0 oy
628 göst.
Aile kategorisinde tarafından
2haftayi geçti yengem öldü 56yasinda kalp krizinden. Evinde mutfak dolabı fln da yoktu köyde oturuyolardi sobalı.mal sorunları vardı diğer kardeşlerle evimizden etcekler die uzulurdu .başka üzüntüler de eklenince vefat etti. 3kiz bı oğlu vardı 3u evli bı kızı 18yasinda evde dayımla kalıyor. Doğalgaz cektirmisler soba koydurmuslar eve gelen yakar die.mutfak dolabı yaptırmışlar. Çok üzüldüm o gariban da goreydi yaptirsaydiniz o kadar çekti . Hep böyle olur ama . Babamın teyzesi de öldü kadın kocasina kapıları degiselim cektirelim doğalgaz yapamiyom sobayla diodu öldü kadın bı ay sonra soba yakamayinca kendine yaptı.

11 Cevaplar

+2 oy
(181 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Çok üzüldüm su an okuyunca ... Allah rahmet eylesin.....
tarafından
Amin canım sağolasın.. bugün kızı atmista madem yapılabliyomus yapaydiniz para ödenir giden geri dönüyor mu işte dedim kendi kendime.evde kalanlara kolaylik olsunmus
-Reklam-
+1 oy
(5,377 puan) tarafından
Elimizdeyken neyin kıymetini bildik ki insanoğlu işte Allah rahmet eylesin canm 
tarafından
Sağolasın canım..
tarafından
Yoktum bayadir geçiyordum uğradım :) oğlanı büyütürüm çocuklu kadının hali yani :) sen nasılsın
(5,377 puan) tarafından
Aynı kuzum bnde oğlanı büyütüyom 1 yaşında olduk şükür :)
tarafından
Maşallah bizde 4aylik olduk :)
(5,377 puan) tarafından
Maşallah ♥️ :)
+1 oy
(8,082 puan) tarafından
Vah gidene.....
tarafından
Üzüldüm sadece madem yapılabliyomus giden geri gelmiyor
0 oy
(3,669 puan) tarafından
İşte buna insanoglu diyorlar... 
tarafından
Üzüldüm gerçekten. oyle canım insanoğlu deniyor
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Ah ahhh.. yazıklar olsun ne diyim...
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Ahh ahh icimnyandi valla 
0 oy
tarafından
Ne tuhafsin insanoğlu :( 

Mekkani cennet olsun inşallah
0 oy
(1,265 puan) tarafından
Bizim bi  akraba  evlendiginden beri 2 odali küçük toprakli ahir gibi bi evde yaşıyordu. Zenginlerdi yani  yeni ev yaptilar evleri çok güzeldi .kadin sadece icinde 3vay tek yasaya bildi. kadın köyde yasiyorlardi çok iş. Yapardı hep derdiki bi sabah uyanmiyacam yorgunluktan ölecem diye oyleden oldu kadın yatağında olmuştu 
0 oy
(4,237 puan) tarafından
O yuzden imkaniniz varsa herseyi giyin yeyin yasayin diyorum bnde hayat kisa birseyler biriktiriyorsun malim mulkum olsun diye sonra bir bakmissin sefasini suremeden vefat ediyorsun o sefayi surmekte baskalarina kaliyor bu hep boyle hic degistigini gormedm Allah rahmet eylesin insallah gercek dunyasinda daha mutlu olur canim
0 oy
(1,597 puan) tarafından
üzüldüm şimdi kadına
0 oy
(48,086 puan) tarafından
annemde doğal gaz istiyor babam almiyor çünkü sobayla kendisi ugrasmiyor kisinda sobali odada yatıyor mutfakta yemek yaparken de donmuyo neden alsın ki

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 236 göst.
17 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Nedirsinoglumm (226 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 310 göst.
28 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Gurmeanne (573 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 470 göst.
5 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 146 göst.