0 oy
348 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından

Merhaba hanimlar esimin bana karsi ilgisi azaldi sanki yogun calisiyr yoruluyr ama onceden boyle degildi iki aydir ise giderken opmez oldu evegelince operdi onuda yapmiyr hamilelikten ben mi abartiyrm diyrum ama iliskimiz bile 10 gunde bir hale geldi ilgisiz baska birimi var diye kendimi alamiyrum bu dusunceden daha once boyle olsa bu kadar takilmazdm ama bir iki aydir boyle 6 aylik hamileyim ben mi abartiyrum sizce 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

esinle konus canim yada sabah giderken aksam gelirken öpmeyi unuttun de. benimde esim eer sofraya oturdugunda basimdan operdi ilk evlendigimizde baktim kesti neyi unuttun sen biseyi unuttun diyerek hatirlatiyorum bak uzun zaman oldu opmuyor aklima getirdin:)

(3 puan) tarafından
:)bazen gurur yapiyrum o unutyr bende kiriliyrum hatirlatmak istemiyrum ama haklisiniz hatirlatmak lazim onlar bizim gibi degil
-Reklam-
0 oy
(32 puan) tarafından

Sen ilgi göstersen mesela geldiği zaman sen sarıl öp, özlüyorum seni artık ilgilenmiyosun benimle de. Sen bi adım at eminim oda ilgi beklediğini anlar ve karşılık verir. 

(3 puan) tarafından
Cok tesekkurler cevabiniz icin insan bi yerde akila ihtiyac duyuyr
0 oy
tarafından

Unutturmamak lazim yaptigi seyleri ilgi cekmek birazda senin elinde vur dytgu sömürusunun gozune gozune :D anlat kendini bi sekilde 

0 oy
tarafından

Bunu konuş beklentilerini dile getir üzüldüğünü ilgine bu zamanlarda ihtiyacın olduğunu anlamasını sağla 

İlgili bir soru bulunamadı

377,222 soru

11,288,983 cevap

34,698 kullanıcı

...