0 oy
727 göst.
Aile kategorisinde (895 puan) tarafından
Cocuklar dusuyo yada alev alev yaniyo ishal herneyse artik virus var hast gidemiyrm demeyin.millet geziyo.bizler yavrularimizin sagligi icin tedbir alip gitmek zorumdayiz.virusten koruyalim derkn baska bisey olacak

25 Cevaplar

0 oy
(10,411 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Neden post acanada artı veremiyorum ki
(895 puan) tarafından
Benim artilarim bitmis sayili herhalde ya.sanada arti verim canm
(10,411 puan) tarafından
Hemen ver cevabım üste çıksın belki Admin görür
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Aynen cok haklisin
0 oy
(826 puan) tarafından
Kesinlikle bişey oldu mu gidiyorum ben 
0 oy
(295 puan) tarafından
Asla ihmal etmem yavrumun yagmurlunu takp arabasina koyup goturuyorum
0 oy
tarafından
İhmal etmiyoruz ama korkuyor insan hastalık dolu her yer
(3,740 puan) tarafından
Öyle canım ama evden hiç çıkmayan arkadasim bebeği yeni doğdu diye eşi iş yerinden bulastrmis demek istediğim evden cikmasakta bulaşıyor
(1,262 puan) tarafından
Canım benim olacak olduktan sonra her şekilde oluyor rabbim kimseye yaşatmasın diyoruz tedbiri alalım takdiri Allaha bırakalım artık yabancı ülkeleri geçtik Türkiye olarak
0 oy
(266 puan) tarafından
Aynn öyle ya özel e götürüyorum ben devlet karışık biraz enfeksiyon olunca ilaçsız geçmiyor ki 
0 oy
(3,740 puan) tarafından
Benim annemde gitmeyin dio bebeğim burnu tıkandı idi çok zor nefes alıyordu ne gerek var götürme dedi şimdi gorme ,kalça çıkığı testi var gitme çocuk görüyor kalçasında da bir şey yok dio kimse hastaneye keyfi gitmiyo AVM mi orası mecbur gidicem 
(826 puan) tarafından
Kesinlikle haklısın kimse keyfinden gitmiyor
0 oy
tarafından
Virüsten deil ihmalden ölecekler zaten 
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Evet ya din çok üzüldüm çocuklar kötü yanı 3 aylık bebekler biri kafası morarmış biri 

Kusmus ama goturmeeiler sanırım :'(

tarafından
O cocuklardan haber varmı acaba ya benmde ıcım parcalandı.
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Hay ağzına sağlık canım doğru diyosun 
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Ya virüslü hasta hastanenin ortasında k.dogum da ya da çocuk doktorunda tedavi olmuyor.Onlar için ayrılmış bölüm var.Millet ölse virüs var gidemem diycek az kaldi
0 oy
tarafından

Ben kendim bile hamileyim ve 15 gün sürem var o bile dolmadan gidiyorum ki KALDIKİ evladımı götürmüycem götürürüm virüs heryerde var yani yapacak bir şey yok ne kadar korkarsan okadar gelir bulur seni napalım virüs var diye Sağlığımızdan olamayız ki 

0 oy
(47 puan) tarafından
Valla virüse tedbir aliniyo ama o tatil tatil gezen misafirlikler düğünler mevlitler turlayanlara tedbir alinmiyo maalesef onlar yüzünden korkuyorum açıkçası ne zaman gitsem tedirgin gidiyorim. Evet ihmal etmiyorum ama korkarak acaba erteledim mi dusuncesi içinde gidiyorum mecburen 
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Bi bunlar bide ben yaptım bişey olmadı diyenlere gercekten çok sinir oluyorum ne büyük vebal yarabbim. 
0 oy
(1,262 puan) tarafından
Bu hastalık sadece hastanede bulaşısıypr gibi muamele yapıyorlar gerçekten çok acı bu hastalık artık heryerde vürüsten korkarken daha kötü yerlere götürecekler hastalığı hem kendimiz hem evladlarımız için bilinçli olmalıyız geçen burda biri paylaştı üzüldüm kadın evden dışarıya çıkmıyor hiç ama komşusu coronayken kadının evine gidiyor yapmayın böyle çocuk hasta korona var hastaneye gidemiyoruz 
0 oy
tarafından
Aynen ya bnde cok gıcık oluyorum. Tedbirli olursan hiç bişey olmaz. 
0 oy
tarafından
Ben oyle gordufumde ıcımden sovuyorum yalan yok. Fellık fellık gezmeye gelınce gezerler yada gezen akrabalarla gorusurler hıc rısk yok hastanede vırus var. Vırus öldurmez belkı ama cahıllık öldürür. Çocugu vırus belırtılerı gosterıyor ıshal atesu var hastaneye gıdemem vırus var dıyor. Uzuluyorum dağnamıyorm ama Allah öyle akıl tutulması vermesın
0 oy
tarafından
Ben tıp merkezi var bize yakın oraya götürüyorum bebek sonuçta ihmale gelmez 
0 oy
tarafından
Kesinlikle katılıyorum millet fıldır fıldır geziyor virüs bitmeyecek biz ne kadar dışarı cikmasakta  gerekli tedbirlerimizi alıp hastaneye götürelim  bebeklerimizin sağlığını hiçe saymamalıyız.
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Mecbur olunca gidiyoruz tabi benim kızımın tiroidi var mecbur gidiyoruz nerdeyse her ay ters bir durum olunca mecbur gitmemiz lazım 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 297 göst.
27 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Hicrannn (1,064 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 353 göst.
8 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Mihrii (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 214 göst.
30 Mart 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 294 göst.
26 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris. (2,587 puan) tarafından soruldu

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,738 kullanıcı

...