0 oy
597 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
8 aylik oglum var 5 aylik ta gebeyim cok zor olacak diorlar kiskanacaklar birbirlerini falan diolar benim icin zor olurmu acaba oda erkek olacak korunmadini o cocuga yazik diolar gerizekali bile dediler nasil kiydin o cocuga die dalga geciyolar sinirim bozuluyor ama ben cok heycanliyim bekliyorum 2.kuzumu o ilk göz ağrim o sanki evladim deil:((

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
O laflari diyenleri cevrenden uzaklastir bnce 
tarafından
Oz kardesin aldirmi dedi cussss yani
tarafından
Beni hep kiskanmistir her konuda öyle olacak zannediyor çocuklarimin
tarafından
Aman bosver her kardes ayni mi olacak . Sen dinleme onu bunu Allah in verdigi cani  sadece Allah alir de yine aldir derse
tarafından
Saol tesekkur ederim :))
tarafından
Rica ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Insanlar sadece konuşmak için konusurlar..

Allah verdi işte daha neyine konuşuyorlar ..

Sen dert etme onu veren rabbim kolayliginida verir 
tarafından
Çok saolun
0 oy
tarafından
Takma kimseyi canım sen kendini sadece bebeklerine hazırla boşver insanları ne dediklerini bilmeyen asıl gerizekalı onlar 
tarafından
Tesekkurler
0 oy
(48,759 puan) tarafından
on yasta olsa kardes kiskancligi illa oluyor canim hayirlisiyla al kucagina ikiz gibi büyürler zorlanirsin ama ilk iki yili atlatinca rahatlsrsin insallah
tarafından
Ben hep ikiz kardesim olsun isdedim nasip ikiz gibi olacak bebislerim bencede tesekkurler
(48,759 puan) tarafından
abimle bir yas var aramizda ikiz.gibi büyüdük 33 yasindayim hala yarim saat fazla iyi duramayiz kavga ederiz kuste kalamiyoruz ☺️ kardesligin en guzel yani bu hayirlisiyla al insallah kucağına canim
tarafından
Amin cok saolum:))
0 oy
(237 puan) tarafından
Elbet zor olur. Dengede tutar sabırla sevgiyle yaklaşırsanız çok güzel atlatırsınız. 

Hepsi Allahın lutfudur. Allahım sağlıkla kavuştursun 
tarafından
Aynen öyle nice evlat sahibi olamayanlar var bu b3nce basima gelecek en guzel sey
0 oy
(323 puan) tarafından
Öyle şirin öyle tatlı olcak ki ikiz gibi olcaklar ptir pıtır yan yana diz dize yürüyen kavga edip yine anında unutan yan yana yürüdüğünde herkesin aaa masallah ikiz mi diyeceği ve iki bir büyüttün ne akillsin diyen olduğunu göreceksin çokta güzel şirin olcak emin ol kızım la oğlum arasinda 17 ay var oğlum su anda 23 aylık ve 34 haftalık hamileyim boy boy sıra sıra olcaklad iyiki de olmuş bundan sadece 6 7 yıl sorna iyiki diyecem eminim çevremde örneği cok
0 oy
(581 puan) tarafından
Onlara ne be yapan sensin bakacak olanda sensin derdi tasası onlara mı kalmış vallaha canım 5 yaşındaki çocuk da kıskanır 10 yaşındaki çocukta kıskanır. Tam tersi seninki kıskanmaz bile çünkü küçük daha bilmez ki öyle şeyleri. Ben 6 aylıkken annem kız kardeşime hamile kalmış tabi yine kolay büyütülmüyor ama şimdi aramızda 1 yaş var ve aynı zamanda eltiyiz iyiki de olmuş vallaha kız kardeşim bana bende ona destegim olumsuz şeyler düşünüp asla kendini stres edip yıpratma. Rabbim yavrularını sana bağışlasın inşallah 
tarafından
Cok saolun cvp icin benimde yasim 20 onlarla buyur onlari buyuturum ne guzel isde:)))
(581 puan) tarafından
Ayy ne kadar güzel yasin da çok genç canım çocukların kocaman olduğunda sende daha gencecik olursun bende 22 yaşındayım 1.5 yaşında oğlum var 13 haftalık da hamileyim :)
0 oy
(323 puan) tarafından
Öyle konuşan öyle diyen insanlar a ne yapsaydım da rabbim nasip ettikçe önüne geçemedik zaten Allah'ın hediyesi de ağzının payını ver ezdirme kendini kimsenin üstünde söz sahibi olmasına izin verme bunlar her biri pkolojik şiddettir unutma 
tarafından
Saolun :)
0 oy
(14,080 puan) tarafından

