0 oy
351 göst.
Diğer kategorisinde (3,796 puan) tarafından

Burada bakıyorum da artık derdini soyleyckknde mutluluğunu paylaşıcak iken de insan iki kez düşünür oldu 

Linç gelecek mi acaba düşünür olduk 

Kimse dört dörtlük hayat yaşamıyor evet 

Evet mutluluk resimleri hediyeler vs görünce bende imreniyorum ama çok seviniyorum ÇÜNKÜ 

Bir hemcinslermdn biri mutlu ya diyorum 

Bari birilerini eşiyle ailesi ile mutlu diyorum

Hayatta hala iyi kocalar iyi eşler iyi insanlr var diyorum mutlu oluyorum

Sizde mutlu olun ;)♥️

Burası özgür bir yer diyorsunuz hep ama özgürlük kısıtlanmaz kısıtlanan özgürlük ÖZGÜRLÜK OLMAZ... 

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Herkes birbirini elestiriyo donup kendine bakan hic yok cnm . Cok haklisin :)
-Reklam-
+1 oy
(2,589 puan) tarafından
Burayı kafaya takıcak kadar ciddiye almamayı öğrenin. İyi akşamlar 
(3,796 puan) tarafından
Yaa cidden bunu düşünen zihininexe ben artık koca bir hayret ediyorum burası dediğiniz nereye burası dediğiniz yer gerçek hayatta olan insnlar

Evet yüz yüze görmüyoruz ama bu insanlar nrml haytt varlar ve halk bunlardan oluşuyor;)

Robot değiller buradkiler
(2,589 puan) tarafından
Canım, peki burda bana göre dogrusu bana yanlıs gelen insanlar da sen herkesin düşüncesine bakar en dogrusunu cıkarırsın. Burası sosyal medya kimseyle yaşamadan karakterini çözemezsiniz. Hepimiz birbirimize yorum yapıyoruz ama ahh vah ederek burayı kafaya takıp post acıcak kadar kafaya takma kimseyi dünya da böyle
+1 oy
(903 puan) tarafından
Mutsuz olanlar mutsuz olduğunu paylaşıyor mutlu olanlar mutluyum diyince hopp hemen linç hayır yani ne yapalım biz hiç bişey paylaşmayalım mı, aldatılan kaynanasyla anlaşamayan paylaşınca sorun yok amaa mutlu olan eşini seven eşinin ailesini seven insan paylaşınca aaa niye paylaşıyorsunuz o kadar mutsuz insan var oluyor, gerçekten bi ara artık o kadar çok aldatılma kavga şiddet postu okudum ki artık girmemeye başlamıştım... Normal olan mutlu olmak değil de sanki aldatılmak ve kavga etmekmiş gibi.. 
(903 puan) tarafından
Kendi adım başka canım doğacak kızımın adı Fatma Berra :) teşekkür ederim bu arada ❣️❣️❣️❣️
(903 puan) tarafından
Çok daha fazlasını yapmayı isterdim nefsimin izin verdiğince yapmaya çalışıyorum ❣️
0 oy
(877 puan) tarafından
Şimdiye kadar kimseyi linçlemedim özelini yazanı evini atanı yemeğini atanı ne olursa olsun herşey herkesin başına gelebilir bana sataşmadıkları sürece kimseyi kırmamşmdır ama çok doğru tespit iyiyide gelmiyo bazıları kötüyede  ya gösteriş diyolar ya acındırıyosun bla bla bla falan ilginç 
0 oy
(2,383 puan) tarafından
Kimse kimsenin acısı ile mutlu olamaz bence sana katılıyorum kardeşim hele ki kadinlarin böyle bir yasam sürdüğü cinayetlerin tecavüzlerin tacizlerin olduğu dünyada tüm kadınlar ve anneler herşeyin en  güzelini hak ediyoruz hepimiz çok mutlu olalim insallah❤
0 oy
(4,907 puan) tarafından
Kimse  unutmasın ki kalp kıran hakka giren kim olursa olsun nerde olursa olsun muhakkak hesabını soracaktir yaradan
0 oy
(4,247 puan) tarafından
Seni burda takip ediyorm postlarini falanda okurum sen cok hassas narin ince fikirli iyi birisin bosver hicbisey icin canini sikma canim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 302 göst.
30 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,790 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,299 göst.
9 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Maztmazell (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 492 göst.
0 oy
2 cevap 298 göst.
7 Ekim 2022 Aile kategorisinde Cinarimmmm66 (150 puan) tarafından soruldu

396,816 soru

11,868,560 cevap

35,976 kullanıcı

...