0 oy
599 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
8 aylik oglum var 5 aylik ta gebeyim cok zor olacak diorlar kiskanacaklar birbirlerini falan diolar benim icin zor olurmu acaba oda erkek olacak korunmadini o cocuga yazik diolar gerizekali bile dediler nasil kiydin o cocuga die dalga geciyolar sinirim bozuluyor ama ben cok heycanliyim bekliyorum 2.kuzumu o ilk göz ağrim o sanki evladim deil:((

25 Cevaplar

0 oy
(664 puan) tarafından
3 üz 4 düz de olabilirdi bakma sen onlara Allah nasip etmiş ne güzel bir mucizeyi ömür boyu çocuğu olmayanlar var senelerce bekleyenler var Rabbim sağlıklı sıhhatli versinde gerisi hallolur yiyecek rızkı varsa olur bir şekilde korunsanda olur takma onları kafana
-Reklam-
0 oy
(894 puan) tarafından
Olan olmuş kafana takma endişe etme anını yaşa çocuktan çocuga değişir durum Allah evlat nasip ettiyse halledersin Allahın izniyle insanları da salla sen işine yoluna bak hayatını yaşa evlatlarına odaklan keyfini çıkar
0 oy
tarafından
Benimde annem oğlumla kızımın arası 2 yaş o da bana hep batın çocukluğunu yaşamadi hemen kızın doğdu diyor amaaan desinler dursunlar ben mutluyum bu durumdan. Kıskançlık bizde de illa oluyor bir iki ay zorlaniyorsun büyüdükçe birbirlerine arkadaş oluyorlar
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Çok erken olmuş ama ikiz gibi olurlar 

İkizler kiskanmiyir sanki 

Hayırlısı olsun canım ❣️
tarafından
Tesekkur ederim ikizler nasil oluyor gercekten de yani:)

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 55 göst.
0 oy
1 cevap 49 göst.
0 oy
1 cevap 65 göst.
26 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatyaa0 (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 149 göst.
10 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Esmamirancinar (77 puan) tarafından soruldu

383,092 soru

11,466,589 cevap

35,069 kullanıcı

...