0 oy
987 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar arabaya annem ben kynvakjdm ve eşim biniyoruz öne kim oturur kime düşer eşim kullanacak arabayı 

46 Cevaplar

+5 oy
(8,081 puan) tarafından
Kim oturursa otursun o an kime denk geldiyse. Gerçekten bunu mu düşünüyorsunuz anlamıyorum 
tarafından
Maksat soru olsun dedik
-Reklam-
+3 oy
(582 puan) tarafından
Tabikide sen ne alaka iki anne arkaya binsin sen öne geç.
tarafından
İşte ayıp olur mu diye dusundum
(582 puan) tarafından
Yok olmaz sonuçta senin annende arkanda ikisinin arasında kalacağına  senin oturman  daha mantıklı.

Mesela ben hep otururum  kim olursa olsun çünkü arkada midem bulanıyor.
+1 oy
(3,794 puan) tarafından
Kaynana gibime geliyo nedense. 
tarafından
Bilemedim bende annem ve kaynvalidem arkada olsa ayıp olur ben öne oturmam diye düşündum
(3,794 puan) tarafından
En iyisi öne kimse oturmasin . Kaynana otursa otoriter olur. Annen otursa kaynana kiskanir. Sen otur bari canim. Onların arasin da seçim yapilmaz .
(477 puan) tarafından
Kaynana yakismaz one otursun gelini  ar artik kayna gibi geri otursun
0 oy
tarafından
Bizim arabamiz yok ama boyle bi durumda kayinvalideme yer veririm ben annemle arkada otururum
tarafından
Hım düşüncemiz yakın
0 oy
(586 puan) tarafından
Ben kaynanama bin derim hep ama bnm anneme düşmez oturmak bence esimin k3ndi annesi dururken hoş kaçmaz 
tarafından
Ya kaynvalidem ben eşim binerken öne biner o ama annemde var ya
(586 puan) tarafından
Annen arkaya binsin binmeli yani en mantıki olanı bu çünkü
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Annenle kaynanan arasinda secim yapmaktansa sen bin zaten benim annem asla binmezde mesela kaynanamla ben varsam hemen one atlar bende anne sen otur derim beni arlaya attigini düşünüp kendini bisey sanmasin diye ama siz suan dordunuz varsaniz sana düşer 
tarafından
Tamam canım saol
0 oy
(8 puan) tarafından
Bebeğin yoksa ve arkda oturmak zorunda değil sen tabiki sen oturmalısın ama bebeğin varsa veya hastaysan öne oturamıcaksan kayınvaliden oturmalı bence
tarafından
Hamileyn cnm bebk yok daha
(8 puan) tarafından
Hamilelik engel değil kocanın yanı senin yerindir :)
(477 puan) tarafından
Aynen
0 oy
(772 puan) tarafından
Tabikii bwn otururum nişanlandığımız ilk gün babanem geleöediği için biz onun yanına gidecektik arabaya binerken kendisi geçti arkada oturdu ve bundan sonra orası artık senin dedi o oturuş hala ben otururum arada kalabalık olursa sığamassalar arkaya ben arkaya geçiyorum küçük olduğum için onun dışında hep ben
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Kaynanamın oturması uygun olur ben annemle arkada otururum aksi halde saçma olur çünkü 
0 oy
(16,489 puan) tarafından

Ben tek uyanıkım sanıyordum hahaha :)

Kayniş oturur anamla arkada otururuz 

0 oy
tarafından
İki dünür arkada konuşsun işte biz öyle gidicek olsak başta annemler der biz arkada oturur sohbet ederiz diye 
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Hep ben otururum neden anneler otursun ki 
(477 puan) tarafından
Tabikide oyle alistiroto yarin oburgun ters gelir kayin valide geride oturmali sonucta oglunun karisi var artik ole cok bilmemeli
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Saygidan dolayi en büyüğe. Kayinvalide yani genelde. Ama o sana jest yapip gec eşinin yanina derse is degisir. Ama buyuk varkenkucugun oturmasinin pek yakisi yok benim acimdan. Olumlu dunya bu detaylara cok takilmamak gerek
0 oy
tarafından
İki anne varsa onlar arkaya ben öne otururum açıkçası
0 oy
tarafından
Bebek olduğu için ben arkaya oturuyorum  saolsun kayınvalidem dw anneme teklif eder sonra annnem iki naz yapar sen otur falan diye  kim kimi ikna ederse biei oturur öne :)
0 oy
(587 puan) tarafından
Tabiki sen:,-)
0 oy
(966 puan) tarafından
Bizde de böyle durum olduğunda geç kocanın yanına otur diyip arkaya bindiler . Mesela kaynanam normalde ver çocuğu ben tutuyum öne sen otur der. Genelde ben olurum.
0 oy
(497 puan) tarafından
Sen tabikide eşim kullanırsa ben geçerim kayinpederim kullanırsa annem geçer 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Annem ve kayinvalidem varsa direk ben otururum ikisi arasında ayrım yapılmaz çünkü iki dünür geçer arkaya.. ama kayinvalidem veya annemleysem teklif ederim ya anneler i kırmamak lazım..
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Kaynanan sorun etmiyorsa sen bin ama öyle şeyleri sorun edecek biriyse kaynanan bindin 

İlgili sorular

0 oy
74 cevap 1,119 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
65 cevap 679 göst.
14 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Dnz737373 (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
56 cevap 1,432 göst.
24 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 105 göst.
1 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,165 puan) tarafından soruldu

378,334 soru

11,323,870 cevap

34,775 kullanıcı

...