0 oy
504 göst.
Diğer kategorisinde (6,136 puan) tarafından

Uyusam uyuyamiyorum sıcak ztn bide kaşıntı bide catlak kasintisi var rahatım yok davetten geldik çok mu yedim yoksa bebek mi ağırlaştı anlamadım ne olur dog artik:'( uyusam bile sahura kalkacam uyuyamiyorum ağlamak istiyorum ya... Sinirlerim çok bozuldu miskin bisey oldum hiç bisey canım istemiyor ev bile harabe 

6 Cevaplar

0 oy
(3,458 puan) tarafından
Benimde yemekten sonra karnım çok açıyor ya bide gece de uyuyamiyorym sabah ezanından sonra uyuyorum ama oruç için çok şu içiyorum devamlı tuvavalete kalkıyorum sinirlerim çok bozuluyor
(6,136 puan) tarafından
Elimizde olmadan çok yiyoruz galiba canım çok aciyoooo
(3,458 puan) tarafından
Kız bi çorba içiyorum bide az yemekle pilav yiyorum masadaki herkesten az yiyorum sorsan ama çok şişiriyor anlamiyorum
-Reklam-
0 oy
(758 puan) tarafından
Yaaa sakin oll canım . Isyan eder  gibisin dua et.  Neden bu kadar agir geciriyosun sen doktor hicmi rahatltcak bisey vermedi bi oneride bulunmadi 
(6,136 puan) tarafından
Allah korusun isyan etmek ne haddime estağfurullah ama sıcak bitaftan pire ısırır gibi vücut kasintim bitataftan ayaklarimin altı yanıyor bugün 2 3 defa sancim oldu şimdi ıyim ama vajinama ignemi desem bıçak mi desem ara ara bisey batıyor oda bugün oldu
0 oy
tarafından
Canım. Benim aynı duyguları yaşarken programa girdim ve bu postu gördüm hava sıcak yatakta nedensizce ağla ağla içim çıktı belim de tutulmuş hava yüzünden uyuyamıyorum çığlık atasım var vallahi 
(6,136 puan) tarafından
Benimde öyle hareket yapıyorum penguen gibi ordan oraya yürüyorum çıldıracam
0 oy
(25 puan) tarafından
Tamamen hamilelik psikolojisi canım biraz sakinlemeye rahatlamaya çalış çok düşünme mesela ,doğacak hayırla inşallah kucağına alacağın ilk ânı düşün az da olsa için ferahlar belki 
(6,136 puan) tarafından
Bian önce hayırlısıyla sağlıkla doğsun dayanamıyorum artık
0 oy
(1,146 puan) tarafından

Bende bugün okadar ağladım ki eşim içeri girdi sarıldi falan  işten gelince benu birden ağlama tuttu dayanamıyorum artij çatlak kaşıntı boynumda et benleri çıkmış ayrıca küçük küçük usutne Çiller çıktı hafiften birde zaten  tek başına herseye  koş yoruldum Allah tan 15 günüm kaldı ama ne uyku ne bişey bilmedim Allah im  affetsin beni yoruldum bende artik tasiyamaz  oldum kendimi eşimde açtı müzik kaldırdı beni oynatmaya çalışıyor :D az kaldı sabret  falan.  Ama insan  gerçekten beklemek yıpratiyor

(6,136 puan) tarafından
Aynen ya geçecek deyip duruyor geçmiyor işte geçmiyor. Kılımı kıpırdatasim yok ya ona da şöyle yap böyle yap diyemiyorum yorgun geliyor. Bugün anlatıyorum bayramda şuraya buraya gidelim diye ama ne mümkün gidemem ki canım yanıyor
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Kıyamam canım ya rabbim yardımcın olsun kuzum 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 440 göst.
17 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Seymenn (1,045 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 521 göst.
24 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Hryhry1 (1,798 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 445 göst.
8 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 278 göst.
13 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Hayallerimvardi (16 puan) tarafından soruldu

377,965 soru

11,313,076 cevap

34,747 kullanıcı