0 oy
785 göst.
Diğer kategorisinde (439 puan) tarafından

Eşim suan nakliye gitti gece 5 gibi anca gelir kızlar ki normalde bile gece duramiyorum evde bana dua edin acaip bi korkum var . 2 tane de bebem var ama olmuyo :( 

O gelene kadar uyku gözü yok bana :( 
Siz nasıl kalabiliyomusnnz evde 

41 Cevaplar

+1 oy
(5,376 puan) tarafından
Bnde kalamam ya çok korkağımdr :/
(439 puan) tarafından
Eşim kızıyor je iki tane çocuğun var korkuyon onlar yanında diye . Ama elimde değil eşim olmazsa ev dar bana bi odadan diğerine gidemem
-Reklam-
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Bende aynıyım canım vallahi biraz önce eşimi gönderdim işe ben tekim hamileyim korkuyorum ama mecbur senin gene iyiymiş benimki sabah 9da evde oluyor :(
(439 puan) tarafından
Çok şükür tek buseferlik hergün olsa napardm:(
Esin vardiyalımk
(91 puan) tarafından
Esin ne is yapiyor canim
(3,527 puan) tarafından
Maalesef benimki vardiyalı 2 haftada bir vardiyalı ilk vardiyaya gittiğinde eşimin yiğeni bizde kalıyordu yada ben orda ama sonra alışmam lazım dedim tek kalmaya başladım ama uykuya dalana kadar sabahı buluyor :(
(3,527 puan) tarafından
Fabrikada çalışıyor canım
0 oy
(91 puan) tarafından
Kiz aklina getirme korktuğun seyleri birde evin neresinden korkuyorsan git yüzleş hic bisey olmaz Allahin izniylr ayetel kursi oku surekli n tek kalırım alıştım ben 
(439 puan) tarafından
Farklı bişe canım benimki çocukları uyutayim Bakara süresini açicam is yapicam
(91 puan) tarafından
Mesela nelerden korkuyorsun canim insanlardan mi karanliktan falanmi
0 oy
tarafından
Eşim yurt dışında çalışıyordu ay bir geliyordu. Kızımla tek kalıyordum. Kıtle kapanı oku duanı yat uyu 
(439 puan) tarafından
Bugün deniycm inşaallah rahat geçer canım duanda yer banada
tarafından
Korkma canım all ahın izniyle birsey olmaz. Düşünerek korkutma kendini
0 oy
tarafından
Aman kendini korkutma canim relaxxx benim esim surekli yola yada koye gider ben tek kalirim bisey olmaz Allah var
(439 puan) tarafından
Bende ki farklı bi korku canım ama inşallah Yenicem bu gece
0 oy
(1,597 puan) tarafından
eşim işe gitti şimdi sabah 7 bucukta gelicek alışdm.  dua oku canım 
(91 puan) tarafından
Esinin işi nedir canım
(1,597 puan) tarafından
Güvenlik Kuzu
0 oy
tarafından
Esim kaynanami cagiriyo tek kalmayim diye
0 oy
(80 puan) tarafından
Bn suan bile kaliom cnm 7 yasnda oglum var ama yokkende kaliodim
0 oy
(838 puan) tarafından
Kalıyorum ben valla cnm oğlumla. Eşim 12 8 çalışınca

Giris ışığı açıyorum kapıyı kitle dua et yat bir şey olmaz
0 oy
tarafından

Kızım dan önce bende korkudan geberirdim ama artık onun annesiyim ve onun için güçlü olmam herek ben korkarsam kızım napsin korkma canım sarıl sıkı sıkı uyuyun <3

0 oy
tarafından
Bende kalamam eşim yokken televizyon ışıklar hep açık tuvalete bile gitmem kızımı emzirirken korkuyorum bütün kapıyı kapatırım evlerin
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Sürekli dua oku canım İhlas nas ve ayetel kürsi okuyup etrafını üfle hiç bişey aklına getirmemeye çalış 
(439 puan) tarafından
Çocuklar uyusun Bakara süresini açicam is yapıcam cnm kafam dağılsn diye
(3,078 puan) tarafından
Aynn canım öyle yap Allah yardımcın olsun
0 oy
(826 puan) tarafından
Benimki gececi olarak çalışıyor 

Kapımı kapatırım çıkınca ayetel kürsi mi okurum uyurum 

Bütün gün bebenin peşinde zaten hal kalmıyor direk uyuyorum 
(439 puan) tarafından
Ben uyuyamam asla canım elimde değil
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Korkma cnm bise olmaz oku bolca gece lambasi tak yat esim gece ucte gidiyor ise hic korkmadim evimde mustakil
0 oy
(295 puan) tarafından
Kiz ben hep yalnizm 5 aylik bebegimle eşim 9 da gidiyir akşam sabah 9 da gelyo
0 oy
tarafından
Hic tek kalmadim ama bebegim yokken kalamazdimm ilk evlendigimzde esim vardiyali idi gececi oldugunda kaynanamlarda kalirdm yada o gelirdi bize. Ama simdk bebegim var esim gunduz calisiyor hep gelmesede kalabilirim hic korkma duani oku yat isigida acik birak birini
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Bende cok korkagimdir ama uyu uyumazsan daha cok korkarsin olmadi odanin isiginu ac televizyonu ac kisik sesle . Dua nida et abdest al Allah in izni ile hicbirsey olmaz
0 oy
tarafından
Bol bol oku üfür etrafına hiçbirşeydende korkma ne kadar korkuyorum dersen o kadar korkarsın canım iki tanede meleğin yanında hemm sarıl o lara kocaman uyu eşin gelene kadar allah yardımcın olsun sıkıntı yapma kendine 
0 oy
tarafından
Valla bende kalamam diyordum 1 aydır eşim yok askerde alıştım Allah veriyor sabrını
0 oy
tarafından
Valla bnm esim aksam 7 de gdio sabah 8 de gelio iki gune bir böyle oluo onceden bebeğim de yoktu korkiodum üstten çıt gelse lamba yakıp yatiodum alttan ses gelse uyyamiodum sanki birileri var gibi evde hayal ediodum yani korkudan simdi alistim artık tv bakarken uyya kalim basen gdiom yatama bebegimle kucaklayip yatiorm alistim çok şükür 

İlgili bir soru bulunamadı

379,362 soru

11,355,583 cevap

34,831 kullanıcı

...