan) tarafından
Sağol canm bakıcam
0 oy
(854 puan) tarafından
Kesinlikle tuğba kuğu ben orda yaptırdım. Hoş kız o kadar iriydi ki o an zorla giydirdiler bi daha giydiremedim...
(28 puan) tarafından
Sanırım 0 3 ay ve 3 6 aya uygun yapıyorlar bende bebişim durumuna göre bakarm
(854 puan) tarafından
0 3 aylık yapıyo tuğba kuğuda canım. Boyu uzun doğdu bizim kız boydan tulumunu zorla kapatmışlardı :D ama battaniyesini hala kullanıyorum renginde bi gram solma vs olmadı.
0 oy
(903 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Ben yaptırdım canım çok hevesliydim zaten ve çok çok memnun kaldım instagram da aklima tasarım sayfasından yaptırdım :) istersen fotograf atabilirim 

(28 puan) tarafından
Tamam canm atablirisin
(903 puan) tarafından
Ekledim canım
(28 puan) tarafından
Çok guzelms gerçekten kaça yaptrmstin
(903 puan) tarafından
170 e yaptırdım canım
0 oy
(503 puan) tarafından
ben yaptırdım instagramdan bir sayfadan çok ta güzel geldi. hatta takımı yenidoğan için yapıyorlar bir boy büyük yapabilir misiniz dedim. sadece tulumu 3 aylık için yapabilirz dediler. bende tulumunu 3 aylık yaptırdım. daha sonrası için de hatıra olarak kaldırmak istiyorum takımını 
0 oy
tarafından
Ben yaptırdım kuzum çokta güzel memnun kaldım instegramda uniqon diye sayfa var oraya yaptırdım bak istersen
0 oy
(174 puan) tarafından
Evet yaptırdım instagram uniqon sitesinden. Tulumu 1 2 kere anca giyebildi tabi ama nevresim ini yastığını sürekli kullanıyorum. Memnunum:) 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 68 göst.
0 oy
3 cevap 100 göst.
0 oy
2 cevap 83 göst.
20 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Busra_yasar123 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 92 göst.
17 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Sinembolat (27 puan) tarafından soruldu

377,373 soru

11,293,100 cevap

34,711 kullanıcı

...