0 oy
1,044 göst.
Diğer kategorisinde (822 puan) tarafından
O sapık yazar hakkında cumhuriyet başsavcılığı soruşturma başlatmış çok şükür :))

19 Cevaplar

0 oy
(2,633 puan) tarafından
Çok şükür...
-Reklam-
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Inşallah umdugumuz gibi sonuclanir
0 oy
tarafından
İyi çok sukur
0 oy
tarafından
Alanlardanda toplanir insallah
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Sapik Yazar mi ? Bir bilgim yok ne yazmış ki pek pek haberler izleyemiyorum
(452 puan) tarafından
Kızlar ne diyorsunuz ilk defa şimdi burda duyuyorum. Ya anlamıyorum ben bu pislikler küçücük çocukların bebeklerin neresinden haz alıyorlar yaa gerçekten anlam veremiyorum ve acayip sinirim bozuldu şu an Allah bildiği gibi yapsın bunları kendi pisliklerinde boğulsunlar inşallah
(452 puan) tarafından
Şimdi baktım internetten adamın suratında meymenet yok zaten  Allah belasını versin bu psiliklerin elim ayağım titriyor sinirden şu an. Böylelerinin organını bıçakla küçük küçük canını acıta acıta hazdan değil acıdan bağırta bağırta kesilmeli. Ah bana bi denk gelseler var yaa Allah yarattı demem oracıkta öldürürüm pislikler..
(1,517 puan) tarafından
Ayyy kesinlikle bende internetten baktım  çocuğu çocuk değil bebegi kaleme aldığı satırlar a kalsın çıkartıcaktim midemdekilerini iğrenç bir beyin ruh midem alt üst oldu nasıl böyle iğrençlige iten kelimeler yazabiliyor. Sapik adam beyninden kurmasi olağan dışı.
(6,136 puan) tarafından
Gerçek mi ki benimde aklıma o takıldı gerçekse o bebek yaşıyor mu yazının devamını bulamadım. Demek ki tecavüzler böyle oluyormuş yüzlerine bakilmiyormus
(1,517 puan) tarafından
Bir beyninde nasıl kuruyor ki
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Yav bu adam böyle sapıklığı hangi akla hizmet yazar ya demekki yaşamış ki yazmış bu adam asılmalı 
0 oy
(2,181 puan) tarafından
harika ya insallah bi an once tutuklanir ve kitaplari toplatilir pislikadam.
(507 puan) tarafından
Ne yaziyoduki gündemden uzak kaldım ne oldu
(2,181 puan) tarafından
sizde sikayet edin isterseniz. abdullah sevki diye bi yazarin zumrut apartmani diye bi kitabi. acik acik nasil bi bebege tecavuz ettigini anlatiyo bi oykusunde. bizde cimer e sikayet ettik ne olursa olsun toplumun ahlaki soz konusu ve bu kitabi bi anne cocuguna okurken farkediyo
0 oy
tarafından
Beter olsun köpek 
0 oy
(310 puan) tarafından

Ben olaya cok fransiz kaldim biri ozet gecebilir mi :D

tarafından
Bak yukarida yorumlarda açıklamışlar cnm dehşet ötesi
tarafından
Resmi varda miden kaldirmaz okumyaaaa:((((__
(310 puan) tarafından
Yuhh nasil boyle bisi yapabilir
tarafından
Diyelimki kitap için uyudrdu nasıl böyle biseyi hayal eder nasil basin buna izin verirse
(310 puan) tarafından
Kacak bastirmis olabilr mi acaba
0 oy
tarafından
Ula bana da deyin şunu ya neyin nesi bu
tarafından
Googldan gir görürsün canim ama okuman taraftarı değilim benim aklım almıyor aklımı zorluyor dusundukce.  Zümrüt apartmanı kitabı diye gir cikiyorher yerde skandal oldu normal olarak
(310 puan) tarafından
Baktim ama  cikmiyor internette cok merak ettim bu ahlâksızlığı
tarafından
Ohaaa lan yuh be ******** gebertsinler içerde rezil
(310 puan) tarafından
Ben bulamadim yaa
tarafından
Yorum olarak aticam merak edenler için
0 oy
(545 puan) tarafından
Gec bile kalmislar serefsiiz kopek derisini kör testereyle soycan bolelerinin
0 oy
(63 puan) tarafından
Bu gün ecrin haberinden sonra bunu da öğrenince insanlığın nasıl da yok olup gittiğini daha iyi anlıyor insan çivisi cıktı dünyanın kimsenin Allah korkusu kalmamış kopsun artık kıyamet  :(((
0 oy
(822 puan) tarafından
Adamı gözaltına almışlar kızlar 
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Alalhından bulsun inşallah pislik 
0 oy
(3,458 puan) tarafından
ALLAH kahrı perişan etsin insaallah

Hapse girse de ordaki mahkumlar sırayla o adama tecavüz etsede görse haz nasıl biseymis ciğerleri patlasin insaallah daha oturamaz hale gelsin

Kitabın yayınevi müdürü de bu adamı anlamayanlar karga beyinliler diyor eh be adam ALLAH sana o sabilerin çektiği acının bin mislini yaşatsın insaallah... 
0 oy
tarafından
Çok şükür inşallah gerekeni yapılır. Ecrinden sonra resmen beynim uyuştu. Ne yaptıgımı ne yapacağımı inanın bilmiyorum. 
0 oy
tarafından
boylelerini ceza evinde haklıyorlar tabi tutuklanip ceza evine gidene kadar yurt dısina kacmazaa onun bunun cocugu boyle biseyi nasil yazar ya demek ki yapmıs ******** anlattigina gore ayrintisina kadar Allahim belasini versin yavrularimizi boyle sapiklardan korusun
0 oy
(274 puan) tarafından
Şükürler olsun.. 
0 oy
tarafından

Ahlaksizligin daniskasıdır merak edenler için atiyom

image

İlgili bir soru bulunamadı

378,253 soru

11,321,394 cevap

34,765 kullanıcı

...