0 oy
810 göst.
Aile kategorisinde (295 puan) tarafından
Hiç aramaz hep ben ararim arayncada hep kısa keser işim var der kapatir niye aramyon deyince dk yok der ama teyzemi arar saatlerce konusurlar

Teyzem hic kontor attrmaz biliyorum cunku hep mesgul calar annem

33 Cevaplar

0 oy
tarafından
Her gun konusuruz cogunlukta anam arar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Niye aranızda bir problem mi var annemden uzağım her gün arar akşamda babam gelince görüntülü ararlar
(295 puan) tarafından
Yok cnm ,zaten soguktur annemle babam
tarafından
Anne baba ve soğuk niye öz değil misin kendilerinden çıktın bile istiye zevklerine göre yapmamşlr ya nsl insanlar bunlar
0 oy
(903 puan) tarafından
Şuan yanımda değil mesela 3 kez falan konuşuyoruz günde 
0 oy
(22,070 puan) tarafından

Annem her gun arar en az 1. 1.5 saat konusuruz :D

0 oy
(14,166 puan) tarafından
Evleneli 1 buçuk yıl oldu her gün konuşuruz 2 dakika bile olsa sesini duyarım bekarken de işteyken günde 1 kere mutlaka konuşurduk. Hatta aramadigim da kızar oğlun oldu beni boşladin diye Trip atar 
0 oy
tarafından
Aramaz olurmu hiç hergun ya görüntülü yada normal kesin ama 
0 oy
(456 puan) tarafından
Günde iki üç kere konuşuruz bende aramasam o arar ne oldu niye aramadın diye ama karakter meselesi her insan aynı değil
0 oy
tarafından
Gunde 3 kere konusuruz arama saatlerimiz bellidir eger o saati 2 dk gecsin ooo aklina binturlu sey gelir arar bide gormessem.yengelerim abilerim.hepsini telaslandirir herbiri ayri yerden beni arar ahah gurbetteyim ya
0 oy
(3,795 puan) tarafından
Ah anam ah. Arar saatlerce halimi sorar . Acmisin açık mısın.  Halin ne hastamisin derdin varmı sıkıntın varmi emin olana kadar sorar. Ama ben hicbisi demem uzulmesin diye hep iyiyim mutluyum mersk etme derim sen nasilsin diye sorarim bosver beni ben değil sen önemlisin çocuklar önemli ben zaten yaşımi başımı almisim  der. O da olmasa kimsenin halin ne diyeceği yok.
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Her gün belirli saatte 1 saate yakın konuşuruz genellikle ben ararım onun dakikası gitmesin diye saati geçersem hemen merak edip arar 
0 oy
(8,080 puan) tarafından
Neden bir sıkıntı mı oldu aranızda yokda durduk yere mi böyle 
0 oy
(214 puan) tarafından
Hep annem arar bazen ben ararım o da benden önce aradığı için hergun arar bazen bir gün ara verir :)
0 oy
(14,892 puan) tarafından
Bizde tam tersi hep annem arar ben hiç aramam. Aslında bende aramak isterim ama hep işleri olur o müsait olunca arar , kapatip ben ararım. 
0 oy
(1,329 puan) tarafından
Bizim konuşma saatimiz bellı sabah 10 akşam 8 ya ben ararım yada annem çok şükür birbirimize bagliyz babamida kaybedince tamamen düşkün olduk birbirimize 
0 oy
(3,013 puan) tarafından
Aramaz bende aramam zaten arayinca ille bi tartisiriz 
0 oy
tarafından
Annem le aynı bşnedayız zaten ama kardeşime gider kalmaya her gün arar mutlaka hem normal arar hem görüntülü 
0 oy
tarafından
Hergün kesintisiz konuşuruz bi gün 10 kere aradığım bile oluyor annem artık kızım tuvalete gidecem kapata bilir miyim diyor :D ahsgfsh
0 oy
(1,265 puan) tarafından
Arar canım. 2-3 günde bir birbirimizi görürüz yinede saatlerce konuşuruz 
0 oy
tarafından
Biz önceden çok konuşurduk hergün neredeyse annem çalışıyor işleri çok yoğun o yüzden arayamıyor fazla ben aramadığımda da neden beni aramadın diye kızıyor :) 
0 oy
(1,720 puan) tarafından
aranızda bi sorunmu var aceba

İlgili sorular

0 oy
48 cevap 716 göst.
4 Aralık 2020 Aile kategorisinde buketimsim (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 666 göst.
25 Haziran 2021 Aile kategorisinde Serpil ahmet (554 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 223 göst.