0 oy
1,557 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bazı kadınlar kocasına her şey yaptırıyor gözünün içine bakıyorlar her yere götürüyorlar gezdiriyorlar. Benim ki anca iş olsun köye gitsin ailesine gidilsin her gün ondan mutlusu yok off çok sıkıcı öyle olanların sırrı ne ki karşıdaki adamda bitiyor galiba ben ne desem yaptıramam asla 

49 Cevaplar

+15 oy
(1,175 puan) tarafından
Kocanı sayıp sevmiycrksin sırrı bu. Sen el üstünde tuttkuca bunlara bişiler oluyo
tarafından
:D olabilir güzelliğe  de alisiliyor bir zaman sonra
(1,175 puan) tarafından
Ah ahh :D
tarafından
Nasilda mantikli bir yorum katiliyorum
(129 puan) tarafından
çok haklısın valla sen sevip saydıkça herseyini düşündükçe biryerleri kalkıyor ne umursuyorlar ne önemsiyorlar
(1,175 puan) tarafından
Öyle canm hiç sallmıycaksın amaişte bizdeki annelik sefkati . Malesef
-Reklam-
+9 oy
tarafından
Ağızlarına sicacaksin ki değerin olsun ,

Canım cicim ben sana ölürüm olursan ayvayi yersin.
tarafından
Yani burda hergun bir sürü kadının çektiği acıyı haksızlığı okuyoruz,
Kadın eşini seviyor evine bağlı adam dışarı çıkıyor aldatıyor,

Eve geliyor dövüyor

Annasi babası elinden gelen her türlu reziligi yapio , bunca kadının ne suçu var .
tarafından
Kaynın bebeğinin ölümüne mi sebeb oldu yanlış mı anladım.? Nasıl yaptı peki.? Merakımı mazur gör de Allah korusun bnm kaynım ters konuştu diye yüzüne bakmıyorum evime geymesine izin vermiyorum önce özür dileyecek diyorum.. Kaldı ki bebeğimin kılına zarar verecek ümüğünü sıkarım onun sebebiyeti neyse ispatlar hapislerde çürütürüm.. Ayy sinirlerim tepeme çıktı ya okuyunca kusura bakma Rabbim yardımcın olsun mutluluğunu artırarak devam ettirsin İnşallah.. (Aminnn)
tarafından
Ya işte eşim ile ailesi kavga etti kayinimda kardesine olan sinirinden dolayı pislik bana saldirdi , kavgada oda bana saldırdı , doktora gidene kadar bebeğim ölmüştü
tarafından
Rapor alıp şikayet edemedin mi.? Bebek katili diye.! Aman Allahım yaa cani bi de amca baba yarısı derler.! Ayy Allahım yarabbim ya geldiler bana.. Ben az deli değilim böyle şeylerde.. güvenlik kimlik kartı aldım silahlıya hakkım olmasına rağmen silahsız aldım çünkü kendimi biliyom elime silah alacağım bi işte çalışsam böyle nevrim dönünce hiç acımam gözüm görmez bişeyi böylesi insanları çekip vurcan Allahım sana sabır versin ne diyim yar ve yardımcın olsun..
tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun
+2 oy
(3,532 puan) tarafından
Sırrla değil Bnce erkeğin düşünceli oluşundan o. Nasılsa başta hep öyle gidiyo 

Benimki düşünceli çok şükür 
+2 oy
(3,740 puan) tarafından
Afedersiniz ama agzina eden yaranıyo biz dediklerini yaptığımız için şımarıyolar o yüzden kaybediyoruz
tarafından
Gezdim Halep ile Şam’ı, Eyledim ilmi talep. Meğer ilim bir hiç imiş, illa edeb illa edeb.der susarım
+1 oy
(586 puan) tarafından

O sır neyse biri banada söylesin :woot:

+1 oy
tarafından
Adam oyle napak. Yetiştirilme tarzı heralde. Sağolsun ne desem yapar. Üzmez beni 
+1 oy
(895 puan) tarafından
Sen bu soruyu daha oncede sormussun.hala bi sonuca varamadinmi cnm.bosver sat anasini dunyanin olmadimi olmuyor
+1 oy
(42 puan) tarafından
Fazla değer verirsen sen değerini yitirirsin..Önce kendini dusunuceksin bazen bencil olucaksin.. eşini çok düşünüp böyle her istediğini yapmicaksin..sürekli arkasını toplamı aksın gerektiğinde tartisicaksin herşeyi içine atmicaksin.
0 oy
(415 puan) tarafından
Benim sırrım  sanırım karşılıklı olması o ne derse hayr demem kolay kolay oda bana demez o beni mutlu edio bende onu ediyorum çok güzel anlaşıyoruz çok şükür 
0 oy
tarafından
Erkeğin karakterinden kaynaklanıyor canım benim eşimde öyle pek fazla bişey yapmıyorum ben eşime ve ailesine saygı duyuyorum oda bana ve aileme saygı duyuyor 
0 oy
tarafından
Karsilikli sevgi saygi canim  
tarafından
Aynen kuzum yorumları okuuorumda şoktayım yok sevmiycen yok azına bilmem ne olacak işmi Allah aşkına
tarafından
Sevdikce sevgi gorursun canim kasindakinede bagli tabi  ama sevgi saygi sart bi evliklte
0 oy
tarafından
Aslinda taaa nisanlilik doneminde basliyor bu o zaman nasil alistirirsan oyle gidiyor galiba çıt kırıldım olacaksin canin tatli olacak yalandan aglamayi bilecek duygu somurusu yapacaksin ikide askim canim cicim bi opucuk tamam. Ben bizzat kendim odun oldugumdan beceremem bunlari bide cekingenlik vardi bizde nisanliykende pek gezip dolasmadik ayri illerdeydik o ailesi ike gelirlerdi bize onlarin yanindada cıvıyamazdik. Ana babaya saygi hurmet eve gelene  yemekti caydi derken nisanliya duygu somurusune vakit kalmazdi evlendik ayni sekil devam etti bide benimki acayip anaci bacici olunca geri planda kaliyoruz illaki
tarafından
Valla aynı beni anlattın sadece çıtkırıldımım aslında ağlarım ama daha da sinir oluyor. Benimkide çok aileci
0 oy
(969 puan) tarafından
Çok sevmek...