RABBİM nasip etmişse gerisini boşver ağzı dili olan konuşur ama boş konuşur;)

tarafından
Benden uzak olsunlarda
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Ayni durumdayz oglm 8 aylk bnde18 haftalik hamileyim kizim olacak Rabbim sag salim kucagima almayi nasip ederse canim aynilarini banada dediler ama takmiyorum ben bosver kiskanmazlar insallah bebislerde
tarafından
Kiskanacak bisey olacagini sanmiyorum ama dogum oldugunda tam bi yasinda olacak oglum  isder isdemez emzirecegim falan annemde yardimci olacak ama bakalim canim oglum kiskanmasin ya o ilk goz agrim prensim b3nim
(4,237 puan) tarafından
Ilk hamile oldugumu ogrendigmde ogluma sarilip sarilip aglamistim emiyo diye uzuldm ama yapacak bisi yok bizimkilerde en cok eymeni severiz ilk goz agrimiz o diyorlar☺☺bnmde ablam yanmda kalcak 1 hafta falan sonra yine yanlizim bakalim kim gelirse yardima artik
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Millet hep konuşur. Olmasa niye kardeşi yok derler olsa aaa nasıl bakck çok zor derler. Ele laf yetsmez
tarafından
Aynen öyle
0 oy
(174 puan) tarafından
Canım tek çocuk zor oluyor ama iki çocuk çok güzel oluyor. Birbirlerini kıskananlar bile çocuk bunlar yine kanları kaynıyor beraber oyun oynuyorlar. Bizimki önceden evde sıkıntıdan akşama kadar yerde yatıyordu. Şimdi hiç sıkılmıyor. Çok canı sıkıldı gidiyor kardeşini uyandırıyor öyle vakit geçiriyor. 
tarafından
Çok güzel olacak eminim ben hep kücükken ikizim veya yasima yakin bi kardesim olsun isderdim arkadas gibi olcaklar ne güzel bencede
tarafından
Aynen bende kiskanirdim kardesimi ama yine bir arada canim cigerim  yani
(174 puan) tarafından
Bizimkiler de öyle bir bakıyorsun birbirlerini itiyorlar git burdan falan diyorlar bir bakıyorsun gülüyorlar oyun kuruyorlar.
tarafından
Hayirlisi candan ciger onlar kuzular rabbim olmayanlarada nasip etsin her guzelligin zoru varfir tabiki
0 oy
tarafından
Hepsi sılf konuşmak için konuşuyorlar nasibi var demek dünyada zor olur tabi ama Rabbim sabır verir sana çok kolay gelir alışırsın ya
tarafından
Hayirlisi olsun benden uzak olsunlar
0 oy
tarafından
Aksine aklı ermediği için kıskanma vs olmayacak hatta çok güzel olucak ikiz olanlar nasıl yapıyorlar. Sende öyle düşün İkiz gibi olacaklar 
tarafından
Tesekkurler ikiz bebisim olsun isdedim hep ztn
tarafından
Birşey sorabilir miyim bende 9 aylık olacak kızım hamileyim 2 aylık falan. Emziriyor musun normal doğum mu oldu sen galiba bebeğin 4 aylıkken falan hamile kaldım devam ettin mi emzirmeye ilk aylar
tarafından
Ben korktum hemen hamile kaldim die bilmiyordum hemen olacagini özele doktora danistim emziriyormusnla basladi emziriyordum 5 haftalik gebeydim ozaman bana 1 ay daha emzir cocuga yazik etme dedi bende 1 ay emzirdim ama o arada ztn bebegime bsyler oldu emmek isdemez gibi çirpindi resmen ciglik ciglik cokta sutum vardi ama mama vermek zorunda kaldim cnm yani emzirmedim biraksin dedi doktor normaldi bu arada dogum
tarafından
Anladım. Bende devam ediyorum emzirmeye zaten ek gıda alıyor bebeğim en azından 1 Yaşına kadar emzirmek istiyorum doktorum sakınca görmedi sadece sütün kalitesi azalır iyi beslenmen lazım dedi. Bebeğimde emmek istiyor ama azaltıyorum her geçen gün ek gıdaya ağırlık veriyorum emmeyi ara öğün az emzirmeye çalışıyorum karnımda ki de beslensin diye. Sanada sormak istedim sağslaim kucağına alırsın inşallah ❤️
tarafından
Tesekkurler sende insallah:)
0 oy
(20 puan) tarafından
Yarın onu soyluyenler bu kezde iyi yaptın kız 2 su birden büyüdü diyecekler takma boswer Rabbim saqlikli ömürler verisn insallah
tarafından
Amin cok saolun tesekkur ederm
0 oy
(20 puan) tarafından

