0 oy
492 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşimin babası yıllar önce ölmüş 10 yaşında Ken neyse benim ki terbiye konusunda annesine abisine çok fazla bu yüzden hep ezilmiş aslında tek kanatlı kuşum o benim bir ara büyük kayinim oğlunun düğünü vardı tutmuş babasından habersiz salonu falan iptal etmiş eşimin de bundan haberi yok tabi dedi gelin görün tuttuğum salonu bizde ne bilelim indik aşağı abisi kocamu yakaladı dio ki hep sizin yüzünüzden senin yüzünden esim dio abi benim suçum yok yok dio falan öyle kapandı neyse evlendi oğlu kızının da çocuğu var 10 aylık inanın hergun birşey alırlar pahalı ucuz demez benim oğluma da Bir tek çorap alındıkları yok geçen ağladım ihtiyacım yok ama bir çorap bile almadılar falan eşim olsun falan dedi bugün de salona Boydan boya halı kestirdik oğlan örümcek le hep betona basıyor diye bir de erkek çocuğu soğuk lar gelio falan fiyatını sordular eşime oda 1000 TL dedi aslında 500 kestirdi zaten farkirim bari abartmayım diye ne güldüm buna :) demin terasta konuşuyorlar benim ışıklar kapalı uyudu sanıyorlar biri diyor ne kadar vermiş bir milyar mi Türkçe Kürtçe bişey konuştular ordan biri dio bu zamanda Boydan boya halı kesen mi var falan ya işleri güçleri anca bizim b*kumuzu yemek ben kimsenin evine karışmam gitmen görmem zavallı eşim valla üzülüyorum da keşke kayın baba hayattan olsa belki bu insanlar bu kdar bencil olmazdı çok şey var da uzun oldu kusura bakmayın 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bazen ana baba da yalan oluyo cnm kimsesiz hissediyosun kendini
tarafından
En çok iki şey zoruma gitti
Birincisi ben türküm eşimin ailesi Kürt neyse ilk zamanlar alışamadım ister istemez mesafem oldu çünkü tam tanımıyor m kim iyi kim kötü eşimle tartıştık sürekli kayinim min oğlu da türk gelin aldı eşim kaynumi baba gibi sever yani o benim abim değil babam der hep bir Topluluk oldu mu hemen oğlunun karısını yanına oturtturur gel kızım diye bana gelince gel demez aynı yastayız hatta kizla çok kötü olmuştum
İkincisi kızının kizi var 10. Aylık ya ne paralar ne elbiseler neler neler alır daha benim oğluma bir çift çorap almislilari yok
Allah'a havale ettim Kurban olduğum Allah öyle büyük ki elbet bizimde siramiz gelecek
tarafından
Bos ver bacim bunlar alinca basa da kalkar
-Reklam-
+1 oy
(3,274 puan) tarafından
Esin yanındaysa bırak millet ne derse desin sana sahte olana sende sahte ol 
tarafından
Oğluna soylenedikleri ne varsa hep eşime derler yazık kız oda tamam abi der geçer kaç kere gördüm oğlununun anasına babasına ** gibi davrandığını ama işte oğul olunca olan benim eşe oluyor salmiyorum artık ne çocuğumu nede esimi gitmeyecek senin dediğin gibi sahte insanlara sahte davranıyorum elbet bizimde siramiz gelecek
(3,274 puan) tarafından
ona diş geçiremiyorlar efelik duygularını senin eşinde tatmin ediyolar akıllarınca cnm
tarafından
Aynen öyle çok gördüm ** gibi davrandığını geçen bişey oldu yok gelemem dedi eşim vayyyy efendim o niye gelmiyor kıyamet koptu herkesi n arabası var oğlunun da niye ona diyemiyor pislikler ya valla içlerinde napcam bilmiyorum
+1 oy
(2,704 puan) tarafından

Valla en iyisi herkesten uzak durmak, kafan rahat olur etraf hep sahtekarlık 

tarafından
Uyumadinmi sen daha
tarafından
Alt üst oturuyorum yani hep görüyorum eskisi gibi değilim orası ayrı ne gelsinler ne de gideyim gelmesin kimse evime elin yabacı si inan daha dost
(2,704 puan) tarafından
Tabiki öyle canım, boşver takma sen eşin ve çocuğunla mutlu huzurlu ol yeter

Şimdi gidiyom Rabiş oğlan uyudu mamaya kalkmıştı, bu fırsatı kaçırmamam lazım :D
tarafından
Allah seni :)
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Bence Kürtlere gelin gidiyorsanız öğrenin bacım SONRA ana avrat düz gidiyor buradaki zalım gaclilar :ermm:

Kendinden başkası yalan bence bu zamanda sen ve eşin çocuklar bile bir yerden sonra yabancı oluyor 

tarafından
Hiç sorma ya anlamıyorum da biseyler diolar ama ne iyi veya kötü Allah'a havale ettim
(1,713 puan) tarafından
Benim esimde kürt birsey konustuk ları zaman benim yanımda türkce konusrken bir anda kürtce konusmaya baslıyorlar. Ben de ne o 2ci kanala gecti iz yoksa beni mi konusmuyorsun uz diyorum. Yenge alıskanlık diyor. Esimde dedi bari yengenizin yanında konusmayın muhabbete katılamıyor diyor. Onlar kendi aralarında konusu gülüşüyorlar bende bilmediğim için m al m al bakıyorum yanlız. Cok zor oluyor.
(12,264 puan) tarafından
Gerçekten alışkanlık oluyor bende Türkçe konusuken bir anda Kürtçeye dönüyorum;))
0 oy
tarafından
Aman eşinle iyiysen gerisini boşver 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Amannnn bosver, niye gereksiz seyleri kafana takiyorsun. Sen esinle yuvanda mutlu ol, cok mu gerekli bir coraplari, veya size yakinlijlari? Burda konustuguna bile degmez inan. Niye kafana takiyoraun anlamıyorum. 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Canım boşver onları sen eşinle iyi ol birbirinizin arkasını koklayın elbet Allah sizin hakkınızı gözetir

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 199 göst.
0 oy
8 cevap 255 göst.
19 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 208 göst.
10 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 85 göst.
13 Haziran 2022 Aile kategorisinde hanimeli (480 puan) tarafından soruldu