0 oy
730 göst.
Aile kategorisinde (895 puan) tarafından
Cocuklar dusuyo yada alev alev yaniyo ishal herneyse artik virus var hast gidemiyrm demeyin.millet geziyo.bizler yavrularimizin sagligi icin tedbir alip gitmek zorumdayiz.virusten koruyalim derkn baska bisey olacak

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla tedbir alıp götürüyorum hatta 3 gün önce oğlum ateşlendi akşam hemen götürdük eşimle çocuklar arabada bekledi ben gittim kayıt yaptırdım sıra gelince oğlumu alıp götürdüm maske taktım oğluma uzak durdum herkesten virüs var diye çocuğuma acı çektiremem Allah korusun havale bile geçirebilir oturup evde kendi kendine iyileşmesini mi beklicem 
-Reklam-
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Aynen canım ya sabah bende aynı şeyi düşündüm 38.5 ateşi var bebeğin 6 saat arayla calpol vermiş düşmemiş hala virüs var gitmem acile diyor Allah göstermesin havale geçirince mi götürecen virüsle yaşamayı öğrenecez olacak her şekilde oluyor 
0 oy
(1,597 puan) tarafından
Haklısın canım dünkü bebelere cok  uzuldum Inşallah iyidirler
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Ben gecen gun ateslendiginde gtrdm yapacak bisi yok cunku ozele gittik sadece cocuk hastanesinolan yere
0 oy
(895 puan) tarafından
Hepinizi artliyorum benim gibi dusunenlerde varmis iyi bari.sanirsiniz evden disari cikmiyorlar.olur olmadik seylerde tabiki gitmeyelim.tedbirinizi alin bebeklerinizi gerekirse  hastaneye goturun.artik bebegim boguluyo ama virusten sebep hastaneye gidemiyrz gibi postlar gormek istemiyrz.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 297 göst.
27 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 360 göst.
8 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Mihrii (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 214 göst.
30 Mart 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 301 göst.
26 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris. (2,586 puan) tarafından soruldu

379,451 soru

11,358,884 cevap

34,834 kullanıcı

...