Yarın onu soyleyenler 

r bu kezde iyi yaptın kız 2 su birden büyüdü diyecekler takma boswer Rabbim saqlikli ömürler verisn insallah
0 oy
(20 puan) tarafından

Yarın onu soyleyenler 

r bu kezde iyi yaptın kız 2 su birden büyüdü diyecekler takma boswer Rabbim saqlikli ömürler verisn insallah ♥️♥️♥️
0 oy
(587 puan) tarafından

Annem ablam on aylıkken bana hamile kalmış inanirmisn ikiz gibi büyüdük ama ablam benim kdr çok anaci değildi o gider ananemde filan kalırmış ben kalmazmism annemden ayrilmazmsim annem hep der tek ikiniz olsaydi diye diğer iki kardeşlerim anlayışsız biraz :D oda yaş farkından büyük ihtimalle

0 oy
(200 puan) tarafından
Pardon da onlara ne cocuksa senin cocugu zorluksa senin zorlugun allahim sinir oluyorum ya baskalrin hayatina bu denli karismak ne kadar kolay vallahi anlamiyorum . Senin ccugun daha kiskanclik ne bilmiyo nolur sevmeye calisirken zaar verir ben hamile kaldigimda oglum daha br yasina girmemisti  temmuz dogumlu kizimda kasim dogumlu kizimi getirdik hastaneden opmeyi bilmeyen cocuk opmeye sarilmaya clisiyidu bisey yerken ona yedirmeye calisiyo benimle beraber oda simdi kardeşiyle ilgileniyo yemek yiyo kendi kardesinede veriyo su iciyo kardesinede iciriyo tamam zor ama kaldiramiyacin bir zorluk degil rabbim yardim ediyo canim kimsenin ne dedigine bakma bu senin hayatin cocugunun ve hamileliginin tadini cikar ☺️
0 oy
(434 puan) tarafından
Olan olmuş cnm kalp kırmaya gerek yok sadece senin için zor olur hamilelikte sağlık problemleri oluyor onlarda doğumdan bi süre sonra geçiyor  yoksa ne güzel ikisi büyüyüp gider

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 51 göst.
0 oy
1 cevap 49 göst.
0 oy
1 cevap 65 göst.
26 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatyaa0 (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 149 göst.
10 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Esmamirancinar (77 puan) tarafından soruldu

381,423 soru

11,419,172 cevap

34,975 kullanıcı

...