0 oy
445 göst.
Diğer kategorisinde (111 puan) tarafından
5 gün önce doğum yaptım evevgeldim. Oğlum iki yaşında hiç yqpmadigi şeyler yapmaya başladı evi darmaduman ediyo sinirleniyo. Kardeşini seviyo ama canını acitacaginin farkında değil o da çocuk çünkü. Yanımda annem var ama 2 gün sonra gidecek bende tam iyi sayılmam sıtma oluyorum ama bin şükür Rabbime yinede. İki çocukla nasıl baş edicem çok korkuyorum :(

14 Cevaplar

0 oy
(16,506 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım çok zor öyle ya 

Kıskanıo olabılır mı çocuğun 

Küçük dıoz ama anlıolar bence 
(111 puan) tarafından
Evet kıskanıyor canim
-Reklam-
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Bnmde bi  ayim var  Bnde bunu düşünüyorum. Oğlum napacak.  Bna çok düşkün 

Inş alışırlar bi an önce canım. Allhim yardmcin olsun canim 
(111 puan) tarafından
Amin cümlemizin canim
0 oy
(249 puan) tarafından
Benimde iki yasinda oglum var bide 3 yasinda kizim var yeni dogum yaptim ikiside suan yok burda annemlerde kaliyolar oglan asiri hircin zaten bide bebegi gorunce napcak bilmiyorum
(477 puan) tarafından
3 bebekle cok zor olucak keske az daha bekleseymisin buysunler cocuklarin bale 4,5 yaslarinda olsaymislar boyle yalniz zor bakican .
(249 puan) tarafından
Valla aşırı zor hatta kuzum annem kayinvalidem yardımcı olcak artik
(477 puan) tarafından
Allah versin olsunlar cancazimm sevinirimm ama kayin validenin burnu siser 1 bakar 2 bakar ..
(249 puan) tarafından
Oyle oluyo zaten kuzum annem asla pes etmez ikisini beraber bakar ama kaynvalidem oglanla hastanede kaliyo bikmis çocuktan agirmis hircinmis kaldiramiyorum felan kaldik hastane köşelerinde felan diyo vs vs .
(477 puan) tarafından
Onardan fayda yok kuzum hic endiselenme brak sunari faudasizlar
0 oy
(44,724 puan) tarafından
Kiz ben ikiciyi dogurdugumda kizim 5 yasindaydi yinede bi kiskanclik oldu ama merak etme zamanla geciyo alisiyolar o bebegi kabulleniyolar simdi yaninda opuyorum  kokluyorum oglumu oda bana bakiyo anne cok tatli yaa diyo bazen kucagima ikisini bi alip seviyorum
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canim benim 
0 oy
(11 puan) tarafından
31 aylık kızım 6 aylık bir tane daha kızım var canım diğer küçük oğlunuzu yaninda sevmeyin emizirin köyün büyük olana ilgi gösterin genelde kendisi sevmek istediğin de de sevmesine dokunmasına izin verin eşyalarını kullanmak istediğinde elinden almayın bak kardeşin diyin kardeşin almis diye oyuncak vs. Alabilirsiniz biz öyle yaptık çok sıkıntı yaşamadık çok şükür temennim sizinde öyle olur inşallah allah yaridmciniz olsun inşallah 
0 oy
tarafından
Bir tane oyuncak alıp büyük oğlunuza verin bak bu kardeşinden sana hediye diye abisi kardeşin seni seviyor bak ne kadar tatlı sende küçükken böyleydin falan diye konusun belki ise yarar 
(111 puan) tarafından
Öyle yaptık canim
0 oy
(586 puan) tarafından
Kıskanıyordur bnm kızım 1.5 yaşında o bile başka çocuğu kucagima alayım kıskanıyor kardeşini sevdirmeye çalış 
0 oy
(179 puan) tarafından
Ayy  ben de 5 gün önce doğum yaptım benim de oğlum 3.5 yaşında çok fene hale gelmiş bebeği emzirme ne bile

İzin vermiyor ben. Neyapam bu hep böyle mi devam edecek
(111 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun oturup ağlıyorum valla
(179 puan) tarafından
Wala bende ağlıyorum  oğlumu o halde görünce
0 oy
(258 puan) tarafından
Hoşgeldin 2 yaş sendromu ve gizli kiskanclik. Allah yardımcın olsun.
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Kıskanıyordur o ona daha çok ilgi gösterin bbegi kötülemeyin ama onun yanında da sevmeyin bak kardeşin sana bakıyor sana gülüyor gibi mesela onu sevdirecek cümleler kurun 
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Bnde doğum yaptım büyüğüm 15 aylıktı onunla özel vakit geçirdim günlük 15 dk bile gözlerine bakarak oynasan yetiyor büyükle daha cok ilgilen zaten küçük emip uyuyor ilk 2 ay
0 oy
(278 puan) tarafından
Ayni dert bende de var benim kızım 5 yaşadı kardeşini kıskanmıyor ama bizi hiç dinlemez oldu ne beni ne eşimi kendimi sıka sıka dişlerim cok sizliyo güzellik le diyorum olmuyo dövmüş gibi kızıyorum yine olmuyo bi şey yemiyo kafayı ben yiyecegim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 141 göst.
25 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde bkulbilge (601 puan) tarafından soruldu

380,929 soru

11,404,797 cevap

34,942 kullanıcı

...