0 oy
354 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar nasip olursa mart gibi dogumum olacak alisveris yapmak icin erken daha cinsiyeti de belli ama ne olur ne olmaz diye ayrintili usg bekliyorum. Dun hem fiyat arastirmasi yapalim hem de nereden ne alabiliriz diye esimle civil panco chicco e bebek vs hepsini gezdik chicco ya girmemle cikmam bir oldu asiri pahali bizi aşar yani 2 zibin 85 lira yaziyodu esimi tuttugum gibi disari cikardim e bebekle civil hemen hemen ayni fiyat olarak hatta civil daha uygun gibi geldi ama civilin bi kac kiyafetini tuttum malina baktm naylonumsu gibi geldi bana cok kaliteli gibi degil bilmiyorum trendyoldan falan da bakiyorum ama gormedigim seyi de almak istemiyorum siz nereden aliyosunuz urunleri kaliteli cok da memnunum dediginiz bi yer var mi bir de cabuk buyudukleri icin neyden ne kadar almam gerektigini bilmiyorum yardimci olursaniz sevinirim

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım Lc W. Hem uygun hem kaliteli .
tarafından
Lcw hic aklima gelmedi hep bebek magazalarina baktim tesekkur ederim bir de oraya bakim ben
tarafından
Bence bak canım hem boll cesit hem makinede istedigin derece yima hic skinti olmuyor hemde inan cok uygun seyler var
tarafından
Yenidogan kiyafetleri de oluyo mu orda bide neyden ne kadar almaliyim cabuk buyuyo diyolar o yuzden abartmak istemiyorum annem de yenidogan alma 3 aylik al diyo ama o zaman da ilk dogdugunda cok buyuk durmaz mi ustunde
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ya çok özenmeye gerek yok aslında. Ben oğluma tüm alışverişleri e bebekten falan yaptım evet biraz pahalı ama yapmıştım kıydım paraya ama mesela bebeğe giydiriyorshn ya kaka yapıyor ya kusuyor hemen çıkarıyorsun at makineye illaki lekesi kalıyor o yüzden çok kaliteye takılma bence. Smdi 2. Oğluma hamileyim 2 ay sonra doğumum olacak Allah izin verirse hiç kıyafet almadım abisnkileri giysin zaten cabuk büyüyorlar büyük oğlumun hiç giymediği o kadar çok kıyafeti var ki. Gerçekten çok bisey alma. Zaten her helen illaki kıyafet alıp geliyor. Evin dolar tasar. 
tarafından
Var. Ilk zamanlar bebek kusuyor ve 10 kere falan kaka yapıyor çoğu dışına çıkıyor battaniyeye sarılı olduğu zaman battaniye de batıyor canm sen bir tane daha al
tarafından
Tamam o zaman oyle yapayim tesekkur ederim bir de sey sorcm annem yenidogan alma 3 aylik al zaten cabuk buyuyolar yenidogan alirsan 1 ay bile zor giydirirsin 3 aylik al ilk zaman buyuk gelse de zamanla tam oluyo dedi oyle mi yapsam oyle olur mu ki bilemedm
tarafından
Yeni doğanda lazım. Evet cabuk büyüyorlar yeni doğanları bir iki kere anca giyiyorlar ama sen yinede al bir iki tane çok alma
tarafından
Anladm tamam tesekkur ederim :)
tarafından
Rica ederim canmc:)
0 oy
(620 puan) tarafından
Civilden aldım ben canım ürünleri çok güzel, kaç kere de yıkadım sıkıntı olmadı hiç bir şekilde. Kumaşı da yumuşacık. Onun dışında enucuzbebekmarketten aldım internetten. E bebegi beğenmedim tavsiye etmem.
tarafından
Bana da civildekiler naylon e bebekteki yumusak gibi geldi bilemedim ikisi arasinda kaldim zaten esim internetten alalim hepsi bi yerden olsun diyo ama bildigim bi site yok enucuzbebekmarkete bakim bide kapida odeme seklinde mi oluyo sadece kredi karti vs gecerli mi orda
(620 puan) tarafından
İki türlü de oluyor canım. Ben civili begendim guvenebilirsin bana. Çok yıkadım bi sey olmadı. Enucuzda çeşit az ama güzel ürünleri
0 oy
(903 puan) tarafından
Kasım da doğumum var canım inan her bir çöpünü müslinden tut çorabına kadar Lcwaikikiden aldım, kadın erkek ürünlerini hiç sevmesem de bebek ürünlerini çok güzel ve kaliteli buluyorum üstelik İnternet sitesinde indirim de oluyor bak derim mutlaka :) 
tarafından
Lcw hic aklima gelmedi hep bebek magazalarina baktim bide oraya bakim o zaman tesekkurler :)
(903 puan) tarafından
Ablam çocuklarını hep ordan giydirdi giydirmeye de devam ediyor bu yüzden bende hiç bi yere bakmadın ordan yaptım alışverişimi :)
0 oy
(214 puan) tarafından
LCW bide e bebek 
tarafından
Tamam tesekkur ederim e bebek baktim bir de lcw bakim
(214 puan) tarafından
Orda çeşit çok ve kaliteli uygun
0 oy
(164 puan) tarafından
Valla çok abartmadan civil e bebek ikisinden yapmıştım ben yalnız şöyle oluyor nasıl oluyosa 0-3 zınınları da oluyor oğluma şuan 6 aylık zıbınlar da oluyor yani bide 2 günde bir yıkandıkça kıyafetlerini de elde yıkadığın için sürekli hepsi temiz kalıyor o yüzden abartmadan al herşeyini çok çabuk boy atlıyor koyafetlerde
tarafından
Aynen ben de cok abartip gereksiz seyler almak istemiyorum olmasi gereken kadar alsam yeter buyudukce yavas yavas alinir zaten
(164 puan) tarafından
Aynen öyle mesela ben 2,5 aylık oldu şuan doğmadan önce yapmıştım alışveriş bide dün yaptım pijamaları oluyor ama uzun kolluları yoktu yaz bebeği olduğu için e bebekte çok güzel uzun kollu zıbınlar vardı onlardan aldım 3 4 tane
tarafından
Ben de oyle yapim diyorum zaten aralik gibi alisveris yapicaz dogumu da kışa denk geliyo genelde uzun kollu alirim 3 ay sonra falan yaz geliyo o zaman da kısa kollulara donerim
(164 puan) tarafından
Evet acelen yok nasılsa indirimli hallerini bekle yarı fiyatına kadar düşüyor nerdeyse öyle öyle al
tarafından
Tamam bakalim hayirlisi ayrintili usg bekliyorum zaten ondan snra alisveris yapicaz acelemiz yok doguma cok var daha
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Ben herşeyi minicity den aldım çok memnunum hatta şu an kış alışverişi yapıyorum
tarafından
Fiyatlari uygun mu peki yani bebek kiyafetlerinin normal fiyati ne piyasasini cok bilmiyorm ama chicco da 2 li zibinda 85 lira fiyati gorunce şok oldum :)
(3,107 puan) tarafından
Fiyatları çok uygun bence. Pijama takimi 18 TL
tarafından
Gayet iyiymis de minicity internet uzerinden mi alisveris yapiliyo ben hic denk gelmedim cunku
(3,107 puan) tarafından
Evet internetten. Ama Ankara'da yaşıyorsan orda da şubesi varmış
tarafından
Yok istanbulda yasiyorum internetten bakicm artik :)
0 oy
(86 puan) tarafından
MİNİCİTY LCW  CİVİL E BEBEK CANIM
tarafından
Tesekkurler civille e bebege baktim minicity ve lcw bakcm
0 oy
tarafından
Civil, minicity, lc waikiki buralardan aldım ben çokta güzel ve uygun fiyatları