Saygı

Ve erkek yapmak istediği için yapiyor
tarafından
Çok sevdim köye gitti beni bu hamile halimde bıraktı gezmek istedim bunaldım iş var dedi sustum ama yok benim eşime iş olsun köy ailesi olsun tamam
(969 puan) tarafından
Ona yapabilecek birşey yok canım malesef benim eşimde gezmeye goturmez
tarafından
Sıkılmıyor musun
0 oy
tarafından
Kocanı seveceksin sayacaksın onu mutlu edeceksin naz yapacaksın bide bazen onun sevdiği şeylerle de mutlu olursan oda mutlu olur ve sonra senin mutlu olduğun şeyleri yapar ben mac izlemesini sevmem ama eşimle bir kaç kere önemsediği maçı onun gibi izledim onunla okey oynadım maç bile yaptım onunla bahçede domates topladık biber ektik ben bunları yaptıkça oda benim sevdiğim şeyleri yapıyor benim sırrım bu
tarafından
Açık açık güzel bir dille anlat eşine gerekirse 10 kere konuş ama içten konuş
(6,360 puan) tarafından
Yok dmek istedigim ona tuhaf geldi benim bilmem:D
tarafından
Hahahaha çünkü genelde kadınlar maçtan anlamaz kafası erkeklerin hepsinde var
(6,360 puan) tarafından
Aynen :D zamanında fenerbahçenin ilk 11 yedekler falan full kadro bilirdim:D dirk kuyt sowlu zamanlar :D ne günlerdi be ertesi gün hocalar beni sinir ederdi yenildigmz zamanlar :D
tarafından
Orta okulu zamanında bende öyleydim ergenlik zamanları okulda kavga bile tanıştım bir tane oğlanı dövmüştüm galatasaraya laf söylüyor diye hjhjhj esim e bile anlattım gülmekten öldü hahahahaha ama şimdi çok umursamıyorum sadece eşim acarsa izlerim hatta arada faul mu değil mi diye falan tartışırız ama öyle çok izlemeyiz
0 oy
(2,028 puan) tarafından

Klasik ama saygı ve sevgi ile eslerinizle oturup sohbet etmeli halinden anlayıp destek olmalı  yan yana iken cocuklaşın  <3

0 oy
tarafından

Saygı sevgi merhamet 

Sabırla beklemekle oluyor 

Tabi yanı sıra ona zaman tanımak zaman ayırmak onu ona özel hissettirmek 

Ama alttan alttan da vurmak :angel: Şahsen ben böyleyim 

0 oy
tarafından
Bence erkeğin yapisindan kaynaklı extra bisi yaptiklarini sanmıyorum 
0 oy
tarafından
Valla benim kocam dediklerinin aynısıydi. Ailesi köyde oturuyor kendisinin çiftliği de köyde, işi yanii. 1,5 senelik evliyim artık bıktırdı beni isyan ettirdi bildiğin. Kıyameti kooparttim zaten suan 30 haftalık hamileyim. Artık sadece hafta sonları gidiyorum köye onun dışında hep evdeyim. Artık arada kendi diyor evdeyken yemek soyletelim yiyelim, balkonda oturalım cips yiyelim felan diyor. İlgileniyor artık eskisi gibi değil eve de erken geliyor benle oturuyor. Gözünü korkutmak lazım canım ben anneme çektim gittim artık son şeye gelmiştim çünkü tıpış tıpış geldi pişman oldu. Seven gelir her türlü zaten
tarafından
Biz evlendiğimizden beri kavga ediyoruz kıyamet koparıyorum gidersen git diyor
tarafından
Nasıl birşey ya bu git diyorsa git o zaman hayırdır yani. Bu adamla bir ömür gitmez bacım kendine yazık edersin yinede iyi düşün kolay değil
tarafından
Yanımda mutlu olmayanı neden tutayım diypr
tarafından
Bilemiyorum canım ama katlanmak zorunda değilsin mutlu değilsen
0 oy
(1,597 puan) tarafından
değer vermiceksin bu kadar
0 oy
tarafından
Minnosluk yaparak cnm 

İlgili sorular

0 oy