0 oy
318 göst.
Diğer kategorisinde (969 puan) tarafından
Önce üzüp, kalbini kırıp,sonra yemek yemedigin için yemeyen yatağa gelemedigin için uyumayan gulmedigi. İçin üzülen bı adam... Düşüncelerinizi merak ediyorum..bu sevgimi .. 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
İstemeden üzmüş olabilir mi hep mi aynı ki 
(969 puan) tarafından
Yok ilk defa böyle üzdü diğerleri basit şeylerdi ilk defa böyle ciddi şekilde kalbim kırıldı ama her uzdugunde böyle yapar yemezsem yemez uyumazsam uyumaz sevdiğim şeyleri alır her an kirilacakmisim gibi davranır uzerime titrer nebileyim.. arafta kaldım resmen
tarafından
O daha ne istiyon hı :)) bizimki kırıyor da kırıldığımizi bile anlamıyor nerde öyle koca otur kıymetini bil bence
(969 puan) tarafından
Ya cidden böyle mi düşünüyorsun.. çok uzatmayayım o zaman bu konuyu ama evde uzunca bi sessizlik olacak çünkü konusmuycam
tarafından
Evet gerçekten böyle düşünüyorum eğer Cok önemi yoksa o konunun erkekler hatasını bırakmakta biraz zor vazgeçiyor ama sonunda anlıyorlar yani ennaznsan sonra dan anlıyor ve seni sevmese neden böyle yapsın ki
(969 puan) tarafından
Yok herşeye normal mis gibi devam ediyorim..ama gönlümü alana kadar kırgınlığım geçemeyecek uğraşması lazım vicdan azabı çekip bana merhamet etmesinj istemiyorum
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Sevgi midir bilmem ama

İnsaniz hepimiz kalp kirabiliyoruz istemeden yada isteyerek . sonunda pisman olup uzgunluk duyuyorsa buda bisey 
(969 puan) tarafından
Bı anlık sinirle kırdı kalbimi.. ben çok saygısızca davrandım hatamı biliyorum ama yinede bu tepki fazlaydı..
tarafından
Tam tersi olsaydi kalbini kirip kirip takmayan umursamayan o daha zorduu ikinizde hataliymissiniz bazen insan dusunmeden konusabiliyor inanki bunu konusarak cozebilirsiniz
(969 puan) tarafından
Konuşmak bile istemiyorum.. kalbim kırgın herşeye kirilmam ama buna çok kırıldım ..sadece sessiz kalmak istiyorum herşeyi sessizliğim le anlasın istiyorum çünkü alışkın değil benim evde sessiz olmama
0 oy
(3,240 puan) tarafından
Duygularını ifade edemiyor. Bi danışmadan yardım alın. 
(969 puan) tarafından
Arada zaman farkı var kalbimi kırdı gündüz sonra akşam yemeginde ben yemedigim için yemedi ben uyumadigim için uyumadi
(3,240 puan) tarafından
Anladım. Sevgisini saygısını vaktinde ifade edemiyor. Kalp kırıyor ardından pişman oluyor. Çözümsüz bir konu değil. Siz güzelce anlatarak bile 1-2 yıla çözebilirsiniz.
(969 puan) tarafından
İnşallah düzelir  teşekkür ederim
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Bizmkini anlatıyosun
(969 puan) tarafından
Ya oda mi öyle
(1,451 puan) tarafından
Evet bizmkide öyle sinirden söyledim der ama kalp kırılıyor bi kere sonra bana yemek yedirmeye barışmaya güldürmeye çalışır
(969 puan) tarafından
Aynen öyle yapıyor ama ben bu durumdan çok sıkıldım
(1,451 puan) tarafından
Bnde aıkıldım ama bu adamın yapısı bu vazgeçecegi yok
0 oy
(581 puan) tarafından
Keşke benimkide öyle olsa bacım vallaha benimki bana vurdu hiçbir suçum yokken üstüne üstelik o bana küstü yatağa gitmedim 3-4 gün o horul horul uyudu bana küs olduğu için yemek yemedi yani ben yemedigim için değil sanki ben onu dövmüşüm 
(969 puan) tarafından
Üzüldüm senin adına da inş düzelir ama ben bu durumdan çok mutsuzum evde bıcır bıcır konuşurum neseliyim o halimi arayacak olmuycam öyle bu ceza olsun kendisine
(581 puan) tarafından
Vallaha bende aynı öyleyim canım o yüzden hiç konuşmadan tepki koymadan yapamıyorum

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 229 göst.
15 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 47 göst.
23 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Bernakra (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 96 göst.
18 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Kayakaya (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.