03 ay çok alma hemen küçülüyorlar canım 
tarafından
Evet annem de oyle soyledi hemen buyuyolar cok alma dedi ben de bi kac tane yenidogan alip digerlerini 3 aylik almayi dusunuyorm
tarafından
Aynen canım büyük olsun sıkıntı değil kollarını falan kıvırırsın ama küçük olunca çare yok maalesef
tarafından
Ben de oyle yapcm insallah hayirlisiyla gelsin de o gunler
0 oy
(1,720 puan) tarafından
Civil minicity bak 
tarafından
Civil baktim minicity bakcm internet uzerinden mi yapiliyo minicity magazasi hic gormedm cunku ya da dikkatimi cekmedi
(1,720 puan) tarafından
mağazası var canım internet sitesine gir altta mağazaları nerde var yazıyor
tarafından
Tamam tesekkur ederim
0 oy
(6,833 puan) tarafından
Lcw dogdugundan beri severek aliyorum kaliteli
tarafından
Tamam tesekkurler bide oraya bakim
0 oy
(80 puan) tarafından
LCW canım gayet de memnunum 
tarafından
Tamam tesekkurler oraya da bi bakim
0 oy
(307 puan) tarafından
E bebek ve lcw canım. 
tarafından
Tamam tesekkurler
0 oy
(131 puan) tarafından
Bende minicity den aldım canım kızıma 2 gün önce. Kış geliyor malum. Doğdan önce de bütün alışverişini oradan yapmistim. Ben ankaradayim ve mağazasına gidip alıyorum ama hangi illerde var bilmiyorum. Ablam da intermetten sipariş veriyor yine minictyden. Ben memnunum açıkçası ürünleri gayet kaliteli oluyor. 
tarafından
Ben istanbulda oturuyorum burda da vardir illa ki ama bakmam lazim hic duymamistim cok onerdiniz ben de merak ettim :)
(131 puan) tarafından
Ben e bebekten de alıyorum arada canım ama minicty daha uygun fiyat olarak doğrusu. E bebekten genelde bebek arabası yada yuruteci mama sandalyesi gibi şeyler aliyorum. Bak mutlaka tavsiye ederim :)

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap 51 göst.
0 oy
26 cevap 263 göst.
0 oy
1 cevap 55 göst.
0 oy
3 cevap 202 göst.

381,439 soru

11,419,754 cevap

34,975 kullanıcı